Voordelige ZONVAKANTIES
16 SPORT
KR AS.NL
TOP-accommodaties bij KRAS.NL
BOEK ONLINE of bel 0900-9697
ALGARVE
boek nu de laatste plaatsen voor oktober en
november!
geniet van het heerlijke klimaat, de prachtige omgeving
en de rust op deze Europese bestemmingen!
huur»""*
Zie www.kras.nl/31366
Zie www.kras.nl/23713
Typisch Spaanse casitas met een zwembad
in een rustige en landelijke omgeving.
Zie www.kras.nl/73002
Prijzen zijn p.p., exclusief reserveringskosten en Calamiteitentonds. Voor de meest actuele prijzen, zie www.kras.nl
Appartementen Solmonte***
ninklijke HFC 1-2, Westlandia-Hollandia 2-3,
FC Boshuizen-DHC 1-2, Coes-RKAW 1-2.
Quick
6
5
0
1
15
15- 4
Zouaven
6
4
1
1
13
12- 7
Koninklijke HFC
6
4
1
1
13
19- 15
EDO
6
4
0
2
12
15- 8
Hollandia
6
3
2
1
11
14- 12
Nieuwenhoorn
6
3
1
2
10
14- 10
Westlandia
6
3
0
3
9
15- 12
De Dijk
6
3
0
3
9
14- 18
VOC
6
2
0
4
6
12- 13
DHC
6
2
0
4
6
8- 11
Goes
6
2
0
4
6
8- 12
RKAW
6
2
0
4
6
7- 14
Dosko
6
1
1
4
4
10- 18
FC Boshuizen
6
0
2
4
2
9- 18
Tweede klasse
E: RCS-Jeka
2-2,
Terneu-
zen-WSC 0-1, BSC-Sarto 0-1, Halsteren-Unitas
5-2, Zeelandia Middelburg-SC 't Zand 1-3.
VOAB
6
5
1
0
16
17- 9
Halsteren
6
5
0
1
15
21 - 7
Unitas
6
4
1
1
13
14- 10
WSC
6
4
1
1
13
7- 4
SC 't Zand
6
3
2.
1
11
13- 8
MOC'17
6
3
0
3
9
16- 15
Madese Boys
6
3
0
3
9
10- 10
Groen Wit
5
2
1
2
7
11 - 15
BSC
6
2
1
3
7
9- 9
Terneuzen
6
2
0
4
6
9- 9
Sarto
6
1
1
4
4
5- 12
Jeka
5
0
3
2
3
5- 9
Zeelandia Mid.
6
1
0
5
3
8- 17
RCS
6
0
1
5
■1
9- 25
Derde klasse A: HW'24rAlliance 3-0, Luc-
tor'88-SC Kruisland 2-2, Victoria'03-Unitas'30
1-6, Virtus-Hontenisse 4-1, Philippine-Cluzona
Unitas'30
6
6
0
0
18
24- 3
HW'24
6
5
1
0
16
17- 7
Cluzona
6
4
1
1
13
17- 7
Rood Wit W.
6
3
1
2
10
15- 9
Philippine
6
3
1
2
10
17- 13
Victoria'03
6
3
1
2
10
12- 16
Virtus
6
3
0
3
9
15- 7
SC Kruisland
6
2
2
2
8
11 - 8
Hoeven
6
2
2
2
8
9- 10
Internos
6
2
1
3
7
8- 9
Luctor'88
6
2
1
3
7
13- 15
Hontenisse
6
1
0
5
3
4- 21'
Alliance
6
0
1
5
1
7- 19
Aardenburg
6
0
0
6
0
3- 28
Vierde klasse A: Schoondijke-Koewacht 3-6,
Breskens-RIA W 2-0, Biervliet-Vogelwaarde
2-0, Oostburg-Zeeland Sport 2-1, Jong Am-
bon-Sluiskil 6-2.
