Colofon O-tU familieberichten üvsrJadai) BüüfMt amilieberichten niensenlinq.nl donderdag 24 oktober 2013 familieberichten i 35 Herman Oche Speijer Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van, onze moeder, groot - en overgrootmoeder lacomina (Mina) Maria Menheere weduwe van Floor van Hese in de leeftijd van ruim 98 jaar. Goes: Sjef en Riet Kapelle: Robert en Veronique Wemeldinge: Lydia en Kees, Lucas, Thijmen Heinkenszand: Sjaaken (annie Marcel en Jolanda koewacht: Fedor en Sunna, Romy, Xavi, Emmy Goes: Adri en Marlies Oegstgeest: Mandy en Edwin, Christian, Julia lulianadorp: Monica en Gert, Stefan, Martijn Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Croe en Schenge 4 Ter Weel voor de Liefdevolle verzorging. Goes, 22 oktober 2013 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 oktober om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. correspondentieadres: Meloenstraat 12,4462 EJ Goes Jaap Weug Vrolijk behulpzaam levensgenieter... Met een hart vol verdriet geven wij u kennis dat in de bloei van zijn leven uit ons midden is weggerukt onze lieve zoon, broer en kleinzoon Xander Martijn van den Ban Tinus 15 juni 1994 Nieuwerkerk, Bruinisse, Nieuwerkerk, 22 oktober 2013 Michael van den Ban Karin van den Ban-Wandel Monique en Adriaan R.A. van den Ban-te Velde J. Wandel A.W. Wandel-van Dienst Hoge Kerkstraat 26 4306 CD Nieuwerkerk Tinus is bij ons thuis. Zaterdag 26 oktober om 10.30 uur gedenken we het leven van Tinus tijdens een samenkomst in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis". Martijn (Tinus) van den Ban Martijn van den Ban Johannes Leenderd van der Zwan -Jan weduwnaar van Willy Smit 21 oktober 2013 famUiebenchtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Hoera! We hebben een zoon De trotse ouders Koen Speijer en Nene (Christy) Oche p/a Oliemolenstraat 4 4351 AJ Veere Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bestuurslid van Vogelvereniging "De Vogelliefhebbers" te Vlissingen. Zijn enthousiasme en inzet voor de vereniging zullen we missen. We wensen Petra, Gydo, Mariska en Danielle sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Nooit meer je lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je humor Nooit meer Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Wij wensen Michael, Karin, Monique, familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd! Bob Tim Puk Davy John Martijn Nieuwerkerk, 22 oktober 2013 Voor ons een enorme schok en voor zijn familie een onbeschrijfelijk verlies. Door een noodlottig ongeval overleed onze nog zo jonge medewerker en collega In het voorjaar van 2012 startte Martijn bij ons als leerling. Hij wist wat hij wilde. Zijn passie lag in de haven en daar ging hij helemaal voor. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders, zijn zus en verdere familie en vrienden. Wij wensen hen de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Havenwerk B.V. Directie en medewerkers Van der Vlist Terminal Moerdijk B.V. -er is een woord dat eeuwiglijk zal duren; en wie 't verstaat, die is niet meer alleen. H. Roland Holst Na een fier en krachtig leven is onverwacht van ons heen gegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader in de leeftijd van 94 jaar. Paul Harris Fellow Lid in de Orde van Oranje-Nassau Namens de Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Hij heeft veel levens bewogen. Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Monuta Nijenheim Familie van der Zwan Kroostweg 33 3704 EA Zeist Vader is opgebaard in bovengenoemd uitvaartcentrum, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 25 oktober van 18.00 tot 19.00 uur. De dienst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op zaterdag 26 oktober om 11.45 uur in de zaal van de Broedergemeente, Zusterplein 12 te Zeist. Aansluitend begeleiden wij hem naar het familiegraf op de Gemeentelijke Begraafplaats, gelegen aan de Wouden- bergseweg te Zeist, waar de begrafenis zal plaatsvinden. Daarna ontmoeten wij u graag in Restaurant Oud London, Woudenbergseweg 52 te Zeist. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 103