»EiuP?i*| Colofon O fïlensenLinq.nl Tine Johanna Cornelia Vastenhoud-van Nes Maria Elisa Antheunis (0111) 45 07 17 amiiieberichten dinsdag 22 oktober 2013 familieberichten I 35 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, gelukkig konden we goed met je praten. Een hand die zwaaide, als wegingen, en andere mooie en lieve dingen. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: Ome Han, bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we met verdriet afscheid moeten nemen vari mijn lieve broer en onze oom Johan van den Hende Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Elza en jot De Belie-van den Hende Clinge: Frans en Christianne De Belie-van Boven Stekene (B): Marianne en Rudyt Stuer-De Belie Hulst: Albert en Christa De Belie-Buysrogge Hulst: Eric De Belie t Clinge: jo en Francis van den Hende-Valke en al hun kinderen 19 oktober 2013 Correspondentieadres: Den Waghemakerestraat 4,4561 XM Hulst U kunt afscheid nemen van Ome Han in familiekamer 1 in de "Blaauwe Hoeve" van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 24 oktober van 9.50 tot 10.15 uur. De uitvaartdienst zal aansluitend plaatsvinden om 10.30 uur in de kapel van de "Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tdT persoonlijk condoleren in de kapel. Als ik heen ga moetje niet huilen, want echt weg ben ik eigenlijk niet. Mijn lichaam is nu duizend dingen, heb daarom niet zoveel verdriet. Ik ben de wind, ik ben de zon, ik ben de regen, het jonge gras. Ik ben de sneeuw en duizend dingen, maar herinner me als degene die ik was. 15 maart 1943 t 18 oktober 2013 Hans Vastenhoud Jos en Maria Ivar Manja en Matthew Megan, Merlin Correspondentieadres: Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Tine is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memóriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, donderdag 24 oktober om 14.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen Liefste moeder, dapper mens je hebt je strijd gestreden. Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder weduwe van Franeiscus van Overmeeren 12 december 1922 21 oktober 2013 Frank in herinnering Richard en Corrie Nick Correspondentieadres: Roerdomp 17 4533 EB Terneuzen Een bijzonder woord van dank aan dr J.Hensels en alle medewerkers van De Blide en De Zoutvliet voor de goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Want Zijn goedheid is tot in eeuwigheid. Heden overleed, na een liefdevolle verzorging in Zorg centrum Maria-Oord te Hansweert, onze vader, groot- en overgrootvader Johannis Frans Visscher weduwnaar van Cornelia Wilhelmina Verbrugge in de leeftijd van 89 jaar. Meliskerke: Wouter en Lies Visscher-Westerbeke 's-Heer Arendskerke: Laurien en Rob Soer-Visscher Goes: Hans Visscher 's-Gravenpolder: Wim en Susanne Visscher-Stassen Klein- en achterkleinkinderen 20 oktober 2013 Correspondent ieadres Liesbethstraat 10,4458 BT 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 25 oktober om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 - 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze vader en opa. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Jos Ruissen - Lesterhuis weduwe van Ko Ruissen Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn t. 0800 -4444 000 Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland M. de Bruijne Als oudste van haar broers, zus, schoonzusters en zwager is zondag 20 oktober op 88-jarige leeftijd overleden Betsie Wilde Verrijzer weduwe van Theo Wilde Anton Verrijzer (in herinnering) Willy Verrijzer-Corstanje Jaap en Tini Verrijzer-Rohn (in herinnering) Jo en Lenie Verrijzer-van Laere (in herinnering) Adrie en Ineke Verrijzer-Voogdt Nelly en Alex Dijkwel-Verrijzer Neven en nichten Tine Langs deze weg willen wij u danken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Dit is voor ons tot grote-steun geweest. kinderen en kleinkinderén Oost-Souburg, oktober 2013 I Uitvaart Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 2A uur per dag 7 dagen per week f Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl Lieve buurvrouw Wat zullen we je missen. We wensen Hans en kinderen veel sterkte toe. Dik, Anneke, llmar, Nikita Leonard en Yvonne Willem-Jan en Rosita Jan en Helma Peter en Ina Aad en Ingrid Niels en Marije

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35