Colofon O fT1ensenLinq.nl Hannie Alewijnse amiliebenchten Heden overleed na lang ziek te zijn geweest onze broer, zwager en oom Joost Laurens Dominicus in de leeftijd van bijna 73 jaar. Westkapelle: Foort Dominicust Wanne Dominicus Aalsmeer: Lies en Hans Hartst Alphen aan de Rijn: Piet en )anny Dominicust Zoutelande: Ko en Corrie Dominicus Westkapelle: Adrieen janny Dominicus Ijsselstein: Kees en Geertje Dominicust Middelburg: Freek Dominicust Leny Dominicus 18 oktober 2013 let leven gaat verderwe vervolgen de reis Mogen wij eenmaal vertoeven in Uw paradijs Te zingen voor God het loflied der dank voor zijn troon, met welluidende klank. J.L. Dominicus Na een moeizame tijd is overleden onze dierbare zwager en oom Jo Dominicus Pau de Witte Ineke de Witte-Francke jan de Witte t Berra de Witte-Verhage neven en nichten Jo Dominicus L 0800 - 4444 000 tel. 0118-612868 de Groot-de Kam Informatie Hulplijn maandag 21 oktober 2013 familieberichten I 23 Westkapelle, 18 oktober 2013 Verdrietig hebben we vrijdag het bericht ontvangen van het overlijden van onze vriend Met dankbaarheid denken we aan zijn vriendschap terug. We wensen Korrie, Ellen en Elbert, Corina en Paul en hun kinderen heel veel sterkte toe. Louw en Mien Verhage Jos en Koos Boogaard Gré Kodde Ad en Koos Simonse Rina Verhage Co en Riet Besuijen Enige en algemene kennisgeving Na langdurige ziekte is toch nog plotseling overleden onze lieve zus, schoonzus en tante 28 januari 1949 t 18 oktober 2013 Rinus Macho v Adrie en Andy Peter en Anita Bianca en Robbert en hun kinderen Correspondentie-adres: Kerkplein 21, 4373 AB Biggekerke De begrafenis vindt plaats op woensdag 23 oktober om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats van Biggekerke. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula van de begraafplaats. Wij bedanken dr. Huisman en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorgen. Rekening en verantwoording en uitdelingslijst ter inzage In verband met de wettelijke vereffening van de nalatenschap van de heer Daniel Jan Pieter Bruinooge, geboren te Wemeldinge op 21 januari 1941, laatst wonende te 4386 ND Vlissingen, Zuidbeekseweg 12, overleden te Vlissingen op 6 augustus 2010, ligt een rekening en verantwoording en een uitdelingslijst ter inzage op de griffie van de sector kanton van de rechtbank Middelburg (adres: Kousteensedijk 2, 4331 JE Middelburg). Belanghebbenden kunnen hier binnen één maand na vandaag tegen in verzet komen bij de kantonrechter te Middelburg. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Dag en nacht bereikbaar Eigen rouwcentrum tevens informatiecentrum Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl uitvaartverzorging Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves- tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23