Clinge
6
5
1
0
16
21 - 4
Oostburg
6
5
1
0
16
17- 8
Jong Ambon
5
4
1
0
13
18- 8
Steen
5
3
1
1
10
10- 9
Breskens
6
3
1
2
10
16- 8
Koewacht
6
3
1
2
10
19- 19
Patrijzen
6
3
1
2
10
9- 12
Zeeland Sport
6
2
2
2
8
13- 8
RIAW
6
2
1
3
7
10- 9
Biervliet
6
1
2
3
5
8- 13
Schoondijke
6
1
1
4
4
12- 20
Groede
5
0
2
3
2
3- 16
Vogelwaarde
6
0
1
5
1
4- 11
Sluiskil
5
0
0
5
0
6- 21
Vierde klasse B: SC Gastel-Odio 5-1, Grens-
wachters-FC Bergen 0-1Vosmeer-BW'63 1-3,
Nieuw Borgvliet-NSV 0-0, HSC'28-Dioz 2-2,
Steenbefgen-WW'67 0-0.
FC Bergen
6
5
1 0
16
20- 2
Steenbergen
6
4
2 0
14
20- 5
Nieuw Borgvliet
6
3
3 0
12
11 - 2
SC Gastel
6
3
2 1
11
15- "7
Meto
6
3
2 1
11
12- 8
Odio
6
3
0 3
9
15- 11
Dioz
6
2
2 2
8
16- 9
NSV
6
2
2 2
8
8- 11
Grenswachters
6
1
2 3
5
8- 11
WW'67
6
1
2 3
5
8- 11
HSC'28
6
1
2 3
5
8- 15
Lepelstraatse Boys
6
0
4 2
4
7- 17
BW'63
6
1
1 4
4
10- 22
Vosmeer
6
0
1 5
1
4- 31
Vijfde klasse A:
Volharding-Terhole 3-1,
Sluis-Graauw 2-1,
Vivoo-Hansweertse Boys
5-2, Corn Boys-IJzendijke 0-3.
IJzendijke
6
6
0 0
18
30- 2
Hulsterloo
6
5
0 1
15
23- 7
Hoofdplaat
5
4
1 0
13
21 - 5
SDO'63
6
4
0 2
12
16- 10
Hansweertse Boys
6
3
0 3
9
16- 15
Vivoo
6
3
0 3
9
13- 14
Com Boys
6
2
1 3
7
12- 9
Graauw
6
2
1 3
7
7- 15
Sluis
6
2
1 3
7
10- 19
Volharding
6
1
1 4
4
6- 26
Kwadendamme
5
0
1 4
1
8- 20
Terhole
6
0
0 6
0
6- 26
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Tweede klasse A: Moerse Boys 3 - Goes 3
1-4. Stand: DIA 2 6-16, Dosko 2 6-9, Boei-
meer 2 6-8, Jeka 4 6-8, Goes 3 6-8, Zeelandia
Mid. 2 5-7, MOC'17 2 6-7, Moerse Boys 3
6-7, Terneuzen 2 5-6, Alliance 2 6-5, HW'24 2
6-5, Internos 2 6-5.
VROUWENVOETBAL
Derde klasse D: De Fendert - Viola 6-3, Ter-
neuzen - Gilze 1-1. Stand: WDS'19 6-18, Ba-
vel 2 6-15, Hilvaria 6-13, Marjola Girls 6-12,
SC 't Zand 2 6-9, Gilze 6-8, Zundert 6-8, Viola
6-7, Berkdijk 6-4, TSW Merlijn 6-4, De Fen
dert 6-3, Terneuzen 6-2.
Kijk voor de uitslagen, standen en program
ma's van de hoogst spelende Zeeuwse
jeugdteams op www.pzc.nl/sportuitslagen.
Klik op voetbal en landelijk.
UITSLAGEN
P ATLETIEK
Amsterdam. Marathon. Mannen: 1. Chebet
(Ken) 2.05.36, 2. Girma (Eth) 2.06.06, 3. Koech
(Ken) 2.06.29. 4. Dawit (Eth) 2.08.02, 5. Bayabel
(Eth) 2.09.39, 6. Yegon (Ken) 2.09.49, 18.
