Oi/afladan Colofon <1 fïlensgnlinq.nl amilieberichten 34 Ifamilieberichten dinsdag 29 oktober 2013 Jan en Annie van der Maale Wilbert Gideonse Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze moeder, oma, klein omaatje en zus Mar ja hens Echtgenote van Theo Marsé f Zij overleed in de leeftijd van 97 jaar. Namens de familie 26 oktober 2013 Peter en Maya Gelderland - Marsé Moerschansstraat 15 4561 ZR Hulst U kunt afscheid nemen van Marja in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 31 oktober van 19.15 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 november om 10.30 uur in de kapel Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar Dr. Heijens en het verzorgend personeel van de Blaauwe Hoeve. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van ons trouwe lid Cor Provoost Cor is lid geworden van onze vereniging in mei 1977. Hij heeft zich al die jaren op allerlei gebied ingezet voor HWP. We zullen hem ontzettend missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Tilly en zijn broer Harry. We wensen hen en overige familie veel sterkte. Schaakvereniging Het Witte Paard Sas van Gent Tot onze diepe droefheid is, na een periode van afnemende krachten, door de HEERE op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Klaassen-Jansen weduwe van Jan Klaassen in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen Levien en Ria Klaassen-Dieleman Terneuzen Jaap en Saar Klaassen-Klaassen Terneuzen Kees en Mattie Klaassen-Hoekman Middelburg Anneke en Henk Koppejan-Klaassen Truida Klaassen - in herinnering - Terneuzen Ko en Annie Klaassen-de Braai Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 26 oktober 2013 Verzorgingshuis "Bachten Dieke" Correspondentieadres: Chopinlaan 28 4536 BN Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. ge houden worden op vrijdag 1 november om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de eerder genoemde kerk. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar huisarts F.A. Nieuwoudt en het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis "Bachten Dieke" voor de liefdevolle verzorging. Tot onze diepe droefheid nam de HEERE van onze zijde weg onze geliefde en zorgzame Oma Klaassen John en Els Miranda en Jan Franklin en Corine Colinda Coby en Lauwrens Marianne en Peter Andrea Jan Willem en Samantha Jan en Sarina Jenny en Leen Conny en Jacco Sjaak Ellen en Rinko Jan Piet en Frannie Leo en Mariska Francisca en Bart Carola en Josmar Arjan en achterkleinkinderen Sterke de HEERE ons in dit zware verlies. in vrede is uit het leven weggegleden onze lieve, altijd opgewekte en bescheiden nioeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder lulia Peterson-Resius A Deventer 30 mei 1920 t Veere 24 oktober 2013 sinds 9 januari 2004 weduwe van Jan Peterson De Meern. Eindhoven, Rotterdam, Vleuten: Hannie Messing - Peterson Ton Messing (i.m.) Jeroen en Eveline, Liese, Nora Joost en Caty, Teun Bart en Marije, Stijn, Marit Rotterdam, Bathmen, Den Haag, Londen: Jan Peter Peterson Caia Peterson - van Vollenhoven'- Karianne en |an, Jurre, Taeke, Sylke Wendy en Hans, Rosa, Beline, Anouk Claire en Jorg, Laura, Thomas, Felix Rotterdam, Amsterdam: Dolf Peterson Gineke Peterson - van den Arend Pieter |an, Olivier, Valentijn Juliette en Allard, Anne-Julie Veere, Middelburg: Carel Peterson Marian Peterson - de Meester Mieky en Rick, Sven Jurriaan en Rachelle Varages(Fr): Michiel Peterson Marie-France Peterson - van't Hoff Moeder kon dankzij liefdevolle en professionele zorg tot het laatst toe thuis blijven wonen. Baljuwstraat 1,4351 AR Veere. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 1 november om 13.00 uur in de Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren vanaf 15.00 uur in "De Peper boom",Kappellestraat 11 te Veere Met intens veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fantastische lieve moeder, schoonmoeder en oma Julia Peterson-Resius Veere: Carel en Marian Peterson- de Meester Middelburg: RickWiegmans w Mieky Peterson Sven Middelburg: Jurriaan Peterson Rachelle de Nooijer Gedurende de laatste jaren van haar leven werd zij omringd met een zeer warme zorg door het zorgteam: Ada, Ankie, Ans, Cockie, lannie, Jannie en Trudy. Veere, 24 oktober 2013 50 jaar een paar. Feliciteren kan 30 oktober van 19:00 tot 21:00 uur in het kerkcentrum in Hoek. Jan, Elly, Lisanne en Fleur Lies, Marion en Bram Erg geschrokken en verdietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde buurman Ons medeleven en steun zal blijven gaan naar Elsa, en kinderen Myrthe, Mischa, Junny, Lisa. Alle buren wensen Elsa en kinderen, familie en vrienden, veel kracht om het verdriet te verwerken. Toon Hermans Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a,v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 74