Challenger Zeeland is meer dan topsport 'Zeeland is ideaal voor Ride for the Roses' 22 Contacta.nl Zeeuwse diamantjes Sponsors en Partners Delta is terug op Contacta.nl Ook DELTA staat op Contac- ta.nl. Delta is een belangrijke eco nomische factor in de Zeeuwse sa menleving. DELTA höort bij Zee land. Het is aantrekkelijke werk gever, een betrokken partner bij veel maatschappelijke initiatie ven, maar bovenal de leverancier van energie en digitale producten voor zowel de consumenten als zakelijke markt in deze regio. Tekst: Annet van de Ree MIDDELBURG - DELTA presen teert zich op Contacta.nl als de regio nale totaalleverancier van energie en digitale oplossingen voor alle Zeeuw se ondernemers en in beperkte mate ook de consument. De royale DEL- TA-stand in de Noordzeehal is volle dig gericht op ondernemers en zakelij ke relaties; hierin komen onder meer een elektrische auto en de DELTA Comfort Wijzer opstelling (energie managementsysteem) en door een de monstratieopstelling voor Managed VoIP telefonie kunt u dit life uittes ten. De DELTA Infobus bij de ingang is een echte blikvanger, maar vooral in gericht op toepassingen in de consu mentenmarkt. Hier kan men terecht met vragen of voorlichting over ener giezuinig wonen en werken. En er Zeeland is een ideaal decor voor Ride for the Roses. Challenger Zeeland heeft de provincie weer stevig op de topsportkaart gezet. Het internationale tennistoernooi groeit elk jaar en heeft veel meer te bieden dan sport alleen. "Topsport is slechts een mid del om maatschappelijke en zakelijke doe len te bereiken", zegt organisator Sander van Buren. Tekst: René Burger MIDDELBURG - Zo is er een nauwe samen werking met Arduin, waarbij mensen met een beperking volop de kans krijgen om zich te ontplooien. Zij verzorgen onder meer de cate ring tijdens het toernooi en doen dat met steeds meer bravoure. Daarnaast is er veel aan dacht voor breedte- en invalidesport, ook in de komende editie van Challenger Zeeland (28 juni tot 6 juli 2014). Er is een internationaal rol stoeltennistoernooi: het enige van Nederland. De beste rolstoeltennisster ter wereld, Esther Vergeer, geeft hierbij een clinic. Ook zakelijk gezien groeit het evenement: "Komende zomer openen we een VIP-dorp op een topdeck: op ruim 200 vierkante meter kunnen we hier in negen dagen ruim 2000 za kenrelaties ontvangen", vertelt Sander van Bu ren. Natuurlijk komen de tennisliefhebbers weer ruimschoots aan hun trekken: "We wil len dit jaar de complete Nederlandse tennistop bij de mannen binnenhalen. En bij de vrou wen onder anderen Arantxa Rus, een echte pu bliekstrekker. "Het tennisevenement is gratis, dankzij de steun van 120 bedrijven. Sommige van hen zijn tijdens Contacta.nl aanwezig op het speciaal voor hen ingerichte businessplein van Challenger Zeeland. De Ride for the Roses keert terug naar Zeeland. Deze populaire fietstocht voor de strijd tegen kanker wordt 7 september 2014 gereden. De werving van deelnemers is al in volle gang en dus is de organisatie vertegenwoordigd tijdens Contacta.nl. Tekst: René Burger Ride for the Roses wordt voor de zeventiende keer gehouden; elk jaar in een ander deel van Nederland. In 2008 was het wielerevenement al eens in Zeeland. "Daar wordt nog steeds over gesproken", zegt organisator Eveline de Lange "Die editie was een groot succes. Er re den maar liefst 14.000 fietsers mee. Zeeland is een ideale provincie voor de Ride for the Ro ses." We hebben hier mooie wegen, en weinig ob stakels. Er zijn veel vrijwilligers die willen hel pen. En van veel deelnemers hoorden we dat ze de omgeving prachtig vonden." Wie zich inschrijft voor 'De Ride' kiest een af stand van 100, 50 of 25 kilometer, "ledereen die kan fietsen, is welkom. Tijdens Contacta.nl hopen we weer veel bedrijven te trekken. On geveer de helft van de deelnemers bestond in 2008 uit bedrijfsteams", aldus De Lange. Tijdens de vorige Zeeuwse editie van Ride for Roses werd ruim 1,1 miljoen euro opgehaald voor de strijd tegen kanker. Zeeland weer terug op de topsportkaart. zijn.demonstraties mogelijk. Op een grensverleggende beurs als Contac- ta.nl hoort uiteraard snel draadloos in ternet, dat toegankelijk is voor alle ex posanten, deelnemers en bezoekers. Delta zorgt hiervoor via WiFi Zee land. Voor meer informatie of vragen kunt u tijdens de beurs altijd terecht bij de speciale WiFi Zeeland stand. Snel internet is voor veel onderne mers een vereiste voor online busi ness. Delta biedt daarvoor multimedia le en digitale diensten onder meer via een wijdvertakt state-of-the art glasve zelnetwerk door de hele provincie. Snelle dataverbindingen zijn voor een groot deel van de Zeeuwse onderne mers al binnen handbereik. Een nieu we oplossing die Delta gaat introduce ren op Contacta.nl is Managed VoIP telefonie. Dit is een schaalbare telefo- nie-oplossing met de telefooncentrale in de cloud. Ook van dit systeem is een demo-opstelling te zien in de stand op de Contacta.nl. DELTA levert meer dan alleen tradi tionele energie, ze geeft ook advies over zonne-energie, (laadinfrastruc- tuur voor) elektrisch rijden en ener- giemanagemcnt met behulp van DEL TA Comfort Wijzer. Met dit ener gie- managementsysteem kan de eige naar de opbrengst van zonnepanelen volgen, apparaten op afstand schake len en via slimme stekkers ook het energieverbruik meten van de ge bruikte apparaten. Het verbruik van bijvoorbeeld de elektrische bedrijfswa gen kan zo^xact worden bijgehou den. Elk bedrijf kan op deze manier slimme stappen zetten in energiebe sparing. Via een voorbeeldopstelling op de stand op Contacta.nl laat Delta u graag zien hoe dit in de praktijk werkt. DELTA is dé Zeeuwse leverancier van energie en digitale producten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 110