TELEVISIE 15
RTL7/
\|R0Np
I CANVAS
n
n
Hotter than my daughter
Gordon trapt nieuwe reeks Heter
dan mijn dochter af met erotisch
model en danseres Bianca en de
schaars geklede, volslanke Deta.
RTL 4, 20.30 uur
Operatie live
Twitter live mee met een keizer
snee. Vragen stellen kan ook, via
de site van omroep Max. Charles
Groenhuijsen geeft commentaar
bij deze rechtstreekse uitzending
van een keizersnede-operatie.
Nederland 1, 21.25 uur
F
Love hurts
Susan Visser speelt relatiethera
peute in serie over liefdesproble
men. In de eerste aflevering staat
zij een vrouw bij die klaagt over
de tienerminnares van haar man.
RTL 4, 21.30 uur
Holland doe
Gehandicapte Filipijnse politica
Grace Padaca versloeg machtige
familie Dy en werd een voorbeeld
voor velen. Portret in de aanloop
naar haar herverkiezing als gouver
neur van de provincie Isabela.
Nederland 2, 23.00 uur
Buitenlan
WOENSDAG 30 OKTOBER 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 De Finan
ciële Top 09:40 RTL Z Nieuws
12:20 Toekomstmakers 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 Business-
Channel.nl On Tour 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 CEO's Back
To Basic 14:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 De Succesfac
tor 15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Ondernemerszaken
16:40 RTL Z Nieuws
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op je Hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Will Grace 17:35 Goede Tij
den, Slechte Tijden
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
06:00 Hart van Nederland
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:05 Born2Cook
14:35 My kitchen rules 15:35
MasterChef Australië 16:30
Poh's Kitchen 17:05 My kit
chen rules
18:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
06:00 Zender uit de ether
06:05 Disney XD: Amazing
spiez, Davincibles, Phineas
Ferb, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen, Jake
en de Nooitgedachtland pira
ten, A cars toon, Amazing spiez,
Davincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, De To-
fu's, Matt's monsters, Dude,
that's my ghost!, Phineas
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Zeke Luther,
Lab Rats, Phineas Ferb, Dude,
that's my ghost!, Crash St Bern
stein, Gravity Falls,-Mickey
Mouse Shorts, Pair of kings,
Phineas St Ferb, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
Bernstein
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:05 The fresh prince of Bel
Air
18:35 Zo.
18:40 Two and a half men
19:10 Two and a half men
19:35 The big bang theory
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Attenborough's Natural
Curiosities 14:45 Lark Rise to
Candleford 15:35 Kinderen van
Dewindt 16:20 MasterChef:
The Professionals 17:20 Clips
17:35 Buren
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Herfstbeelden
10:20 Lou Grant 11:05 Herfst
beelden 12:30 Zender uit de
ether 15:41 100" 15:43 Naar
de top 16:10100" 16:13 Bel-
pub 17:10 100" 17:12 Lou
Grant
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 Via Canvas: Hobo
19:28100"
19:30 Nicaragua
O
O
00
20:30 The Core, Actiefilm
20:30 The Skeleton Key, Hor
rorfilm
20:30 Once upon a time, Spe
cial van de fantasyserie
21:25 Once upon a time, Spe
cial van de fantasyserie
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds: Suspect
Behavior, Misdaadserie
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Volt
21:25 Café Corsari
20:00 TerZake
20:40 Een Laatste Groet
21:05 Belpub
23:10 The Abyss, Sciencefic
tionfilm
02:25 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:26 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
22:35 Will Grace, Amerikaan
se sitcom
23:05 Dr. Phil, Talkshow
00:00 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:26 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
22:20 Law Order: Special
Victims Unit (h), Drama
serie
23:15 Without a trace, Mis
daadserie
00:05 Army wives, Dramaserie
01:00 Army wives. Dramaserie
01:55 Astro TV, Homeshopping-
programma
02:25 Once upon a time (h).
