Q
MEDIA 29
RTL7/
Veronica
ZQ
I CANVAS
Wintersport
Ljve: World Cup alpineskiën, ie
en 2e run vrouwen reuzenslalom.
Eurosport, 09.15 uur en 12.15 uur
Schaatsen
Live: NK afstanden, Heerenveen.
Nederland 1, 16.00 uur en 17.05 uur
Autosport
ïo jaar RTL GP: Dakar pre-pro-
loog; Truck tractor pulling.
RTL 7, 16.30 uur en 18.00 uur
Sportjournaal
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 18.50 uur
Vechtsport
WWE wrestling en kickboxing.
RTL 7, 20.00 uur en 22.00 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
ADO Den Haag-FC Twente, NAC-
Go Ahead Eagles, SC Cambuur-
FC Utrecht en Ajax-RKC.
Studio Sport
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 23.30 uur
uitenlan
ZATERDAG 26 OKTOBER 2013
06:01 Teleshop 7 12:30 On
dernemerszaken 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
Succesfactor 14:00 Puur In
novatief 14:30 Vis TV 15:00
Schrootjagers 15:30 Billy The
Exterminator 16:00 Operati
on Repo 16:30 10 jaar RTL GP:
Dakar Pre-Proloog 17:00 RTL
Transportwereld 17:30 Wereld
Van De Binnenvaart
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 17:05 Glee
06:00 Hart van Nederland
07:20 McLeod's daughters
08:15 Mcteod's daughters
09:05 Tommy Teleshopping
11:05 Astro TV 13:05 Tom
my Teleshopping 14:05 Born-
2Cook 14:25 McLeod's
daughters 15:20 MasterChef
Australië 16:10 MasterChef Au
stralië 17:10 MasterChef Au
stralië
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Davincibles.
Amazing spiez, Super hero
squad, B-Daman, Max Steel,
Slugterra, Pokémon, Ultimate
Spider-man, Iron Man armou
red adventures, Inazuma Ele
ven, Dude, that's my ghost!,
Gravity Falls, Phineas Ferb,
Kickin' it, Crash Bernstein,
Pair of kings, Lab Rats, Pair of
kings, Lab Rats, Het hotelleven
van Zack Cody, Crash Bern
stein, Kickin' it, Mickey Mouse
Shorts, Kick Buttowski, Dude,
that's my ghost!, Kick Buttow
ski, Sidekick, Gravity Falls, Het
Speelplein
09:00 Herfstbeelden 11:20
Fans of Flanders 11:45 Groen
land 12:05 Regionale televisie
12:35 De vrije markt 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
Villa Politica 14:05 De topcol
lectie van... 14:35 Clips 14:45
Sporza: Veldrijden 16:20 Baan-
tjer 17:10 Clips 17:30 Buren
17:55 KijkUit!
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 10:20 StarTrek: The
Next Generation 11:05 Herfst
beelden 12:30 Zender uit de
ether 14:40 Hoera cultuur
15:07 Canvas klassiek 15:45
Canvas Klassiek 16:00 De Can-
vasconnectie 16:30 Alleen El-
vis blijft bestaan 17:20 Recht
op Recht
18:00 Truck Tractor Puiling,
Verslag
19:00 Stop! Politie, Reality
19:30 Helden Van De Weg, Rea-
lityprogramma
18:05 The Voice Of Holland,
Spectaculaire muzikale
zoektocht
18:05 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
18:00 Max Billy's drill machi
ne girl
18:10 Zo.