Schroër 2.16.28, 21. Van den Broek 2.18.02.
Vrouwen: 1. Kipketer (Ken) 2.23.02, 2. Burla
(VSt) 2.28.01, 3. Timbilil (Ken) 2,28.36, 4. Kuma
(Eth) 2.31.30, 5. Ochichi (Ken) 2.31.38, 6. Boons
tra (Ned) 2.31.49.
Zeeuwse deelnemers. Sébastièn Schletterer
(Middelburg) 2.27.14, Dave Boone (AV'56)
2.45.09, Arjen van Dijk (Middelburg)3.30.52, Ri-
nus Reijngoudt (Scheldesport) 3.40.14, Laus de
Ridder (Vlissingen) 3.41.43, Johan Treurniet (Mid
delburg) 3.47.19, Michel Ridderhof (Middelburg)
3.53.06, Martijn de Vries (Middelburg) 3.55.21,
Patricia Lobao Peres (Scheldesport) 4.03.46, Ko-
bus Botman (Dynamica) 4.31.17.
Aardenburg. Elderschanscross. 9090 m Man
nen. 1. Tommy Staal (AV'56) 31.26, 2. Erwin Har
mes (Dynamica) 31.54, 3. Erwin Adan (Dynami
ca) 32.17, 4. David Schrier (Dynamica) 33.44, 5.
Eric Wolfert (Flakkee) 34.42, 6. Robbert Meeuw-
se (AV'56) 35.03, 7. Angelo van Nevel (Koolker-
ke) 35.17, 8. Erwin v d Broeke (Axel) 35.31, 9.
Jordy Versprille (Breskens) 42.01, 10. Alex Heij
(Sommelsdijk) 48.23,. Masters H35 1. Niels
Goudswaard (DeltaSport) 34.19, 2. Maarten Hart-
hoom (Kapelle) 34.36, 3. Theo Rabout (Wielin
gen) 34.53. H4S: 1. Edwin de la Ruëlle (RKHAV)
34.25, 2. Benny Thuy (RKHAV) 34.32, 3. Erik Cap
pon (Wielingen) 35.05. H55 1. Henk Lous (Dyna
mica) 40.44, 2. Aric van Nevel (Koolkerke)
41.16, 3. Ron Dellebeke (Dynamica) 42.28. H65:
1. Jan Hoeve (Wielingen) 42.58, 2. Eddy Smit
(DeltaSport) 42.59, 3. Paul Pellikaan (Dynamica)
48.43. Vrouwen. 1. Laurey van den Berge-Heij
(Flakkee) 35.22, 2. Esther Platteeuw (Schelde
sport) 37.26, 3. Renate de Wilde (AV56) 40.16.
Masters V35: 1. Frederique Versluijs (Wielingen)
36.57, 2. Kim du Puy (Terneuzen) 47.14. V45: 1.
Monique Allefs (RKHAV) 44.54, 2. Christien Bal
kenende (AV56) 50.45, 3. Regina Verhage (Dyna
mica) 54.55. Jongens JB: 1Kris de Kreek (Schel
desport) 10.16. MB: 1. Annemarie Waard (Del
taSport) 12.52. 2840 m Hkcn 1. Luuk Balkenen
de (AV56) 9.23, 2. Ruden Grim (Eindhoven)
9.40, 3. Job de Feijter (RKHAV) 9.48.
Nieuw-Namen. Hulsterloo-loop, 12500 meter.
Mannen: 1Jordi van Guyse (B) 46.34, 2. Peter
de Vet (Axel) 47.36, 3. Liam de Mey (B) 48.09, 4.
Joris Zaman (Nieuw-Namen) 48.30, 5. Peter Rot
tier (B) 49.03. Vrouwen: 1. Els van Daele (B)
1.02.19, 2. Haike van de Velde (B) 1.04.51, 3.
Wendy van de Velde (B) 1.05.32, 4. Chantal
Nachtegaél (Heikant) 1.06.09, 5. Els Zweistra
(Terneuzen) 1.06.31. 7400 meter, mannen: 1.
