O (llensenlinq.nl Frans Verhulst Luciën de Backere Hendrik Louisse Jeannine Timmerman Frans Verhulst Neeltje Pieternella van Liere - Manneke Jan Willeboord Wondergem Jan Wondergem Jan Wondergem Mevrouw P.H. van de Werfhorst-Verweij Erelid van w.s.v. 't Zand te Middelburg Adriana Willemina van Damme 26 I familieberichten maandag 14 oktober 2013 Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na voor allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan mijn lieve man, pa, schoonpa en mijn lieve opa echtgenoot van in de leeftijd van 60 jaar. Philippine: Jeannine Verhulst - Timmerman Philippine: Jürgen, Mellanie en Glenn Philippine, 11 oktober 2013 Havenstraat 12 4553 AV Gelegenheid tot afscheid nemen van Frans op woensdag 16 oktober van 13.15 - 13.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Verdrietig hoorden wij het toch nog onverwachte overlijden van Wij wensen Jeannine, Jürgen, Mellanie, Glenn en familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers Place du Marché We laten je los Maar je bent en blijft Een geliefd mens Met vrede in ons hart laten wij u weten dat onze lieve, zorgzame moeder en oma is overleden Breskens, Vlissingen, 20 september 1922 12 oktober 2013 Nelleke en Coen Beimers - van Liere Emke en Wico Brechtje en Floris Marit en Sybren Anja en Machiel van Wouwe - van Liere Jaap en Sietske van Liere - Steneker Elske en Jip Arieke en Rick Correspondentieadres: Bizetlaan 2, 4384 KR Vlissingen Wij nemen afscheid van haar op donderdag 17 oktober om 11.00 uur in de aula van uitvaartcentrum"Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend gaan wij haar omstreeks 12.00 uur begraven op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Hij was er altijd voor iedereen niet raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven, nog niet klaar in dit leven. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem toch nog zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa - Jan - sinds 27 juni 2012 weduwnaar van Irma Wondergem-van Belzen Den Helder, - f Kapelle, 28 mei 1934 12 oktober 2013 Zierikzee: Liza Wondergem Rebecca en Peter Sent, Thijs Miranda en Niels Kayley Daniël Kapelle: lohn en Miranda Wondergem Olivia Rosa-Lynn Onze bijzondere dank gaat uit naar de dames van De Buurtzorg, team Kapelle en huisarts dhr. Bakx, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 44,4421 A| Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 16 oktober om 12.15 uur in de aula op de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 tot 12.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van |an te nemen. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde aula. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Dorothea en Anja André en Els neven en nichten Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Maatje van Belzen- Caljouw Middelburg: Kitty van Belzen- van Bemden Middelburg: Annie Nijsen-van Belzen Zutphen: Piet en Riet van Belzen- Hendriks Neven en nichten Rust in vrede Enige en algemene kennisgeving Gisteren was gelukkig zijn Vandaag is er verdriet en pijn Morgen zal ik je mussen Je herinnering blijft me bij (J.C.) Hanny de Backere Intens verdrietig maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht hebben we op 12 oktober 2013 in de leeftijd van 83 jaar afscheid moeten nemen van Heille, t Oostburg, 23 maart 1930 12 oktober 2013 broer, zwager, oom en oudoom van Frans en Erna de Backere - Grammens Willy en Hanny de Backere - de Hon Martin t Linda en Dirk Decorte - de Backere Tamara en Dick, Lily Carmen Correspondentieadres: F. de Backere - Grammens Zandstraat 1 4524 KN Sluis Luciën is thuis op de Poolster opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 oktober van 14.30 tot 15.30 uur. De uitvaart zal worden gehouden op donderdag 17 oktober om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen waarna u in de gelegenheid bent om de familie te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar medewerkers Tragelzorg voor hun goede zorgen. 't was schoone 't is goed Dank je wel Luciën voor alle mooi herinneringen! Medewerkers en Cliënten Woningen en Werk Activering Tragelzorg Oostburg En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Onze vader, opa en opa-opa is er niet meer. Ook van een volhouder van bijna 95 jaar, met een rijk gevuld leven, moeten we eens afscheid nemen. We doen dit met liefde en dankbaarheid. sinds 14 november 2003 weduwnaar van 7 november 1918 12 oktober 2013 Mieke en Leen Kees en Marlies Hans en Tinie Piet en Els Mart en Denise Jan en Arjen Klein- en achterkleinkinderen Veerweg 8, Hoedekenskerke Correspondentieadres: Vinningestraat 9,4433 AW Hoedekenskerke De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op woensdag 16 oktober om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, De Ark, te Hoedekenskerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis De Griend, Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26