Colofon Wat blijft is familieberichten *Ji familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant amilieberichten 0 (Tlensenlinq.nl vrijdag 25 oktober 2013 familieberichten I 39 Janneke Scheele-Riemens weduwe van Reinier Johannes Scheele in de leeftijd van 86 jaar. Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Adrie van den Bos - Dorst Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, kaarten of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Machiel en Anja Jan en Heieen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2013 O Van der Hooft Uitvaartzorg Lieve Super-oma, Bomma, Oma Het overlijden van onze üqvc moeder en oma Martina de Bil - Flikweert is moeilijk te aanvaarden. Wij hebben uw medeleven en steun in deze moeilijke tijd bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaartjes, telefoontjes, berichtjes en een luisterend oor. Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2013 Xander Martijn van den Ban A De dood is slechts het doven van een kaars omdat de ochtend is aangebroken. Verdrietig, maar in alle rust hebben we afscheid genomen van onze ma, oma, super-oma en bomma Leijn en Frans Serge en Joanne - Lieve, Rein Didier en Caroliene - Jasmijn, Elise, Thomas Inge en Huub Daphne en Jurek - Joep, Jasper Dimphy en Reza - Sam, Sophie Mirjam en Paul 23 oktober 2013 p/a Ir. Lelystraat 3 4561 MH Hulst De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op maandag 28 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar Woonzorgcentrum 'De Lange Akkers' voor alle goede zorgen. *Hi^4 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft 0 Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: vAvw.vanderhooftuilvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Voor altijd uit het oog, maar voor altijd in ons hart. We zullen je missen. Je achterkleinkinderen Lieve, Sam, Jasmijn, Rein, Sophie, Elise, Joep, Thomas, Jasper Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze leerling Tinus volgde de MBO-opleiding medewerker havenoperaties bij het Scheepvaart en Transport College in Rotterdam. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Namens het College van Bestuur, management, medewerkers en klasgenoten van de STC-Group. de emotie. •Q'"DP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47