Dirk Bruynaert (B) 25.28, 2. Michael Penne (B)
26.54, 3. Sander Post (Terneuzen) 27.04. Vrou
wen: 1. Cathy Poppe (Terneuzen) 32.43, 2. Maris-
ka van Puyvelde (B) 36.03, 3. Wanda Zegers (Ter
neuzen) 36.12. 4000 meter, mannen: 1. Kris
Derveaux (B) 14.27, 2. Francesco Degroote (B)
14.30, 3. Wout Brybaert (B) 15.38. Vrouwen: 1.
Lieve Geldhof (B) 21.43, 2. Juliana Hoogenberg
(Axel) 21.51, 3. Veerie van Renterghem (B)
22.28.
P BASKETBAL
Mannen. NBB-beker: Jumpers- BC Vlissingen
84-70.Overgangsklasse: Tantalus-Eastwood Ti
gers 93-53, Bladel 2-Schijndel 63-57. Eerste klas
se: Vlijmscherp 2-Langstraat Shooters 2 82-53,
WBB Giants 2-Smokkelhoek 58-61 Tweede klas
se: Marathon-Volharding 80-64, Scheldesport
2-Volharding 2 91-60. Derde klasse: Voor-
waarts-Mevo'80 2 92-34, Volharding 3-Smokkel-
hoek 3 51-58.
Vrouwen.
Hoofdklasse: Waldric-Kimbria 36-35. Over
gangsklasse: Waldric 2-Almonte 2 53-69. Eer
ste klasse: Virtus-Vossenberg 2 29-24, Schelde-
sport-Langstraat Shooters 56-50. Meisjes U18:
BC Vlissingen-Langstraat Shooters 64-41, Almón-
te-WBB Giants 41-26.
P BILJARTEN
Antwerpen. WK driebanden. Kwartfinale: jas
pers - Tasdemir (Tur) 40-35 (1,818-1,591). Halve
finales: Kasidokostas (Gri)-Jaspers 40-35
(2,105-1,842), Caudron (Bel)-Salazar (Col) 40-12
(1,818-0,545). Finale: Caudron-Kasidokostas
40-35(1,818-1,136).
Driebanden groot Tweede divisie. BV Sprun-
del 2-Pearle Opticiens 6-2: Charles Mekes-Pas-
cal Claus 33-40, 37; Paul Bruneel-Yves Welvaert
40-34, 65; Arthur van Schijndel-Eddie van
Goethem 35-31, 73; Ron Luijendijk-Cor de Jonge
35-25,42
Derde divisie. De Stene Brug - 's Lands Welva
ren 14-4: Rob van Linden-Ronald van Geyt
24-35, 50; Wim de Kok-Luc Peeters 31-35,
65;Joey de Kok-Raymond Peeters 30-13, 36; Ad
Menheere-Sylvia Eckel 30-24, 54.
Vierde divisie. 3BSD Hydrozorg - Jacobs Man
nenmode 5-3: Philip van der Male-Johan de Pun-
der 30-12, 50; Peter de Winter-Willie Verbeek
25-20, 60; Piet Kox-Piet Bom 17-25, 50; Sjaak de
Visser-Chris Mijnsbergen 20-20,47.
Kader. HWA/ A.B. Kool speelaut. - Kaderteam
's Lands Welvaren 2 8-0: Jos Vlot
(190-neo57/2)-Sjoerd Breas 11-38/2 190-75,11;
Ricardo Goud (290-57/2) Pierre van den Berg
110-65, 11; Jan van Krimpen (210-38/2)-Jos
Breas 110-38/2) 210-36, 5; Dimitri Katsis
(200-38/2)-Phuc Nguyen (110-38/2) 200-31, 9.
Driebanden klein. Persoonlijk Kampioenschap
ZVB. 1. Lucien Reunis,Clinge 6-8, 0.358; 2. Fred
de Koning Hoek 6-8, 0.565; 3. John Bakker,
Hoek 5-6, 0.664, hs 9.
