Gratis bij uw abonnement FZC Onze abonnees krijgen vanaf nu gratis en onbeperkt toegang tot de E-paper, iPad app en smartphone app van de PZC. 1 login voor: Omdat iedereen zijn eigen nieuwsmomenten heeft, ontvangt u niet alleen 's ochtends de krant, maar krijgt u ook onbeperkt toegang tot het digitale nieuws. Waar, wanneer en hoe u 't wilt. Slechts eenmalig aanmelden Om gebruikte kunnen maken van de digitale producten, hoeft u zich slechts eenmalig aan te melden. Tijdens het aanmelden maakt u een account aan, bestaande uit uw e-mailadres en zelfgekozen wachtwoord. Dit zijn uw inloggegevens voor de E-paper, iPad app en smartphone app. Voor het gebruik van onze nieuwssite heeft u geen inloggegevens nodig. Hoe meldt u zich aan? Maak een account aan Via www.pzc.nl/abonnee meldt u zich aan. Kies de knop 'Aanmelden'. Maak uw account aan in een aantal stappen. Aanmelden y A Vul uw persoonlijke gegevens in en geef een e-mailadres en zelfgekozen wachtwoord op. Onthoud deze goed. Dit zijn uw inloggegevens voor de digitale nieuwsproducten van de PZC. B Bent u krantabonnee? Klik dit dan aan en vul vervolgens alle gegevens in. Om u als abonnee herkenbaar te maken moet u óf uw klantnummer óf de laatste vier cijfers van het bij ons bekende rekeningnummer invullen. Dit klantnummer vindt u op uw bankafschrift of acceptgiro. Op de acceptgiro is uw klantnummer omschreven als 'relatienummer'. C Ga akkoord met de 'Algemene Voorwaarden' en controleer uw gegevens. Bevestig door op registreren te klikken. Activeer uw account U ontvangt nu automatisch een e-mail op het door u opgegeven e-mailadres. Bevestig uw registratie door op de activatielink in deze mail te klikken. Hierna is uw aanmelding voltooid en heeft u gratis en onbeperkt toegang tot het digitale nieuws van de PZC. E-paper iPad app smartphone app Bent u abonnee en heeft u al een account voor de E-paper. iPad app of smartphone app van de PZCDan kunt u met uw bestaande accountgegevens (e-mail en wachtwoord) inloggen op de digitale nieuwsproducten. Wij staan voor u klaar! Heeft u vragen of komt u er niet uit? Wij hebben speciaal voor u een uitgebreide hulpsectie ingericht met video's, printbare handleidingen en veelgestelde vragen. Kijk op www.pzc.nl/informatie Meer informatie? Aanmelden www.pzc.nl/abonnee Informatie over alle digitale producten www.pzc.nl/informatie Veelgestelde vragen www.pzc.nl/faq Contact Lezersservice Maandag t/m vrijdag: 8.00-17.00 uur Zaterdag: 8.00-12.00 uur 088-013 9910 (optie 3) digitaal@pzc.nl Onderstaande informatie staat vermeld op het afschrift. Voorbeeld: Looptijd 2S03 t/m 22-05 Klantnummer 1188245 titel Factuur Abonnementsgeld Relatienummer 7375536 Factuurnummer303971455 Registreren Deze abonnementsuitbreiding geldt voor onze abonnees die 6 dogen per week de krant in de bus ontvangen. Abonnees die de krant één of enkele dagen per week ontvangen, profiteren tijdelijk mee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 81