Yolanda Emelda Bakker - Debaere Wibo de Vlieger 38 I familieberichten vrijdag 25 oktober 2013 O fTlensenlinq.nl In vrede ga ik liggen en slaap terstond. V alleen, Heer, laat mij leven. Ongestoord, vol vertrouwen. (psalm 4:9. Willibrord vertaling.) Bedankt voor je liefde en vriendschap. Leendert Jacobus Wiessner 16-06-1937 22-10-2013 Het is goed zo. Dag lieve Leendert. pa, opa. Addie Wiessner-Dobbelaar Anita en Michiel Michielsen-Wiessner Kenny en Vanity, Shainy Wesley Jeremy Elvira en Martin Wisse-Wiessner Jack Amantis Riley Soera en Martin Tahapary-Wiessner Jan en Cora Dobbelaar-Overdulve Hans en Eveline Dobbelaar-Kamphuis Rita Dobbelaar-Menig Neven en nichten In gedachten bij: Charles en Susanna Wiessner-Moes Frans en Tiny Dobbelaar-de Rijke Henk en Corrie Wiessner-Gillissen Ina Galle-Dobbelaar Frans Dobbelaar Met heel veel dank aan dr. Pinson en zijn team, dr. Bruynzeel en dr. Manni, de verpleegkundigen van het BIT-team en de wijkverpleegkundigen van Zorgstroom. 4337 CP Middelburg Herberdsland 49 Leendert is thuis. Wilt u nog afscheid nemen van Leendert kom dan gerust even langs. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 28 oktober om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Dag Allerliefste Opa Poes Jack Amantis Riley Veel te vroeg ben je van ons heengegaan Zoveel plannen zijn nu ongedaan Waarom Het antwoord kent geen één Verslagen geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en mama Landa Echtgenote van Wouter Bakker *26 januari 1944 oktober 2013 Michel 23 oktober 2013 Dinsdagstraat 39 4524 AM Sluis De .plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op dinsdag 29 oktober om 10,00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.k. begraafplaats aldaar. Samenkomst bij de kerk Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gelachen, gedronken, geleefd, geknokt, voor ons ben je een Held xxx Jooooooooo Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van mijn lieve grote held, onze lieve zoon, broer, zwager en oom 5 februari 1970 23 oktober 2013 Corry Sepp Nelis en Riet Hanny t Ardi en Mike Niels en Miranda, Kayley Sjoerd en Marsha Irenestraat 18 4328 BV Burgh-Haamstede Wij nemen afscheid van Wibo op maandag 28 oktober om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Liei'er geen bezoek aan huis. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wibo de Vlieger Wibo de Vlieger Wibo Rust zacht lieve Wibo Wat zullen we je missen Wibo de Vlieger Wibo de Vlieger Nico Hendrikx 16-04-1938 22-10-2013 Lieve schat, behouden vaart, we zullen je missen. Irene, kinderen en kleinkinderen Verslagen en bedroefd zijn wij na het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom J.A. Hart W. Hart - vd Cingel Wilma Hart Jacob Beije Marlou en Carlijn M. Hart P. Hart-Speelman t Onverwacht is overleden onze goede vriend Wij wensen Corry en familie veel sterkte toe Burgh-Haamstede Keuze Leendert en Jacq Marco Raymond en Magdaleen Sjoerd Leon en Claudia Annita Ronnie en Margaret Burgh-Haamstede, 24 oktober 2013 Bijzondere mensen sterven niet, ze gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Wij wensen Corry en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Burgh-Haamstede: Marius en Berti Bob en Yvonne Robert en Cindy Enrico en Laura André en ILonka en alle kinderen Hand in hand... Corry en familie heel veel sterkte. We zijn er voor jullie. Burgh-Haamstede: Danny Ariët Erik Helma Bram Miranda Huib Saskia Wim Ineke Carla Bob Yvonne en kinderen ...voor altijd je kameraden! Vol ongeloof en intens verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij zullen onze buurjongen en vriend herinneren als een fantastische vent met alles wat Wibo, Wibo maakt. Wij wensen Corry, ouders, familie en vrienden sterkte en kracht met dit grote verlies. Izaak en Aartje Bram, Miranda Gwen en Gaby Huib, Saskia Fleur, Roos en Ivar Onverwacht is overleden ons oud-bestuurslid Wij wensen Corry en familie veel sterkte toe Burgh-Haamstede Bestuur Oud-bestuursleden en vrijwilligers Jongerencentrum Big-S Burgh-Haamstede, 24 oktober 2013 Geen zee was jou te hoog, veel heb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, je laatste reis begonnen. Breedmede 4 4337 AS Middelburg - geen bezoek aan huis - Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Nico op zondag 27 oktober van 19:00 tot 20:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal op maandag 28 oktober om 13:00 uur plaatsvinden in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Nico zal worden begraven om 15:00 uur op de Algemene Begraafplaats, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis rs er gelegenheid tot ontmoeting van 17:00 tot 19:00 uur in Brasserie Jong, Nieuwendijk 17 te Vlissingen. - Liever geert rouwkleding -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46