t üyarJsdaii Jan Cornelis Berman Josephus Hypolitus Uitterhoeve -Joop- Jaap Weug Jan Hendrik Simmelink 34 Ifamilieberichten dinsdag 22 oktober 2013 0 IDensenlinq.nl Ik zal hem een witte steen geven en op die steen een nieuwe naam geschreven, welke niemand weef, dan die hem ontvangt. Openbaring 2 17 b en c Na een leven in geloof en grote liefde voor de natuur is vredig ingeslapen onze zorgzame vadep lieve opa en broer echtgenoot van Margriet Berman - van der Werff f 19% 13 maart 1924 19 oktober 2013 Ridder in de Orde van Oranje - Nassau Amsterdam, Elizabeth Berman Govert en Lonneke, Josine, Mikki Rinna en Wijnand, Jai/den Amsterdam, Janko Berman Emmy van Hal Hannah Izak Rotterdam, Marianne Berman Dominic Theuns Maria Lauren Amsterdam, Albert - Jan Berman Mede namens zijn zussen, Goverien, Berre en Jot Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: le Vijverstraat 8 3052 HV Rotterdam Vrijdag 25 oktober zal er om 13.00 uur een dienst van Woord en gebed worden gehouden in de kerk van de Hervormde gemeente, Ring 1 te Haamstede. Voor de dienst is er in de kerkzaal van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren. Na de dienst zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatshebben bij de familiegraven op de begraafplaats gelegen aan de Biezelingseweg te Biezelinge (gem. Kapelle). Vj Vele jaren maar te kort ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma lannigje Blokland-Hofman -Janneke - echtgenote van |an Pieter Blokland Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Jan Piet Blokland Bas en Brenda Clemens en Karin Kimberley en Nello Peter en Jolanda Ruud Max Lisa Vlissingen, 19 oktober 2013 Mendelssohnlaan 43,4384 MP Vlissingen (anneke is opgebaard in het uitvaartcentrum de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 oktober om 10.30 uur in de Grote of Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in restaurant Arion, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom, Joop Uitterhoeve Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Fam. Vermuë, neven en nichten Verdrietig om zijn heengaan, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden voorbij is, geven wij u kennis van- het overlijden van mijn man, vader en opa echtgenoot van Sien Vermuë Ovezande f Lewedorp 1 februari 1937 20 oktober 2013 Lewedorp: Sien Uitterhoeve-Vermuë Westdorpe: Hilda en Marjon Edris, Quinn, Beau, Roy Heinkenszand: Antoine en Corine Fleur, Joyce Nieuwdorp: Wilfried en Jeannet Sander, Merel, Imke Burg. Lewestraat 10 4456 AH Lewedorp De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 25 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Na de viering is er gelegenheid tot condoleren in de "Zandlööper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Volgens zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van D.J.P. Luitjes vader van Kevin (b4a) en [aleesha (b3b) We leven mee met onze klasgenoten en leerlingen en met hun familie. We wensen hen heel veel sterkte en kracht toe. namens alle leerlingen leerjaar 3 en 4, S. Huisson, mentor klas b3b M.A.J. Krijgsman, mentor klas b4a namens de medewerkers, K. de Nooijer, coördinator bovenbouw M.T.A. Dechamps, vestigingsdirecteur CSW Bestevaêr In plaats van kaarten. Na een lange moedige strijd is rustig ingeslapen: Mijn man, vader, schoonvader en opa Hendrik Cornelisse in de leeftijd van 83 jaar. Goes: M.G. Cornelisse- van Wijk Vlissingen: René Cornelisse Goes: Arjo, Claudia en Tom Cornelisse Met dank aan: dr. B.J.M. Schruer Hospice Clara's Hofje Allevo thuiszorg Hendrik is in familiekring gecremeerd op 21.10.2013 Je was een rots in de branding Je koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen had je de wind niet mee Tot onze droefheid is overleden onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Jaap Weug Peter en Nel de Boer Peter en Annie de Boer Deliana en Cees Jessica en Mervin Jayden Middelburg, 18 oktober 2013 Lieve Jaap Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen had je de wind niet mee Vol verdriet geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man en onze lieve vader 4 december 1958 - Vlissingen - t 17 oktober 2013 Vlissingen: Petra Weug - de Boer Gydo Mariska Danielle Anjelierenlaan 85 4382 VE Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. O Heer, onze Heer, hoe majesteitelijk is Uw naam op de ganse aarde. Wij berichten u dat na een ernstige ziekte is overleden, mijn liefste, onze lieve vader, schoonvader en opa 15 maart 1932 20 oktober 2013 Hij was 59 jaar mijn maatje. Oosterland, Riekje Simmelink - van Rij Zevenhoven, Jan Willem Simmelink Adri Simmelink - Wieteler Bruinisse, Harald Simmelink Tanny Simmelink - Flohil Job Jan Sassenheim, Magda Germans - Simmelink George Germans Christiaan Laurens Rijswijk, Heieen Simmelink Floortje Tim 20 oktober 2013 Leeuwenburg 44 4307 CC Oosterland Wij willen donderdag 24 oktober om 13.30 uur zijn leven gedenken tijdens een dienst in de kerk van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in Restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1 te Bruinisse! geen bezoek aan huis geen bloemen - geen toespraken -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52