Libre. Kampioenschap vijfde klasse. 1. Patrick
Nuyens BV Avontuur 5-8, 1.280 promotie: 2.
Henk Remijjn ALM 5-8; 3. Willy Nieuwdorp HIO
5-6.
P MOTORSPORT
Phillip Island. Grand Prix van Australië. Mo-
toGP: 1. Lorenzo (Sp) Yamaha 29.07,155 2. Pe-
drosa (Spa) Honda 29.14,091 3. Rossi (Ita) Yam
aha 29.19,499. Stand na 15 van 17 races: 1.
Marquez (Spa) 298 ponten, 2. Lorenzo 280 3. Pe-
drosa 264.
Moto2: 1. Espargaro (Spa) Kalex 20.19,219, 2.
Luethi (Zwi) Suter 20.19,810 3. Torres (Spa) Su-
ter 20.19,898. Stand na 15 van 17 races: Espar
garo 240 punten, 2. Redding (GBr) 224 3. Rabat
(Spa) 204.
Moto3: 1. Rins (Spa) KTM 37.40,375 2. Vinales
(Spa) KTM 37.40,378 3. Salom (Spain) KTM
37.40,553. Stand na 15 van 17 races: 1. Salom
300 punten, 2. Rins 295, 3. Vinales 278.
p PAARDENSPORT
Nieuw- en Sint Joosland. Springen Schouwse
Ruiters. Paarden ZZ: 1. Cindy Perdaen, Bella For-
tuna (Oranjer.) 0/0/28.25; 2. Bas Knijff, Zemo's
Bijoux (Oostmoerse R.) 0/0/29.81; 3.
Wilma Stouten, Stoutens Tamara (Weelr.)
0/4/30.16. Z: 1. Marieke de Bart/Champagne Z
(Weelr.) 0/0/29.05; 2. Wilma Stouten, Stoutens
Tamarz, 4/59,31; 3. Casper MeegdesChampie
van de Wolfhoeve (St Martinus) 4/ 59.78. M: 1.
Yvonne Jakopbsen, Cupidor (Weelr.) 0/0/30.00;
2. Pieter Jan de Visser, Walter (Prins Karei)
0/0/31.75; 3. Niels Knape, Knape Hout's Dia
mond (Schouwse R.) 0/4/33.21. L: 1. Kim Huige,
Coryfee (Weelr.) 0/0/32.59; 2. Imke Kort, Birania
BB (Weelr.) 0/0/34.90; 3. Samantha Miltenburg,
Benz Z (Walcheren) 0/0/35.83. Pony's ZZ cat
D: 1Ajnber Eist, Dante (Van Goghr.) 0/69.42. Z
cat D:"1Sannew Baaij, Galib Ben Afas (Prins Au-
vergne) 0/0/30.99. M cat CDE: 1. Jessy Dictus,
Markzichfs Boy (Van Goghr.) 0/0/26.47. L cat
DE: 1Kristel van der Heide, Heide's Berg (Wouw
Vooruit) 0/4/32.58.
Heinkenszand. Dressuur De Vlaandertse Rui
ters. Paarden Z1/Z2: 1. Evelien Marteijn, Unted
Force (Weelr.) 210; 2. Diana Van Liere, Velibor V
(Paardebloem) 208; 3. Bianca Relyveld,Bolero
)Weelr.) 207. M1/M2: 1. Evelien Westdijk, Bonai
re van het Kroonhof (Haringr.) 194; 2. Heidy de
Jonge, Dandelions Divalotti (Sé-Ros) 185; 3. Lian
Mijnsbergen, Victor CK (Braanjenhoek) 173. Po
ny's L2 cat AB: 1Desireé Veerie Boone, Valdo
(Z-Bev.) 187.
Tweede proef. Paarden Z1/Z2: 1. Diana Van Lie
re, Velibor V, 209; 2. Nadré Roose, Edenburgh
van D'Abelendreef (Weelr.) 206; 3. Jeanette van
Gorsel, Valsatha (Vlaandertse R.) 206. M1/M2: 1.