Special van de fantasyserie
03:10 Once upon a time (h),
Special van de fantasyserie
22:15 Criminal minds, Misdaad
serie
23:05 Zo., Humor
23:10 Criminal minds, Misdaad-
22:15 Het journaal laat
22:30 Missie Mosango
22:57 Winst Joker+ en Lotto
22:58 Keno
22:59 Euromillions
23:00 Het Weer (h)
23:05 Dagelijkse kost (h)
23:15 ledereen beroemd (h)
23:35 Journaallus (h)
00:10 Nitro circus live, Reality-
programma
00:35 Scare tactics, Amusement
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
22:05 Dag
22:30 Naar de top
22:55 The Killing III
23:55 Canvaslus(h)
O
O
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 Zeeuws Goud 07:35 Regioned
07:41 Editie 2013 07:50 Verzeeu-
wigd 07:55 Muziekclip 07:58 Zeeland
in vogelvlucht 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:58 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:22 Zeeu
ws Goud 09:35 Regioned 09:41
Editie 2013 09:50 Verzeeuwigd
09:55 Muziekclip 09:58 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:58 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 Zeeuwse
Top 40 clips 18:41 Regioned 18:50
Verzeeuwigd 18:54 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:54 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:28 Zeeuwse
Top 40 clips 20:41 Regioned 20:50
Verzeeuwigd 20:54 Zeeland in vo
gelvlucht 21:00 Herhaling program
mering 20:00-20:54 22:00 Zeeland
NU 22:23 Het Weer 22:28 Zeeuwse
Top 40 clips 22:41 Regioned 22:50
Verzeeuwigd 22:54 Zeeland in vo
gelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Zeeuwse Top 40
clips 23:41 Regioned 23:50 Verzeeu
wigd 23:54 Zeeland in vogelvlucht
00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 The Sheriffs
Are Coming 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Saints and Scroungers
12:45 Britain's Empty Homes 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Keeping Up Ap
pearances 16:15 Perfection 17:00 Es
cape to the Country 17:30 Put Your
Money Where Your Mouth Is 18:15
Pointless 19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and Weather
20:00 The One Show 21:00 Watch
dog 22:00 Autumn's Supermarket
Secrets 23:00 BBC News at Ten 23:25
Regional News and Weather 23:35 A
Question of Sport 00:05 The League
Cup Show 01:05 Weatherview 01:10
BBC News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Saints and Scroungers 08:45
Britain's Empty Homes 09:15 The A
to Z of TV Cooking 10:00 Supergiant
Animals 11:00 Plan It, Build It 11:30
See Hear 12:00 BBC News 12:30 Dai
ly Politics 14:00 Cash in the Attic
14:45 Great British Menu 15:45 Floyd
on Britain and Ireland 16:15 Are you
being served 16:45 'Alio 'Alio! 17:20
Cagney and Lacey 18:05 Flog It!
18:55 Party Political Broadcast by the
Labour Party 19:00 Eggheads 19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00 The Great British Bake Off Mas
terclass 21:00 Autumnwatch 22:00
Ambassadors 23:00 The Culture
Show: Samuel Johnson Prize 2013
23:30 Newsnight 00:20 Great Conti
nental Railway Journeys 01:20 See
Hear
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
genieRen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieden
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Das Waisen-
haus für wilde Tiere 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 17:45 Sportschau live
20:00 Tagesschau 20:15 Komasaufen
21:45 Plusminus 22:15 Tagesthemen
22:45 Drei 00:35 Nachtmagazin
00:55 Komasaufen
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 Heute 15:05
inka! 16:00 heute - in Europa 16:10
SOKO Wien 17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Wismar 18:54 Lotto
Ziehung am Mittwoch 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Kripo Holstein -
Mord und Meer 20:15 Mörderisches
Wespennest 21:45 heute-journal
22:45 ZDFzoom 23:15 Markus Lanz
00:30 heute nacht 00:45 auslands-
journal - die doku 01:45 Mörderi
sches Wespennest
WDR
07:20 Planet Wissen 08:20 Deutsch-
landquiz 09:20 Eins zu eins - Ge-
sprach aus Berlin 09:45 hier und heu
te 10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Nashorn, Zebra Co.
