Breskens maakt het Goes knap lastig Bruse Boys is geen partij voor Kloetinge in bekerduel €999 €999 m. m maaskant 30 SPORT Overwinteren in de Algarve Overwinteren aan de Costa del Sol RIA W. schakelde HW'24 uit. Na de reguliere speeltijd stond het 2-2, waarna RIA in de strafschop- penserie toeslag. Breskens-Goes 2-4. Goes had het niet gemakkelijk in en tegen Bres kens. Pas in blessuretijd verzeker de Goes zich van de winst, nadat de zondagvierdeklasser alles of niets speelde. Umut Ertem scoor de de 0-1, waarna Jeffrey de Ko ning en Tim van Hasselt de ach terstand ombogen in het voordeel van Breskens. Roy James zorgde voor de 2-2 ruststand. Ook in de tweede helft kon Goes niet echt los komen. Halverwege maakte Thijs van de Dries uit een straf schop de 2-3 voor de zondaghoofd klasser. In blessuretijd ging Bres- kens-doelman Roy den Dunnen mee voor een hoekschop. Uit de spelhervatting voor Goes wist Ray Kroon de 2-4 te scoren. Koewacht-Philippine 2-7. In eer ste instantie deed Koewacht goed mee, maar daarna trok Philippine aanvallend alle registers op. Voor al in de slotfase van de eerste helft liep de zondag-derdeklasser uit naar een riante 2-5 voor sprong. De wedstrijd was ge speeld. Na rust werd de score nog opgevoerd tot 2-7. Dennis de Nooijer scoorde een zuivere hat trick. Ook Maarten van Hecke maakte drie doelpunten Robin Mariman nam beide treffers van Koewacht voor zijn rekening. HW'24-RIA W 2-2 (RIA w.n.s.). Na de 2-2 moesten er strafschop pen worden genomen. Het duur de tot de 22e strafschop tot er een winnaar kwam. Remy de Die schoot zijn ploeg naar de volgen de ronde, nadat Yo'lon Gan voor HVV had gemist. De zondag-der deklasser was voor rust sterker, maar miste veel kansen. Tim de Feijter bracht de thuisclub op een 1-0 voorsprong. Soufian Doorns maakte voor de Westdorpenaren gelijk. In de voorlaatste minuut schoot Jasper Solmon HW naar 2-1, maar in blessuretijd maakte Can Kiran uit een strafschop ge lijk. De strafschoppenserie werd beslist in het voordeel van RJA. Steen-Arnemuiden 0-7: De ploeg uit Sint Jansteen mocht twintig minuten hopen een goe de afloop, maar na de 0-1 van Jes se Poortvliet in de 25e minuut was dat geloof verdwenen. Na de 0-2 van Max Roovers was de wed strijd al min of meer gespeeld. Da vy Schroevers, nogmaals Jesse Poortvliet, Leon van Belzen 2 en tweemaal Jimmy de Nooijer brachten derdeklasser Arnemui- den een ronde verder. Met name de 0-4 van Poortvliet sprong in het oog. Hij kreeg de bal met een omhaal vanaf de zestienmeterlijn in het doel. ZSC'62 kwam tekort tegen Kruis land en verloor met 7-2. 's-Heer Arendskerke bereikte de volgende ronde door een 3-1-zeg op Bier vliet Bruse Boys-Kloetinge 1-6: Bij rust leidde de hoofdklasser door goals van Ruben Hollemans, uit een vrije trap, Tom Blomaard en Bert de Hamer (strafschop) al met 0-3. Na de pauze tilde Blom- aard de stand naar 0-4 en scoorde De Hamer uit opnieuw een penal ty 0-5. Uit een vrije trap scoorde Mats Willemse daarna tegen voor Bruse Boys, maar Ramon de Vlie- ger bepaalde daarna de eindstand op 1-6. Kruisland-ZSC'62 7-2: Robin Pro voost zette de ploeg uit Scharen- dijke nog wel op een o-i-voor- sprong, maar bij rust leidde Kruis land door goals van Thomas de Keijzer en twee keer Anass El Ga- madi al met 3-1. Arjan Smalheer hielp de Scharen- dijkse vierdeklasser nog wel aan de 3-2, maar daarna liep Kruis land via Bart Hamelink, Ferdy Yil- maz en El Gamadi (2x) uit naar de ruime cijfers. Patrijzen - MOC'17 1-4: Pascal Zoeteweij schoot Patrijzen vanaf de strafschopstip naar de 1-0, maar MOC'17 kwam via Rudi Wil- gers voor rust nog langszij. In de tweede helft maakte de ploeg uit Bergen op Zoom het verschil. Jo hn van Loenhout, Gino Been en opnieuw Van Loenhout tekenden voor de doelpunten voor de bezoe kers. Lewedorpse Boys-Zeeland Sport 0-4: De thuisploeg begon aardig aan de wedstrijd, maar kon dit niet lang vasthouden. Na een klein halfuur maakte Wesley van Effrink de 0-1. Tien minuten later was het Jeroen Bosgra die een voorzet voor de Vlissingse forma tie binnen mocht tikken. Daarna werd Lewedorpse Boys vooral op felheid afgetroefd en dat resulteer de in nog twee tegendoelpunten. Roy Verkerk scoorde voor rust de 0-3, Bosgra tekende in de tweede helft voor zijn tweede en zette daarmee de eindstand op het bord: 0-4. Arendskerke-Biervliet 3-1: In het eerste bedrijf was Biervliet de be tere ploeg en kreeg het enkele mo gelijkheden. Vijf minuten na de thee opende Justin Le