18:15 Storage wars
18:45 Storage hunters
19:10 American pickers
18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd
18:15 StarTrek: The Next Ge- O
neration (h)
19:00 De Nieuwe Lichting (h)
19:05 Wildest Islands
20:00 RTL 7 Fight Night: WWE
Wrestling, Verslag
20:00 Bones, Misdaadserie
20:55 Bones, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Actieserie
20:00 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
20:55 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
21:45 The good wife, Drama
serie
20:10 Pawn Stars (h), Realitypro-
gramma
21:05 Hardcore pawn, Reality
20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Dublin Zoo
20:35 Sing That Song
21:35 Miranda
20:00 Het journaal
20:10 Vranckx
20:40 The Inspector Lynley
Mysteries
22:00 RTL 7 Fight Night: Glory
Kickboxing, Verslag
22:45 CSI: Miami, Actieserie
23:40 Turbulent Skies, Thriller
22:40 Body of proof. Dramaserie
23:30 Cold case, Detectiveserie
22:00 The departed, Misdaad
film
22:05 Mr Selfridge
22:55 Het journaal laat
23:13 Het Weer (h)
23:15 Penoza
22:10 Wallander
23:40 Ein Augenblick Freiheit
00:00 Apocalypto, Actiefilm
02:25 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:26 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
01:25 Teleshop 8, Homeshop-
ping
01:26 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:20 In the land of women,
Filmdrama
02:15 Astro TV, Interactieve
show
02:45 Rizzoli Isles (h), Mis
daadserie
03:30 Rizzoli St Isles (h), Mis
daadserie
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
00:00 ledereen beroemd (h)
00:30 Journaallus (h)
01:25 Canvaslus (h)
VANDAAG
Nederland 1, 22.35 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 Het Weer
07:25 Trugkieke Hardlopen in Zee
land 07:35 Regioned 07:41 Over
Leven 07:53 Verzeeuwigd 07:58 Zee
land in vogelvlucht 08:00 Herhaling
programmering 07:00-07:58 09:00
Zeeland NU 09:23 Het Weer 09:25
Trugkieke Hardlopen in Zeeland
09:35 Regioned 09:41 Over Leven
09:53 Verzeeuwigd 09:58 Zeeland
in vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:5811:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:10 Zeeland de week 18:28
Zeeuws Goud 18:41 Zeeuwse Top 40
clips 18:53 Verzeeuwigd 18:57 Zee
land in vogelvlucht 19:00 Herhaling
programmering 18:00-18:57 20:00
Zeeland NU 20:10 Zeeland de week
20:28 Zeeuws Goud 20:41 Zeeuwse
Top 40 clips 20:53 Verzeeuwigd
20:57 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:57 22:00 Zeeland NU 22:10
Zeeland de week 22:28 Zeeuws
Goud 22:41 Zeeuwse Top 40 clips
22:53 Verzeeuwigd 22:57 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:10
Zeeland de week 23:28 Zeeuws
Goud 23:41 Zeeuwse Top 40 clips
23:53 Verzeeuwigd 23:57 Zeeland in
vogelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 09:30 Formula 1
The Indian Grand Prix - Qualifying
11:45 Saturday Kitchen Live 13:00
BBC News 13:10 Regional News
and Weather 13:15 Football Focus
14:00 Formula 1The Indian Grand
Prix - Qualifying Replay 15:00 Rugby
League: World Cup 17:30 Final Score
18:20 BBC News 18:30 Regional
News and Weather 18:40 Pointless
Celebrities 19:30 Strictly Come
Dancing 21:15 Atlantis 22:00 The
National Lottery Live 22:10 Casualty
23:00 BBC News 23:20 Match of the
Day 00:40 The Football League Show