12:00 Panda, Gorilla Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15 Mord ist
ihr Hobby -121. Wer zuletzt lacht,
lacht am Besten 14:58 WDR aktuell
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR ak
tuell 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 WDR - Check 21:45
WDR aktuell 22:00 Bericht aus Brus
sel 22:15 Hakan Nesser: Das falsche
Urteil (2/2) 23:35 Der Fahnder 00:25
Tödliche Zentimeter - Wie Unfallfor-
scher Leben retten 01:00 Domian
Discovery
07:20 Mega builders 08:10 Scrap-
heap challenge 09:00 Wheeler deal
ers 09:50 Mythbusters dirty dozen
10:40 Auction Kings 11:30 How do
they do it? with Joep van Deudekom
12:20 Mighty planes 13:10 Whale
wars 14:00 How it's made 14:50 De
stroyed in seconds 15:15 Treasure
quest 16:05 Deadliest catch: Inside
the catch 16:55 Chasing classic cars
17:20 South Beach Classics 18:10
Auction Kings 19:05 Mythbusters
dirty dozen 20:00 American Trucker
21:00 Street Outlaws 22:00 One car
too far 23:00 Driven to extremes
00:00 American guns 01:00 Storm
chasers 01:55 Street Outlaws
National Geographic
07:00 Untamed Americas 08:00 The
dog whisperer 09:00 Lords of war
10:00 Bid Si destroy 11:00 Family
guns 12:00 The dog whisperer 13:00
Lords of war 14:00 Inside cocaine
wars 15:00 Air crash investigation
16:00 Diggers 17:00 Family guns
18:00 Lords of war 19:00 Scam city
20:00 Highway thru hell: USA 21:00
Meet the polygamists 22:00 Taboo
USA 23:00 Drugs Inc. 00:00 Meet the
polygamists 01:00 Taboo USA
Animal Planet TLC
07:40 Say yes to the dress 08:30 LA
Ink 09:25 Toddlers Si tiaras 10:20
Long Island medium 11:10 While you
were out 12:00 Animal cops Detroit
12:50 Bondi vet 13:15 Groomer has
it 14:05 Extraordinary dogs 14:35
Project puppy 15:00 Four weddings
US 15:50 Kate plus 816:45 Say yes to
the dress 17:10 Fatal attractions
18:00 Choccywoccydoodah 18:30
DC Cupcakes 19:00 LA Ink 20:00 Say
yes to the dress 21:00 Ultimate shop
per 22:00 The fabulous baker broth
ers 23:00 Extreme forensics 23:55
Deadly women 00:50 Family fat sur
geons 01:45 Ultimate shopper
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Wari 09:05 Flash 09:10 L'épicerie
09:35 Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Mot de
passe 11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 Epicerie fine 12:30 Le
tour du monde des arts martiaux
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Brodeuses 15:30 Mollement
un samedi matin 16:00 Cut 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Envoyé spécial, la suite
17:45 Geopolitis 18:00 64 minutes,
Ie monde en franqais 18:30 La Char
treuse de Parme 20:15 Hotels parti-
culiers 20:30 Journal de France 2
21:00 Des racines et des ailes 23:00
Journal de la RTS 23:25 TVSMonde,
le journal Afrique 23:45 L'invité 00:05
La mer a I'aube 01:35 Temps présent
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Seinfeld 09:50 Frasier
10:35 The office 11:00 Melissa Et Joey
11:20 Psych 12:05 South Park 12:30
Seinfeld 13:20 Frasier 14:05 South
Park 14:25 Two guys and a girl 14:50
Scrubs 15:10 That 70's Show 15:35
Community 16:00 Scrubs 16:25
Melissa Et Joey 16:50 That 70s Show
17:35 American Dad! 17:55 South
Park 18:25 Family guy 18:50 Commu
nity 19:15 Scrubs 19:35 American
Dad! 20:00 South Park 20:25 Family
guy 20:50 Neighbors 21:10 Melissa Et
Joey 21:35 That '70s Show 22:25
Seinfeld 23:20 Frasier 00:10 Neigh
bors 00:35 South Park 01:00 Melissa
Et Joey 01:25 That '70s Show
Eurosport
08:30 Auto/motorsport: GTA next le
vel 08:45 Snooker: Internationaal
Kampioenschap 16:00 Voetbal: WK
onder 17 jaar 19:00 Sports excellen
ce 19:15 Snooker: Internationaal
Kampioenschap 20:15 Diverse spor-
ten: Campus 20:45 Diverse sporten:
Wednesday Selection 20:50 Riders
Club 20:55 Golf: Europese Tour
21:25 Golf club 21:30 Zeilen: Extre
me Sailing Series 22:00 Yacht Club
22:05 Lucia S Selection 22:10 Diverse
sporten: Wednesday Selection 22:25
Voetbal: WK onder 17 jaar 00:00
Snooker: Internationaal Kampioen
schap 01:30 Zender uit de ether
CNN
08:00 World Sport 08:30 Inside Afri-
ca 09:00 World Business Today 10:00
CNN Newsroom 10:30 News Special
11:00 Amanpour 11:30 CNN News-
Center 12:00 Piers Morgan Tonight
13:00 News Stream 14:00 World
Business Today 15:00 International
Desk 16:00 Global Exchange 17:00
World Sport 17:30 News Special
18:00 International Desk 19:00
Amanpour 19:30 CNN NewsCenter
20:00 Connect the World with Becky
Anderson 21:00 Quest Means Busi
ness 22:00 Amanpour 22:30 World
Sport 23:00 Piers Morgan Tonight 1m
00:00 CNN Newsroom Live from
Hong Kong 01:00 Anderson Cooper
360