Onze abonnees krijgen vanaf nu gratis en onbeperkt toegang tot de E-paper, iPad app en smartphone app van de PZC. Meer informatie? Omdat iedereen zijn eigen nieuwsmomenten heeft, ontvangt u niet alleen 's oghtends de krant, maar krijgt u ook onbeperkt toegang tot het digitale nieuws. Waar, wanneer en hoe u 't wilt. Slechts eenmalig aanmelden Om gebruik te kunnen maken van de digitale producten, hoeft u zich slechts eenmalig aan te melden. Dit doet u via www.pzc.nl/abonnee. Tijdens het aanmelden maakt u een account aan, bestaancjp uit uw e-mailadres en zelfgekozen wachtwoord. Onthoud deze goed. Dit zijn uw inloggegevens voor de E-paper, iPad app en smartphone app. Voor het gebruik van onze nieuwssite heeft u geen inloggegevens nodig. Wij staan voor u klaar! Op de pagina hiernaast leggen wij uit hoe u zich binnen enkele stappen aanmeldt. Heeft u vragen of komt u er niet uit? Wij hebben speciaal voor u een uitgebreide hulpsectie ingericht met video's, printbare handleidingen en veelgestelde vragen. Kijk op www.pzc.nl/abonnee Aanmelden www.pzc.nl/abonnee Informatie over alle producten www.pzc.nl/informatie Veelgestelde vragen www.pzc.nl/faq Contact Lezersservice Maandag t/m vrijdag: 8.00-17.00 uur Zaterdag: 8.00 -12.00 uur 088 - 013 9910 (optie 3) digitaal@pzc.nl Deze abonnementsuitbreiding geldt voor onze abonnees die 6 dagen per week de krant in de bus ontvangen. Abonnees die de krant één of enkele dagen per week 'ontvangen, profiteren tijdelijk mee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 118