01:55 Weatherview
BBC2
07:25 Formula 1The Indian Grand
Prix - Practice 3 08:35 Carnival Boat
09:35 The Fallen Sparrow 11:10 Reel
History of Britain 11:40 The Life of
Birds 12:30 Fred Dibnah's Industrial
Age 13:00 Paul Hollywood's Bread
13:30 The A to Z of TV Cooking
14:15 EastEnders 16:05 Coast 16:30
The House That £100k Built 17:30
Rugby League: World Cup 20:00 Flog
It! 20:30 Killer Whales - Beneath the
Surface: Natural World 21:30 Dad's
Army 22:00 The 70s 23:00 The Sarah
Millican Slightly Longer Television
Programmé 23:40 An Education
01:15 Stolen
ARD
07:00 Paula und die wilden Tiere
07:25 Wissen macht Ah! 07:50 Chek-
ker Can 08:15 Neuneinhalb 08:25
Die Pfefferkörner 09:20 Tagesschau
09:25 Sportschau live 10:40 Tages
schau 10:45 Lust auf Deutschland
12:25 Tagesschau 12:30 Sportschau
live 14:00 Unter weil?en Segeln
- Kompass der Liebe 15:30 Sport
schau live 17:50 Tagesschau 18:00
Sportschau 19:57 Lotto am Samstag
20:00 Tagesschau 20:15 Donna Leon:
Wie durch ein dunkles Glas 21:45
Tagesthemen 22:05 Das Wort zum
Sonntag 22:10 Boxen im Ersten
ZDF
07:00 Wickie und die starken Manner
07:20 Mia and me - Abenteuer in
Centopia 08:10 12 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 Bibi und Tina 09:50
Peter Pan - Neue Abenteuer 10:10
Mako - Einfach Meerjungfrau 11:00
Heute 11:05 Die Küchenschlacht -
der Wochenrückblick 13:10 Heute
13:15 Was ist denn blol? mit Willi
los? 14:40 Rosamunde Pilcher: Das
Ende eines Sommers 16:15 Lafer!
Lichter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen - das
Magazin 18:00 ML mona lisa 18:35
Hallo Deutschland 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Die Bergretter 20:15
Willkommen bei Carmen Nebel
22:45 heute-journal 23:00 das aktu-
elle sportstudio 00:25 Heute 00:30
Mörderischer Vorsprung
WDR
07:20 Sehen statt Horen - Ein Wo-
chenmagazin für Hörgeschadigte
07:50 Planet Wissen 08:50 West ART
09:30 Manner ohne Unterleib - Liebe
und Leben nach der Katastrophe
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Die Sendung mit der Maus
11:35 Die Sendung mit dem Elefan-
ten - mit Elternticker 12:00 Quarks
Caspers 12:45 Heimatabend
Dortmund 13:30 Kaisermanöver
15:10 Verrückt nach Meer 16:50
Sport im Westen 17:20 Kochen mit
Martina und Moritz 17:50 Einfach
und köstlich - Kochen mit Björn
Freitag 18:20 hier und heute 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Harry nervt
21:45 Guido Cantz - Lachgeschichten
22:45 Mitternachtsspitzen 23:45 Ein
Fall für Harper 01:40 Guido Cantz -
Lachgeschichten
Discovery
07:15 Mythbusters 08:05 Dirty jobs
08:55 Pyros 09:45 Deception with
Keith Barry 10:35 Mythbusters 11:25
North America 16:35 How it's made
17:00 Fifth gear 17:55 Street Outlaws
18:45 Property wars 19:10 Ben Earl:
Trick artist 20:00 Moonshiners 21:00
Patrick Dempsey: Racing Le Mans
22:00 Wheeler dealers 23:00 Amish
mafia 00:00 You have been warned
01:00 Ben Earl: Trick artist
National Geographic
07:00 Great migrations 08:00 Access
360 World Heritage 09:00 Cesar
Millan's leader of the pack 10:00 The
numbers game 11:00 The incredible
dr Pol 13:00 Brain games 18:00 The
incredible dr Pol 19:00 The fabric of
the cosmos 20:00 The <00 million
dollar rock 21:00 Taboo USA 22:00
Street Heat: High Speed Justice 23:00