Evelien Westdijk, Bonaire van het Kroonhof, 196;
2. Heidy de Jorïge, Dandelions Divalotti, 185;
3.Suzanne Contant, Elmer (Sé-Ros) 176. Pony's
L2 cat AB: 1Desireé Veerie Boone, Valdo, 185.
Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Paarden
M2: 1. Janis Lindhout, Vera (Oranjezon) 188; 2.
Michelle Everdsdijk, Dilana (Paardebloem) 187;
3. Corine Wondergem, Withacelle (Oranjezon)
180. L2: 1. Iris Schunselaar< Dalila Imani (Sé-Ros)
181; 2. Marcia van Dijke, Nefayda (Sé-Ros) 180;
3. Rowena Verkaaik, Amora (Schopuwse R.) 180.
L1: 1. Franciska van den Broeke, Beau (Gouwe
Reyers) 194; 2. Ingrid Verburg, Enterprice (Oran
jezon) 184; 3. Cheyenne van Soest, Zaya L (Wal
cheren) 183.
Pony's M2 cat DE: 1. Quinty van Tatenhove, Die-
go (Gouwe Reyers) 182. L2 cat DE: 1. Kim Al-
ting, Centella (Sé-Ros) 189 Tweede proef. Paar
den M2: 1.Janis Lindhout, Vera, 188; 2. Michelle
Eversdijk, Dilana, 184; 3. Renske Hooien, Pabin
(Gouwe Reyers) 183 L2: 1. Marcia van Dijke,
Nayfada, 186; 2. Iris Schunselaar, Dalila Imani en
Rowena Verkaaik, Amora, 184. L1: 1. Franciska
van den Broeke, Beau, 197; 2. Therese Janse, Ada
gio E (Schouwse R.) 183; 3. Cheyenne van Soest,
Zaya L, 181. Pony's M2 cat DE: 1. Quinty van
Tatenhove, Diego, 185. L2 cat DE: 1. Kim Alting,
Centella, 189.
p RUGBY
Mannen. Ereklasse: Haagsche RC - RC Hilver
sum 16-20, Utrechtse RC - LRC DIOK 8-38, RC
Waterland - Castricumse RC 0-43, Amstelveense
RC 1890 - RC The Hookers 15-53, RC 't Gooi -
RC Eemland 20-26, RC The Dukes EZRCOemoe-
menoe 56-12. Stand: RC Hilversum 5 - 23; Cas-
tricurpse RC 5 - 23; Haagsche RC 5 - 21; LRC
DIOK 5 20; RC The Dukes 5 - 16; RC Eemland
5 - 16; RC 't Gooi 5 - 14; RC The Hookers 5-10;
EZRC Oemoemenoe 5 - 5; Amstelveense RC
1890 5 - 2; RC Waterland 5 - 1; Utrechtse RC 5 -
0 Derde klasse Zuidwest: Tovaal-Old Bears
100-0, Diok 3-Hookers 2 48-5, Dordrecht -
Nieuwgein 7 - 111, Dukes 4 - HRC 3 12-56,
Gouda - Thor 60 - 7. Stand: HRC 3 5 - 26, Gou
da 5 - 24, DIOKJ 5-19, Tovaal S - 19, Nieuwe-
gein 4-16, Thor 5-15, Dordrecht 5 - 5, Dukes
4 5-5, Old Bears 5 - 0, Hookers 25-0. Vierde
klasse West Rotterdam 2 - Thor 2 35 - 3, Te
Werve 2 - HRC 4 20 - 3, Delft 2 - Erasmus RSRC
2. Stand: RRC 2 6 - 20, Delft 2 4 - 19, Te Werve
2 5-19, Oemoemenoe 2 4 - 15, HRC 4 4 - 15,
Erasmus RSRC 2 4 -11, Sanctus Virgilius 4 - 7,
DSR-C 2 4-6, LSRG 25-6, Thor 25-3. Vrou
wen Tweede klasse Zuid: Dukes - Rotterdames
22 - 49. Stand: All Blues 4 - 20, Rotterdames RC
WRC Havestate 4-15, Oemoemenoe/Emma 2-5,
Breda 3-5, Dukes 5-2.
