Johanna Maria le Grand ITI0nsenlinq.nl Jan Dieleman Jettie de la Hayze - van Buttingha Wichers 46 I familieberichten zaterdag 26 oktober 2013 Frits Aerssens Guust Burm Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Sjef van Daele willen wij u onze oprechte dank betuigen. M. van Daele-de Kort Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind St. lansteen, oktober 2013 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze vader, opa en overgroot-opa zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Corry Dieleman-de Regt Jolanda en Wim Westerbeke-Dieleman Jens Stijn Axel, oktober 2013 Voor de grote belangstelling tijdens haar ziekte, en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Johanna Gabriëlse-Verhage zeg ik u, ook mede namens de kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. Zoveel medeleven heeft ons goed gedaan. St. Gabriëlse Molenweg 12 4361 BW Westkapelle Wij zijn getroffen door de enorme belangstelling en het medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoon enz. tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Willem Marinus Gunst - Wim Wij willen eenieder danken daarvoor. Wim was goed gezien bij vele mensen. Dat is voor ons een grote troost. A. Gunst-Ridderhof Kinderen en kleinkinderen Yerseke, oktober 2013 Via deze weg wil ik u ook namens onze kinderen danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw Het medeleven in velerlei vormen tot uiting gebracht was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Jan de la Hayze Een kaart, een bloem een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man Frans van Hiniste Een speciaal woord van dank aan het personeel van Blaauwe Hofke 134 voor de goede verzorging en aan Miranda van de Dela voor de goede begeleiding. S. van Himste-Segers en familie Wij willen U hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Jannis Abraham van der Hooft Uw belangstelling of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid hebben wij zeer op prijs gesteld. Riet en Jaap de Zeeuw- van der Hooft. Hanneke en John Claessens- van der Hooft, klein en achterkleinkinderen Temeuzen, oktober 2013 Laszlo Jancovics Denisé Kindt-Lafort Theodorus Allegondus Kouwenhoven -Theo- Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van mede leven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn man en onze pa Emile de Letter en van mijn pa en onze opa Joseph Martens Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Ria de Letter-Martens Helmut, Marion Koewacht, oktober 2013 Francis Kloetinge, oktober 2013 Dank voor zoveel betrokkenheid, bemoediging, troost en liefde bij het afscheid van onze broer Adrie Oggel Axel, oktober 2013 Uit aller naam: E.N. Kruisifikx-Oggel Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Het heeft ons als familie heel goed gedaan zoveel hartelijke blijken van medeleven en deelneming te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde partner, onze lieve moeder en oma Janna Padmoes-Bosman Wij willen u hiervoor hartelijk danken. E. Verschoor Kinderen en (achter)kleinkinderen Heinkenszand, oktober 2013 Voor de vele blijken van hartelijk medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Anthonia de Pundert-de Jonge zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Frits de Pooter Temeuzen, oktober 2013 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen. IJzendijke, oktober 2013 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Els Burm-Neve kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Hulst, oktober 2013 Een woord, een gebaar, een kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van Uit aller naam: C. Jankovics - Kuijpers kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2013 Mede namens mijn kinderen willen wij u bedanken voor het medeleven en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw Tevens wil ik mijn dank uitspreken aan de thuiszorg SOKA, de verpleging in woonzorgcentrum de Blide Temeuzen en de dokters Ephraim en Munneke die al het mogelijke hebben gedaan voor mijn vrouw. Uit aller naam, André Kindt Temeuzen, oktober 2013 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgroot opa hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, kaarten, bloemen of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Annie Kouwenhoven kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oktober 2013 Wij danken iedereen voor de vele kaarten, brieven, vriendschap en liefde, bloemen en reacties op het condoleanceregister die wij ontvingen na het plotselinge overlijden van onze zoon, broer en oom Uw overweldigende belangstelling tijdens de afscheids- dienst en te weten dat Francis in zijn korte leven voor velen zoveel heeft betekend, is voor ons een steun en troost Ab en Tini Lokerse Ellen en Keano Een woord, gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Langs deze weg willen wij u dan ook onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en overgroot-opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Marie de Pooter-Mechielsen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46