Noad'67 koploper in derde klasse B Serooskerke komt goed weg in Bruinisse SPORT 7 Noad'67-The Gunners 1-0: Na een eerste helft, waarin beide elf tallen afwachtend waren, gaf Roy van Splunter net na rust een voor zet en die werd door Koen van Dijke tot doelpunt gepromoveerd. Hierna probeerden de bezoekers uit Breda een doelpunt te maken. De aanvallers van The Gunners waren niet in vorm en Noad'67 slaagde er niet in om van de ruim te te profiteren. Vorig jaar streed de thuisploeg voor lijfsbehoud en nu staat ze eerste. Kogelvangers-Krabbendijke 1-4: De thuisploeg kwam op 1-0 door een doelpunt van Sietse Vissers, maar daarna was het alleen Krab bendijke wat de klok sloeg. De snelle en behendige aanvallers kregen alle ruimte van de verdedi gers van Kogelvangers. Dankzij vier treffers van Elco lansen werd het uiteindelijk 1-4. Kruiningen-DHV 4-4: De thuis ploeg begon slecht en keek al na een helft tegen een 3-0-achter- stand aan. Kruiningen rechtte de rug en Thomas Paauwe kopte de 1-3 in het doel. Wesley Buur zorg de voor de aansluitingstreffer (2-3), waarna Elias Mourigh de 2-4 liet aantekenen. Matthijs van Liere zorgde met behulp van de blunderende doelman voor 3-4 en Buur werkte de 4-4 in het net. Wouter Veerhoek kreeg de kans op 5-4, echter die ranselde de goa lie van DHV uit het doel. Wemeldinge-Yerseke 4-3: Het ve le publiek zag een derby met veel doelpunten. Binnen de minuut schoot Frank Bakker de 0-1 in het doel. Robin van der Linden trok de stand weer in evenwicht. Dankzij twee treffers van Arjen de Koeijer liep Yerseke uit naar 1-3- Wemeldinge toonde echter veer kracht en kwam dankzij Niels Ko- le op 2-3 en Pieter Bolle zorgde met een prachtige lob voor 3-3. Beide ploegen kregen kansen op de winst en invaller Bryan de Heer deed dat diep in de blessure tijd voor de thuisploeg. WHS-Kapelle 4-0: Anders dan de uitslag deed vermoeden, speel de Kapelle een goede wedstrijd en was het in de eerste helft de be tere ploeg. Na de pauze kreeg WHS meer grip op de wedstrijd en opende Robin van Dijke de sco re. Hij maakte ook de 2-0 en hier na zakte Kapelle weg. Dankzij twee treffers van Tom Vroegop werd het uiteindelijk 4-0. Bryan de Heer bezorgt Wemeldinge in blessuretijd de overwinning in derby te gen Yerseke. Dinteloord-Tholense Boys 3-0: De bezoekers kwamen door een eigen goal van Freddy Simons op achterstand en voor rust maakte Jorik Mijnhijmer er ook nog 2-0 van. Tholense Boys kreeg een gro te kans op terug te komen in de wedstrijd toen Casey Boluijt een strafschop veroorzaakte. Hij kreeg rood maar Niels Hopmans zag zijn strafschop gestopt worden door Arjan Pietersman. Met tien man kwam Dinteloord via Wessel Verschuren nog op 3-0. Bruse Boys-Serooskerke 1-2: Na een halfuur kreeg Bruse Boys-doelman Mark Giljam rood én een strafschop tegen. Alex Job- se klopte interim-doelman Ge rard Vogel en bepaalde de rust stand op 0-1. Met tien man was Bruse Boys na rust sterker. Marco Ketting zorgde voor de 1-1 en via Thomas Groeneveld (lat) en Mats Willemse rook 'Bru' aan een voor sprong. De goal viel een kwartier voor tijd aan de andere kant. Mai- kel Simonse schoot Serooskerke naar de zege. Zwaluwe-SSV'65 0-2: In een ma tig duel was het voornamelijk veel geschreeuw en weinig wol. Voor rust waren de beste kansen, via Erik Jansen en René Zwam- born, al voor SSV'65. In de 55e mi nuut kreeg Zwaluwe-speler Ruud Ansems rood. Tien minuten later profiteerde SSV'65 toen Alex van Dongen uit een voorzet van Ste fan Francke de 0-1 binnenkopte. Op aangeven van Thomas Matthe- ijer besliste Zwamborn het duel. GPC Vlissingen-Dauwendaele 1-2: De wedstrijd werd gespeeld op een heel slecht veld. Ricardo de Nooijer zorgde voor de 1-0 en daarna miste Robin de Pagter een grote kans op 2-0. Het GPC-duo Michel Leonhart en Martin Swen- nen werd daarna achter de omhei