PSJOELEN
Middelburg. Zuid-Bokaal. A-Klasse: 1. Dennis
Eijke (Schijf83) 140,45. C-Klasse: 1. Peter Kreu-
le (Schijf83) 129,30. D-Klasse: 1. Adrie Sturm
(De Goese Schuivers) 133,15. E-Klasse: 1. Corrie
Stijns (Schijf83) 124,70, 3. Huub Stijns
(Schijf83) 122,60. F-Klasse: 1Dave van den Bos
(Schijf83) 128,95, 3. Piet Cevaal (EMSV) 123,15.
G-Klasse: 2. Leny Sturm (EMSV) 118,15, 3. Ans
Schilperoort (Schijf83) 117,15 H-Klasse: 1. Jan
van Beveren (EMSV) 117,70, 3. Tilly Kuzee
(EMSV) 110,10. I-Klasse: 1. Rene Groeneveld
(EMSV) 104,10, 3. Adrie Stroo (EMSV) 101,40.
J-Klasse: 2. Tonny Waijboer (EMSV) 104,75, 3.
Wim Waijboer (EMSV) 103,80.
PVELDKORFBAL
Overgangsklasse D: Die Haghe - IJsselvogels
17-19, Albatros - Telstar 18-15 Stand:Nieuwer-
kerk 7-12; Tjoba 7-10; Die Haghe 7 - 8; Alba
tros 7 - 6; IJsselvogels 7 - 6; ODIK 7 - 5; Telstar 7
- 5; Sporting Trigon 7 - 4 Eerste klasse F: Maas
sluis - Swift (M) 15-17 Stand:Swift (M) 7-12;
Pernix 7 11; KOAG 7 - 8; Fortis 7 - 8; RWA 7 -
6; Valto 7 - 6; Maassluis 7 - 3; Kinderdijk 7 - 2
Tweede klasse I: GKV (H) - DES (D) 15-16, DSO
(K) - ODO (M) 11-12 Stand:DES (D) 7-14; Mer-
wede 7 - 8; ONDO (G) 7 - 8; GKV (H) 7 - 7; Dijk-
vogels 7 - 6; TOGO 7 - 5; ODO (M) 7 - 4; DSO
(K) 7 - 0 Derde klasse J: ADO - Weidevogels
11-14, Atlas - Ventura Sport 14-11 Stand:ONDO
(M) 7 -12; Weidevogels 7-12; Olympia (S) 7 -
8; Seolto 7 - 7; ADO 7 - 7; Nikantes 7 - 4; Ventu
ra Sport 7 - 4; Atlas 7 - 2 Derde klasse K: Storm
vogels (W) - Good Luck 12-7 Stand:KVK (K) 7 -
13; Harga 7 - 9; Stormvogels (W) 6 - 8; NIO 7 -
7; Blauw Wit (K) 7 - 6; Good Luck 7 - 5; Melmac
6 - 4; Thor (R) 7 - 2 Vierde klasse J: ZKV (Zu) -
Oranje Zwart/Hoekse 16-6, Spirit (VI) - Volhar
ding 9-11 Stand:Zaamslag 7-13; Volharding 7 -
10; ZJ<V (Zu) 6 - 7; Erasmus 6 - 6; Scheldevogels
7 - 5; Spirit (VI) 7 - 3; Oranje Zwart/Hoekse 6 - 2
p WIELRENNEN
Veldrijden Valkenburg. Wereldbeker, eerste
wedstrijd. Mannen: 1. Van der Haar (Ned)
1.02.45, 2. Pauwels (Bel) 0.20, 3. Walsleben
(Dui) 0.39, 4. Vantornout (Bel) 0.48, 5. Aernouts
(Bel) 1.00, 6. Meeusen (Bel) 1.09, 10.Van Kessel
1.53, 13. Al 2.07, 17. Wubben 2.29, 20. Van den
Brand 3.03. Vrouwen: 1. Vos (Ned) 37.56, 2.
