Colofon <1 (Tl9ns9niinq.nl üiijjküHtüigiiig Jan Salomon Wiebrens Dag lieve opa, wat zullen we je missen. Dag lieve opa Loekie... Catharina Anna Ubbink-Kuipers (0111) 45 07 17 amilieberichten dinsdag 29 oktober 2013 familieberichten I 35 In vrede is uit het leven weggegleden onze lieve, altijd opgewekte en bescheiden moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Julia Peterson-Resius A Deventer 30 mei 1920 t Veere 24 oktober 2013 sinds 9 januari 2004 weduwe van Jan Peterson De Meern, Eindhoven, Rotterdam, Vleuten: Hannie Messing - Peterson Ton Messing (i.m.) Jeroen en Eveline, I.ie'se, Nora Joost en Caty, Teun Bart en Marije, Stijn, Marit Rotterdam, Bathmen, Den Haag, Londen: Jan Peter Peterson Caia Peterson - van Vollenhoven Karianneen Jan Jurre, Taeke, Sylke Wendy en Hans, Rosa, Beline, Anouk Claire en Jorg, Laura, Thomas, Felix Dolf Peterson Gineke Peterson - van den Arend Pieter Jan, Olivier, Valentijn Juliette en Allard, Anne-Julie Veere, Middelburg: Carel Peterson Marian Peterson - de Meester Mieky en Rick, Sven Jurriaan en Rachelle Varages(Fr): Michiel Peterson Marie-France Peterson - van't Hoff Moeder kon dankzij liefdevolle en professionele zorg tot het laatst toe thuis blijven wonen. Baljuwstraat 14351 AR Veere. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 1 november om 13.00 uur in de Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren vanaf 15.00 uur in "De Peper boom ".Kappellestraat 11 te Veere Met intens veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fantastische lieve moeder, schoonmoeder en oma Julia Peterson-Resius Veere: Carel en Marian Peterson- de Meester Middelburg: RickWiegmans Mieky Peterson Sven Middelburg: Jurriaan Peterson Rachelle de Nooijer Gedurende de laatste jaren van haar leven werd zij omringd met een zeer warme zorg door het zorgteam: Ada, Ankie, Ans, Cockie, Jannie, Jannie en Trudy. Veere, 24 oktober 2013 Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Jan Brielle, f Bruinisse, 16 november 1931 27 oktober 2013 Corry Wiebrens-Verspoor Adi en Koos van Popering-Wiebrens Ineke en Hans Geelhoed-Wiebrens Yvonne en Jan Kole-Wiebrens Marten Wiebrens t kleinkinderen en achterkleinkinderen Prinses Wilhelminalaan 31 4311 BN Bruinisse Donderdag 31 oktober zal om 11.30 uur een dienst van Woord en gebed gehouden worden in de Gereformeerde Kerk, Noorddijk 4 te Bruinisse. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatshebben. ]e opa blijft je opa, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, datje hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan.. Lennart en Simone Arjan Jacqueline en Emanuel Crista en Olav Marinda en Maarten Jan Thijs Robert en Rosanne Manon Mika, Evi, Finn, Yaro, Martin, Mees en Sepp L 2 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het.overlijden van onze goede vriend Jan Wiebrens We wensen Corry en de kinderen veel sterkte toe. Janna en Henk Muller Mijntje Beije-de Korte Bruinisse, 27 oktober 2013 We hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Salomon Wiebrens Goes: J. Wiebrens P.J. Wiebrens-van Hakken Bruinisse: A.M. Wiebrens E.S. Wiebrens-Abrahamse Bruinisse: S.P. Wiebrens L.A. Wiebrens-Capelle Bruinisse: I. Wiebrens-Deurloo A. Deurloo Neven en nichten Bruinisse, 27 oktober 2013 "De Heer is mijn Herder. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van J. J. Ubbink Medan Vlissingen 19 oktober 1921 27 oktober 2013 Herman Ubbink Pauline Marie-Louise Rineke en Wim Maarse - Ubbink Tjecrd en Anne Tobias, Nienke Menno Anneke Ubbink en Tom Hoog Jurben Ubbink Justin en Nikita Correspondentieadres: Pr. Frederikplein 326 3071 KS Rotterdam De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 1 november om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. P Martinus Urbanus Neele (O)pa - Tinus Schouwen-Duiveland M. de Bruijne Rotterdam, Amsterdam: 11 1 1 1 -■ Woorden schieten tekort voor de overweldigende belangstelling voor, tijdens en na de uitvaart van we zullen hem missen. Langs deze weg willen we u daarvoor oprecht danken. Met trots kijken we terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het doet goed te beseffen hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Cora Neele Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2013 Uitvaartverzorging Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www. uitvoonschouwenduiveland nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenerjnedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35