ning gestuurd. GPC-speler Jesper de Vlieger zag vervolgens een strafschop gestopt worden door Dauwendaele-doelman Joshua van Dolder. Op slag van rust kop te Peter van Gorsel de 1-1 binnen. De tweede helft kende, op de 1-2 van Khalid Kaldoon na, nauwe lijks hoogtepunten. De Meeuwen-Duiveland 5-1: Danny Huibregtse zette De Meeu wen al na vier minuten op 1-0. Duiveland kreeg via Dennie le Comte en Robbert de Bruine kan sen op de 1-1. In de 57e minuut zorgde John op 't Hof wel voor de 1-1, maar twee minuten later maakte Delano Langezaal er op aangeven van Menno de Nooijer alweer 2-1 van. Huibregtse zorgde voor de 3-1 en daarna werd doel puntenmaker Op 't Hof met rood uit het veld gestuurd. Tegen tien man tilden Mark Roelse en Ricar do Bambagt de score naar 5-1. De Fendert-MZVC 1-1: Eddy de LoofiF schoot MZVC. na dertien mi nuten uit een strafschop naar 0-1, maar de voorsprong hield niet lang stand. In de zestiende mi nuut scoorde Nick Krijnen via de paal de 1-1. De Fendert kreeg daar na de overhand en Ron Nagtzaam miste voor rust nog een straf schop voor De Fendert. In de tweede helft voerde de thuis ploeg, zeker na een tweede gele kaart voor MZVC-speler Niels van Kortenhof, de druk op maar MZVC hield stand. vierde minuut met een splijtende pass op Tom Blomaard, die dé ver dediging en de keeper verschalk te: 1-0. In de 24e en 44e minuut tilde Daan Esser de score naar 3-0. Bij de eerste treffer veroverde hij zelf de bal, passte opzij en koos positie voor het doel. De 3-0 kwam er na een assist van Bert den Hamer. Na rust haperde de machine plot seling bij Kloetinge. Het spel werd stroperig en onrustig, zeker toen Oranje Wit in de 53e mi nuut uit het niets op 3-1 kwam via Roy Leeuwestein. Toch leek er weinig aan de hand, totdat Jeffrey Monster een loopje nam met de ongeschreven regels van de sporti viteit, Maaskant in eigen doel kop te (3-2) en Daan Esser zich vervol gens liet verleiden tot een tegen reactie. „Ik had beter moeten we ten", zei Esser, „maar zo'n actie van die jongen van Oranje Wit is toch ongelooflijk. Dat doe je toch niet. Gelukkig maakten de jon gens uiteindelijk nog de 4-2." KARAKTERISTIEK MAANDAG 28 OKTOBER 2013 door Robin Hamelink MIDDELBURG - Noad'67 versloeg in de derde klasse B van het zaterdag voetbal The Gunners met 1-0 en kwam daardoor aan de leiding. Krabbendijke, dat met 4-1 bij Ko gelvangers, won staat tweede met evenveel punten en een wedstrijd meer. Kruiningen speelde knap met 4-4 gelijk en Wemeldinge won in dying seconds met 4-3 van Yer- seke. WHS behaalde een geflatteer de zeg (4-0) op Kapelle. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Koploper Dinteloord trok door een 2-0-zege op Tholen- se Boys de eerste-periodetitel naar zich toe. FC Dauwendaele won met 2-1 bij GPC Vlissingen. Terneuzen- se Boys-WC ging niet door, omdat de arbiter in de file stond. MZVC heeft de smaak te pakken in de twee de klasse. De Middel burgse ploeg pakte het vierde punt. Kloetinge-Oranje Wit 4-2 (3-0). 4. Tom Blomaard 1-0, 24. Daan Esser 2-0, 44. Daan Esser 3-0, 53. Roy Leeuwestein 3-1, 66. Michel Maaskant 3-2 (ei gen doelpunt), 90+3. Jason Tjien-Fooh 4-2. Scheidsrechter: P.G.M. Oudijk (Beuningen). Rode kaart: 66. Daan Esser (Kloetinge). Gele kaart: Timo Jan sen, Jason Tjien-Fooh (beiden Kloetinge), Hakan Tokul en Ronald Vrolijk (beiden Oranje Wit). Aantal toeschouwers: 450. Kloetinge: Niels van der Linde; Aart Veldhof, Michel Maaskant, Ruben Holle mans, Timo Jansen; Remco van Tiggele (90. Jaap Esser), Bert den Hamer, Rick Mulder (82. Jason Tjien-Fooh), Mark Schuit, Tom Blomaard (61. Bart Deprez) en Daan Esser. Daan Esser viert één van zijn treffers in het duel met Oranje Wit. Na de pauze zou de aanvaller van Kloetinge de rode kaart nog zien. foto Johan van der Heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31