Compton (VSt) 1.35, 3. Harris (GBr) 1.52, 4. Wy-
man (GBr) 2.04, 5. Ferrier-Bruneau (Fra) 2.11, 6.
Havlikova (Tsj) 2.20, 9. Kalvenhaar 3.05, 22. De
Boer 5.26, 23. Kastelijn 5.58, 25, Eikelenboom
6.11. Beloften: 1. Vanthourenhout (Bel) 47.41,
2. Van Aert (Bel) 0.20, 3. Van der Poel (Ned)
0.21.
Heinkenszand. Koppeltijdrit Theo Middel
kamp, afstand 12 kilometer: 1. Robin van 't
Westeinde en Vince Geijs 17.06, 2. Dinitri Mul
der en Danny op 't Hof 17.08, 3. Johnny van der
Klooster en Jarno Zuidweg 17.11, 4. Michel Ju-
melet en Bas Jumelet 17.35, 5. René de Leeuw
en Nathan Traas 17.53.
Breda. Veldrijden. Cat 4: 2 Shirin van Anrooij,
Kapelle. Cat 7: 10 Jochem Kerckhaert.
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: FC 's-Gravenzande-Kloetinge
3-1.
Smitshoek 6 5 0 1 15 10- 6
Hoek 6 4 1 1 13 10- 2
Zwaluwen 6 4 1 1 13 9 - 4
SteDoCo 6 4 1 1 13 10- 8
ASWH 6 3 2 1 11 16- 8
JodanBoys 6 3 1 2 10 13- 9
Achilles Veen 6 3 0 3 9 9- 9
XerxesDZB 6 2 2 2 8 6- 7
RWH 6 1 3 2 6 4- 4
Deltasport 6 2 0 4 6 7- 10
Heinenoord 6 1 2 3 5 6- 11
Kloetinge 6 1 1 4 4 6-11
FC 's-Gravenzande .6 1 0 5 3 5- 15
Oranje Wit 6 0 2 4 2 3- 10
Derde klasse A:
Oostkapelle-DFS 1
Nieuwdorp
Domburg
FC Axel
DFS
Arnemuiden
MZC'11
Walcheren
VCK
Heinkenszand
Oostkapelle
Spui
Vee re
De Noormannen
Nieuwland
VCK-De
-2, MZC'
6 4
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
Noormannen 0-1,
11-Nieuwland 0-1.
2 0 14 21 - 9
1 1 13 17- 7
0 2 12 22- 12
2 1 11 18- 10
1 2 10 15- 10
8 11 - 8
8 21 - 24
7 8-11
7 16- 21
7 8-13
7 8-21
0 4 6x11 - 14
2 3 5 7-17
0 5 3 4- 10
Derde klasse B: Krabbendijke-Halsteren 1-2,
Yerseke-Oosterhout 5-1.
DHV
6
4
1
1
13
20- 9
Kapelle
6
4
1
1
13
15- 8
Noad'67
5
4
0
1
12
12- 4
Krabbendijke
6
4
0
2
12
16- 11
The Gunners
6
3
2
1
11
14- 9
WHS
6
3
1
2
10
15- 11
Seolto
6
3
0
3
9
17- 11
Yerseke
6
3
0
3
9'
18- 18
Halsteren
6
3
0
3
9
12- 19
Kruiningen
6
2
2
2
8
12- 13
Kogelvangers
5
2
0
3
6
17- 13
Wemeldinge
6
1
1
4
4
12- 23
Internos
6
1
0
5
3
10- 25
Oosterhout
6
0
0
6
-3
4- 20
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: VOC-Quick 1 -2, Zouaven-Ko-
waarom zou je meer betalen
Appartementen in Praia da Rocha met
kitchenette en nabij het strand.
Hfrf r%
Hotel in St. Julians met meerdere zwem
baden en panoramisch uitzicht over de baai.