OvsrJadéii 38 I familieberichten donderdag 17 oktober 2013 O fTlens9nlinq.nl Hartelijk dank voor de vele felicitatie's en goede wensen, die wem.b.t. ons 65-jarig huwelijk mochten ontvangen. Familie Verhage-Aamoutse, Goes Dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Nicolaas van Aggelen Wageningen, 29 januari 1931 Goqs. 15 oktober 2013 Nel van Aggelen-de Kam Nicole en Alex Nancy Ricardo en Trudy Klein- en achterkleinkinderen 15 oktober 2013 Maasstraat 25,4335 KP Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Eric Hugo Bol Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondig ziekbed is overleden Wilhelm Theodor Karl van Heumen levenspartner Paulina van Burg-Sinke Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: P. van Burg-Sinke Yerseke: Kees en Dineke St.Jansteen: MarjaenAdri Kruiningen: Ingrid en Gerrit Heinkenszand: Lou en Anita Yerseke: Hans en Bonnie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel afd. C1 van de Honte Terneuzen en van afdeling revalidatie van Curamus Hulst Terneuzen, 15 oktober 2013 Correspondentieadres: Truffinoweg 216, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Wil in de rouwkamer de Blaauwe Hoeve van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 18 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 oktober om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. -"Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop nodigen wij u uit voor persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Bijzonder verdrietig hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze lieve Sylwia Keplin Sylwia was nog maar 37 jaar jong. We hebben haar leren kennen als een zeer hartelijke en lieve persoonlijkheid. Haar aanwezigheid en vrolijke noot zullen wij enorm gaan missen. In gedachten zijn wij bij haar zoon Samuel, haar partner Martin, haar zus Gosia, [ohan en Sophie. Wij wensen hen en verdere familie en vrienden alle sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Familie van Hekke Familie Lacor Correspondentieadres: Familie J.A. Lacor. Grintweg 1 - 4401 NC Yerseke Tot ons grote verdriet ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van onze collega en medewerkster Sylwia Keplin Sylwia is voor Roem van Yerseke in het conserven bedrijf en de hatchery werkzaam geweest. Zij was een vriendelijke, betrokken collega die een enorme inzet toonde tijdens de uiteenlopende werkzaamheden binnen ons bedrijf. Met name de hatchery had haar warme belangstelling. Wij verliezen in Sylwia een gewaardeerde collega en wensen haar zoontje Samuel, haar partner Martin, haar verdere familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Directie en personeel Roem van Yerseke B V. Anita Baas Chris Murre In plaats van kaarten Onverwacht is veel te vroeg van ons heengegaan mijn zoon, onze broer en oom in de leeftijd van 52 jaar J. Bol t J.S. Bol-Daane Jos en Joke Bol-Ridderhof Jodie en Sjoerd Jorien Jacko en Miranda Bol-de Leeuw Joost Apeldoorn, 11 oktober 2013 Correspondentieadres: Spoorlaan 39, 4424 CK Wemeldinge De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, hen je van ons weggegaan. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Wilhelmina Goeree-van Sabben echtgenote van Gillis Goeree A 22 september 1928 - t 16 oktober 2013 Driewegen: Gillis Goeree Druten: Anneke en Leo Jil Driewegen: KoenKarolien Bianca, Stefanie Den Haag: Marieke Waarde: Hiloo Correspondentieadres van Tilburghstraat 13,4438 AJ Driewegen. Zaterdag 19 oktober 2013 is er van 10.15 tot 10.35 uur gelegenheid om afscheid van Marie te nemen in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst begint om 10.45 uur in boven genoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. ledereen die betrokken was bij haar verzorging, maar vooral de meiden van NieuwSande, willen we hartelijk bedanken. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Heden overleed onze geliefde (schoon)zuster en tante Maria Wilhelmina Goeree-van Sabben echtgenote van Gillis Goeree Zij werd 85 jaar. Middelburg: P. van Sabben t A. van Sabben-van Dorst Heinkenszand: J. Nijsse-van Sabben .W. Nijsse Kloetinge: W. Herrebout-van Sabben J. Herrebout t Neven en nichten Ovezande, 16 oktober 2013 Verdrietig berichten wij u het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Marie Goeree-van Sabben Kees t en Corrie t Goeree-Ars Driewegen: Wim t en Willy Goeree-van de Guchte Driewegen: Pieten MiepGoeree-Heijnsdijk Biezelinge: Janny t en Wim Otte-Goeree Neven en nichten Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Wij wensen Niek, Fleur, Mick en familie heel veel kracht en sterkte toe. Kees, Vera, Richard en Elisa Middelburg, 17-10-2013 Diepbedroefd en met verslagenheid delen wij u mee dat na een ziekbed van vier dagen voor ons op het alleronverwachtst, maar op Gods tijd, is overleden onze geliefde vader, schoonvader en opa, mijn dierbare zoon en onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Marie-Louise Haefeli. In de leeftijd van 58 jaar. Sterke de Heere Marie-Louise en ons allen in dit verlies en heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Gerald (in liefdevolle herinnering) Pieter Murre Mirjam Murre-van de Vreede Daniël G.A. Murre (in liefdevolle herinnering) C. Murre-Huissen Els Nieuwdorp-Murre Wim Nieuwdorp Nettie Neels-Murre Jan Neels Huib Murre Anneke Murre-Janse Andre Murre Paula Murre-Pieper Sjaak Murre Johan Murre Elma Murre-Schrijver (in liefdevolle herinnering) Gerard Murre Jacqueline Murre-van Mourik Marian Bij de Vaate-Murre Bart Bij de Vaate Erik Murre Nienke Murre-Hubregtse Neven en nichten 's-Gravenpolder, 9 oktober 2013 Correspondentieadres: Verzorgingcentrum Rehoböth, Bergweg 1, kamer 132, 4461 LX Goes De overledene is in besloten familiekring begraven op de algemene begraafplaats in Tuitjenhorn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38