Strippers: Cars for cash 00:00 Drugs
Inc 01:00 Hard Time
Animal Planet TLC
07:15 Little zoo that could 08:05
Animal Planet at the movies 08:30
Farm life 09:00 Joanna Lumley's Nile
09:50 A model life with Petra Nem-
cova 10:40 The Rachel Zoe project
11:30 Circus 12:20 Jon Kate plus 8
18:10 My Greek Kitchen 19:00 Ludo
Bites America 20:00 Confessions of
an animal hoarder 21:00 Obsessive
compulsive cleaners 22:00 Cougar
love 22:30 America's worst tattoos
23:00 NY Ink 23:55 The real L word
00:50 The haunted 01:45 Obsessive
compulsive cleaners
TV5
07:00 Télématin 08:00 Journal télévi-
sé Radio Canada 08:25 TV5Monde, le
journal 08:40 36,9 degrés 09:05 Flash
09:10 Mouk 09:25 Lulu Vroumette
09:35 Chaplin and co 09:45 Flapacha,
oü es-tu? 10:10 Le'Ranch 10:35
C'est pas sorcier 11:05 7 jours sur la
planète 11:35 C'est dans ma nature
12:00 Flash 12:05 Journal de la mé-
diterranée 12:30 TTC (Toutes taxes
comprises) 13:00 Epicerie fine 13:30
Journal télévisé de la RTBF 14:00
360 - Die Geo-Reportage 15:00 A
bon entendeur 15:30 Flash 15:35
Nec plus ultra 16:00 TVSMonde,
le journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Les
carnets de Julie 18:00 TV5Monde, le
journal 18:25 Thalassa 20:30 Journal
de France 2 21:00 Le plus grand ca
baret du monde 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS 23:35
TV5Monde, le journal Afrique 00:00
Les chansons d'abord 00:50 Nouvo
01:05 En direct de I'univers
Comedy Central
07:00 Dommel 07:25 Dobus 07:35
Samson Gert 08:00 Alfred J. Kwak
08:20 Lucky Luke 08:50 Snorkels
09:00 Seinfeld 09:50 American Dad!
10:35 That 70's Show 11:00 The
Graham Norton Show 11:45 That
70's Show 12:05 Family guy 12:30 Fu
turama 12:55 That '70s Show 13:45
Two guys and a girl 14:24 South Park
15:10 Community 16:00 The office
16:50 Parks and recreation 17:10
Neighbors 17:35 Futurama 17:55
Family guy 20:00 South Park 20:50
Tosh.O 22:00 The Graham Norton
Show 22:55 10 jaar New Kids: De
Pulpshow 23:20 Seinfeld 23:45 Fam
ily guy 00:40 South Park 01:30 Tosh.O
Eurosport
08:30 Diverse sporten: Crossfit 09:00
Ski Pass 09:15 Alpineskiën: World
Cup 10:30 Kunstschaatsen 12:15 Ski
Pass 12:30 Alpineskiën: World Cup
13:45 Voetbal 16:00 Gewichtheffen
19:00 Diverse sporten: Crossfit invi
tational 20:15 Gewichtheffen 23:00
Vechtsport: Total KO 00:00 Gewicht
heffen 01:30 Alpineskiën: World Cup
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Africa 07:30 BackStory
08:00 CNN Newsroom 08:15 CNN
Marketplace Middle East 08:30 Aim
ing for Gold 09:00 World Sport 09:30
Winning Post 10:00 CNN Newsroom
10:30 Expedition: Sumatra 11:00
CNN Newsroom 11:30 The Brief
12:00 Amanpour 12:30 Inside Africa
13:00 Talk Asia 13:30 iReport 14:00
CNN Newsroom 14:30 On China
15:00 Expedition: Sumatra 15:30
BackStory 16:00 International Desk
16:30 African Voices 17:00 CNN
Marketplace Europe 17:15 CNN
Marketplace Africa 17:30 Aiming for
Gold 18:00 World Sport 18:30 Open
Court 19:00 International Desk 19:30
Inside Africa 20:00 International Desk
20:30 Leading Women 20:45 Fusion
Journeys 21:00 Anthony Bourdain:
Parts Unknown 22:00 CNN News
room 22:30 Expedition: Sumatra
23:00 Winning Post 23:15 The Gate
way 23:30 World Sport 00:00 CNN
Newsroom 00:30 Talk Asia 01:00
CNN Newsroom 01:30 Amanpour