Lid Raad van Toezicht Waterschap zoekt Financieel Controller Concernstaf Wij zoeken een senior jurist(e) arbeidsrecht/verbintenissenrecht voor onze Stichting Rechtsbijstand ZLM Wij zoeken een talent voor onze kweekvijver Advies Acceptatie Kent u de Ouderen Ombudsman? Die wijst u de weg! Rechtsbijstand ZLM Het Zwin College zoekt per 1 januari 2014 Co ouderen Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature Bel de OuderenOmbudsman! 0900 - 60 80 100 (5 cent/min.) zaterdag 26 oktober 2013 nationaal fonds De leden van de Raad van Toezicht ontvangen een vrijwilligersvergoeding. Op de website kunt u de verantwoording lezen van de Raad van Toezicht over het jaar 2012. Aan geïnteresseerden wordt gevraagd om uiterlijk 18 november de sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen aan dhr. T.C.A. de Smet, voorzitter Raad van Toezicht, e-mailadres: raadvantoezicht@zwincollege.nl telefonisch bereikbaar ('s avonds) op 0117-455165 Stichting veriekeringen verzekeringen Het Zwin College in Oostburg is een algemeen bijzondere school voor VMBO-HAVO-Atheneum-Gymnasium met ruim 1060 leerlingen en 130 medewerkers. De Raad van Toezicht van het Zwin College zoekt een nieuw lid in verband met het vertrek van een zittend lid. Van deze persoon wordt verwacht dat hij/zij voldoet aan de profielschets die te vinden is op de website www.zwincollege.nl, onder de rubriek vacatures. Gezien de samenstelling en de pluriformiteit van de Raad van Toezicht wordt specifieke kennis gevraagd, van financiën, personeelsbeleid en organisatie. Zwin College - Nieuwstraat 50 - 4501 BE Oostburg +31(0)117 454 555 URL: www.zwincollege.nl Standplaats: Middelburg Opleidingsniveau: WO Salaris: maximaal 5.724,- bruto per www.scheldestromen.nl/vacatures maand Vacatures van waterschap Scheldestromen en andere Zeeuwse overheidsorganisaties staan ook op www.zeeiandwertt-ni Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Bel dan naar 088-246 1000 (lokaal tariel) en vraag naar personeelsadviseur Anneke Damming. Ze staat je graag ie woord! Solliciteren kan tot en met 6 november 2013. '«-waterschap #finaneieeicontroUer scheldestromen wmov; Scheldestromen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55