Conté de score voor de koploper in vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. Na een prachtige vrije trap van grote afstand door Eric Dieleman werd het 1-1. Le Conté prikte niet veel later de 2-1 in het doel. Een kwartier voor tijd besliste Le Con té de wedstrijd door zijn derde treffer van de avond te produce ren. BSC Roosendaal-Tholense Boys 3-2: De thuisploeg kwam na een half uur op 1-0 door een treffer van Bart Wouda. Met een schitte rend afstandsschot door Davy van Merrienboer werd het 2-0. Vanaf elf meter zorgde BSC-goalie Mare van Merrienboer voor 3-0. BSC vergat door te drukken en liet Tholense Boys gevaarlijk terugko men. Vlak voor tijd schoot Niels Hopmans de 3-1 in het doel. In de blessuretijd bepaalde Hopmans via een strafschop de eindstand op 3-2. Jong Ambon-Vlissingen (zater dag) 1-3: Jong Ambon deed in de thuiswedstrijd niet veel onder voor de zaterdagploeg uit de vier de klasse A, maar keek na een half uur toch tegen een 0-3-achter- stand aan. Abdi Youssouf Ahmed verzorgde na een kleine twintig minuten de openingstreffer en daarna ging het snel. Khalid Sai- boua was de gevierde man met twee doelpunten. Tien minuten voor tijd deed Jong Ambon nog wat terug via een benutte straf schop van aanvoerder Yannik Ta- niwel. 21-daagse comfort-class busreis Al voor 21-daagse comfort-class busreis reizen Al voor Boek nu deze iezersreis YÈËT pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen MIDDELBURC - Hoofdklasser Goes beleefde in de tweede ronde van de districtsbeker een lastige avond in Breskens. Pas in blessuretijd kreeg de zege van Goes echt gestal te: 2-4. MIDDELBURC - Kloetinge heeft een voudig de derde ronde van het de districtsbeker bereikt. De Beveland- se hoofdklasser, die zaterdag voor de competitie nog een nederlaag leed tegen FC 's-Gravenzande, ver sloeg tweedeklasser Bruse Boys: 1-6. Met o.a. 4-sterren appartement en half-pension verzorging! Een relaxte busreis naar Zuid-Portugal met heerlijke excursies en een geweldig verblijf; Alto da Colina ****Aparthotel, een van de fraaiste accommodaties in de regio! Er zijn o.a. een receptie met ruime lounge, lift, internet (niet gratis), restaurant en bar/snackbar, groot (verwarmd) binnenzwembad met apart kinder bad. Er is een fitnessruimte met sauna en Turks bad (allen niet gratis), een selfservice wasserette, speeltuin, groot buitenzwembad met apart kinderbad. In de ruime tuin ligt het tweede buitenzwembad met apart (kleiner) kinderbad en diverse sportvelden, waaronder de tennisbaan (niet gratis). Recreatieruimte met poolbiljart, tafelvoetbal en speelautomaten. Meer informatie en boeken Deze reizen worden uitgevoerd door Maaskant Reizen VOF. Bel voor informatie en boekingen: 0412-482828 o.v.v. reiscode BOPRWT (Algarve) of BOSPWT (Costa del Sol). Bij de reissom inbegrepen zijn; Reis per Comfort-class Touringcar met minibar, toilet en airconditioning. Hotelverblijf op heen- en terugreis op basis van half-pension. Verblijf in hotel Alto da Colina in appartement op basis van half-pension Comfort-class t.w.v. 52,50 p.p. Toeslag 1-persoonskamer 490,- Programmawijzigingen voorbehouden Entreegelden lokale tax niet inbegrepen Minimum deelname 25 personen Vertrekdata: 3 november, 16 december, 12 januari, 2,23 februari, 16,30 maart 6,13 april Met o.a. 4-sterren aparthotel en halfpension verzorging! Wat een genot! Heerlijk 'overwinteren' in het zuiden van Spanje. We brengen u er comfortabel en cultureel verantwoord naar toe. En maken tijdens uw verblijf ook nog leuke facultatieve excursies in het achterland! Aan de Costa del Sol verblijven we in Benalmadena in Hotel Vistamar. Ideaal gelegen in het hart van de Costa del Sol! Dit 4-sterren hotel is voorzien van tal van faciliteiten zoals een uitstekend restaurant. Uw studio is voorzien van alle gemakken! Een keuken met keramische kook plaat, magnetron etc. Televisie, telefoon, kluisje, air-conditioning en balkon. a Bij de reissom inbegrepen zijn; Reis per Comfort-class Touringcar met minibar, toilet en airconditioning. Hotelverblijf op heen- en terugreis op basis van half-pension. Verblijf in hotel Vistamar in studio op basis van half-pension Comfort-class t.w.v. €52,50 p.p. Toeslag 1-persoonskamer 490,- Programmawijzigingen voorbehouden Entreegelden lokale tax niet inbegrepen Minimum deelname 25 personen Vertrekdata: 3 november, 16 december, 12 januari, 2,23 februari, 16,30 maart 6,13 april

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30