Prachtige Amarone Bestelbon <kÏA) Kia Sportage 1.6 GDi Vibe Vanaf €26.495, 28 woensdag 16 oktober 2013 Normaal betaalt u 28.495,- Klantvoordeel - 2.000,- U betaalt nu 26.495,- Auto Vermeulen Pearyweg 6 Goes Tel.: 0113-561 812 www.kia-goes.nl Autohuis Terneuzen Productiestraat 8 Terneuzen Tel.: 0115 -613 690 www.kia-terneuzen.nl Kia Melse Vlissingen Industrieweg 31 Vlissingen Tel.: 0118-415 220 www.kia-vlissingen.nl i Gran Maestro Italiano - Amarone della Valpolicella DOC 2010 "Uitzonderlijk geconcentreerde topwijn" De Amarone della Valpolicella heeft een onberispelijke reputatie. Het bijzondere van deze wijn is dat de druiven na de oogst minimaal 4 maanden worden gedroogd. Van de ingedroogde druiven wordt vervolgens een uitzonderlijk geconcentreerde wijn gemaakt. De intensiteit van deze wijn is nauwelijks te overtreffen. Daarnaast kan de wijn makkelijk 15 jaar ouderen. Door het drogen van de druiven is de opbrengst per hectare laag waardoor de prijs van deze wijn erg hoog is. Het is ons echter gelukt om u de Amarone della Valpolicella van Gran Maestro Italiano aan te mogen bieden voor de stuntprijs van 17,99. Een spectaculaire prijsdoorbraak voor deze internationaal bejubelde topwijn! Amarone della Valpolicella De Amarone della Valpolicella van Maestro Italiano heeft een intense geur met impressies van rood fruit en kersen. Vol en geconcentreerd van smaak met hinten van rijp rood fruit zoals bosbessen, kersen en vanille. Gemaakt van de druivensoorten Corvina (70%), Rondinella (25%) en Molinara (5%). Een wijn van grote klasse! MA r. STRO Absolute Wereldtopper Ja, ik bestel:x dozen (6 flessen) Gran Maestro Italiano - Amarone della Valpoli cella DOC 2010 a 17,99 per fles* Naam: Straat: Nr: Postcode: Q Plaats: E-mail adres: Telefoon: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bankrekening: pzc.nl/webwinkel/amarone netto bijtelling v a. 219. 7 jaar garantie 7 jaar Kia wegenhulp 7 jaar APK 7 jaar kaartupdates Extra opties: Navigatiesysteem met achteruitrijcamera 16" lichtmetalen velgen LED dagrijverlichting Mistlampen voor Bluetooth connectiviteit Privacy glass Regensensor Dual Zone Climate Control Dakrails Cruise control Lederen stuurwiel en pookknop Audio stuurwielbediening De best verkochte C-SUV in 2011 en 2012! Gem verbruik: 5.2 - 8,4 l/100km. 19.2 - 11.9 km/1. C02-uitstoot 135- 200 g/km. Act.-.oorw aarder Deze actie is geldig voor ëen Kia Sportage 1 6 GDi met uiterste aankoopdatum van 11 november 2013 Genoemde actie geldt, tenzij anders vermeld, niet in combinatie met andere acties en zolang de voorraad ^trekt. Genoemde verkoopprijs is inclusief BTW/BPM. exclusief kosten rijfclaarmaken. aflever pakket, brandstof, leges en recydingbijdrage. metallic lak en optionele lakbeschermlng Getoond model kan afwijken van de beschreven uitvoering De 7 jaar kaartupdates service is alleen van toepassing op Kia modellen die vanaf I juni 2013 te naam zijn gesteld en zijn voorzien van een af-fatxiek LG generatie 1.0/1 5 navigatiesysteem Arbeidskosten kunnen eventueel In rekening worden gebracht voor de tijd die de Kia-dealer nodig heeft om het systeem te updaten De 7 jaar kaartupdates voorziet zes k aartupdates omdat Kia modellen zijn voorzien van de laatste af-fabriek kaartupdate De garantie van het navigatiesysteem is niet inbegrepen in deze service. Kia is niet verantwoordelijk voor de kwaliteit van de kaartdata. deze wordt voorzien dot» dataleverancier Navfpq -Genoemd h iteüing'.bedrag is afhankelijk van datum van registratie Genoemd energielabel en vanaf netto bijtellingsbedrag (per maand) ziin per model gebaseerd op de uitvoering met het laagste bijtellingsporcentage en altijd gebaseerd op 42% Inkomstenbelasting Voor een compleet overzicht met de bijteilingspercentages per model en welke modellen vrijgesteld zijn van wegenbelasting zie kia com Wijzigingen en drukfouten voorbehouden Informeer voor de complete actievoorwaarden bij uw Kia-dealer The Power to Surprise CHAN xyt34hoz Gratis verzending vanaf 4 dozen. Bij minder dan 4 dozen, 5,95 per bestelling. Handtekening: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. een 16?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 28