fa* "V üi/sr Jsdün V Colofon O IDensenlinq.nl Januschka Astrid Irene Ventevogel - van Rheenen amilieberichten woensdag 23 oktober 2013 familieberichten I 35 In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze overleden zijn. Verdrietig zijn wij, omdat we mijn lieve man, onze lieve vader en opa nu moeten missen Bernardus Bruins - Ben - Wateringen, 9 maart 1936 - f Goes, 21 oktober 2013 Goes: E.M. Bruins-Franse Colijnsplaat: Miriam en Jos Siereveld Yerseke: Annelies en Niels Goud Colijnsplaat: Eveline en Tom Inge Goes: Regien en Erik Dekker foey Pascalle Goes, Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Watertorenstraat 33,4462 WC Goes. Vrijdag 25 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Ben te nemen in Rouwentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 26 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magda- lena aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. afdeling van de Algemene Begraafplaats aan het Geldelozepad te Goes. Na de begrafenis is er in de Aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van "Ter Weel" voorde liefdevolle verzorging. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij, stralend in de zon. Vol levenskracht toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Pieternella Verrijzer Sinds 30 augustus 2011 weduwe van Theodorus Albertus Wilde A Kattendijke, 21 juli 1925 t Oosterwolde, 20 oktober 2013 Oosterwolde: Albert en Ineke Wilde-Cevaal Groningen: Jarno en Vera Almere: Leo Wilde Amsterdam: Koen Amsterdam: Lisa Amsterdam: Marianne Almere: Hermi Welage Correspondentieadres: Westermaad 4,8431 TD Oosterwolde Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op vrijdag 25 oktober 2013 om 14.00 uur in het crematorium Waldhöf, Rydwei 3,9218 SB Opeinde (bij Drachten). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Joop Uitterhoeve Kijk in de lucht Kijk naar de zee Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, rustig is ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa Gerardus Theodorus Mannaart - Gerard in de leeftijd van 75 jaar. Oost-Souburg: Lies Mannaart-de Munter Miranda Romy en Mare Audrey Lianne en Ed Demi, Michelle Patricia en Salomon Jari 20 oktober 2013 Prins Hendrikstraat 70, 4388 KP Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 oktober om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen.. Wij willen de medewerkers van Scheldehof bedanken voor de liefdevolle verzorging. 'DE BEVELANDEN' Johcw/Hoekmayo Onze broer, zwager en oom Gerard Mannaart is overleden. Dicky Koole-Mannaart Ko Koole Jopie Izeboud-Mannaart Co Izeboud Neven en nichten K Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden oud-lid Wij wensen de familie sterkte toe. Bestuur en leden L.B.V. "Over the years I have learned that what is important in a dress is the woman who is wearing it." Yves Saint Laurent We zijn heel verdrietig dat we afscheid moeten nemen van 6 juli 1945 - 20 oktober 2013 verdrietig, maar ook heel opgelucht, dat zij niet meer hoeft te vechten tegen de pijn en het leven dat voor haar geen leven meer was. Vlissingen Jaap Ventevogel Weesp Astrid Ventevogel Jeanine de Bruin Frances Weesp Alexandra Ventevogel Christiaan Isabelle Vlissingen Pieter Ventevogel Nicky de Jong Hidde De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Op vrijdag 25 oktober om .half vier vieren wij het leven van Anuschka met een bijeenkomst in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. Liever geen rouwkleding. Correspondentie adres: Badhuisstraat 95 4381 LP Vlissingen UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldetoozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35