J AJ H ortar REIZEN 19 NIEUW SPOOKHUIS www.moviepark.nl* Van 3 okt t/m 2 nov 2013 iedere do. vr en za (m.u.v. 1 nov) After Dark Ticket slechts €25!* geld? Ga lekker aan het werk. Ik begrijp het, maar zo gaat dat niet. Heeft zich eenmaal een ster ke aversie van mij meester ge maakt, dan is die niet zomaar ver dwenen. Dan moet ik daar iets mee doen. Na twee dagen ben ik die piano zo kotsbeu, dat ik het personeel er eens op ga aanspreken. Ik weet het, zij kunnen het ook niet hel pen, maar ik moet mijn ei kwijt. Kijk, een pianist erbij,.dat zou nog kunnen. Die wordt moe en zal na verloop van tijd pauzeren dan wel er definitief mee ophou den. Zo'n elektrisch ding heeft dat niet. Dat gaat maar door en gaat maar door. Net zo lang tot ik er gek van word. De portier staat vrijwel de gehele dag naast de honkytonk. Mis schien begrijpt hij mij. Nou daar mee zeg ik niets te veel. Wanneer ik in gebroken Portugees mijn be klag doe over de pianoterreur, ko men de tranen nog net niet in zijn ogen. Want ook Milton is een zenuwinzinking nabij. De pianola blijkt menig personeels lid tot waanzin te drijven. Het elektrische pianospel is een stok paardje van het management. Een malloot in de top heeft be dacht dat het een fijne hotel-act is en wee degene die daar iets te genin brengt. Ook het hotelperso neel wil niets liever dan dat het ding ontploft, in brand vliegt of door een tsunami wordt wegge vaagd. Drastisch ingrijpen is drin gend gewenst. Ik krijg wel vaker domme ideeën en meestal ben ik zo verstandig ze niet uit te voeren. Maar nu laat mijn verstand het afweten. Ik be denk een plan om de pianola het zwijgen op te leggen. Wanneer dag drie aanbreekt en ik me om zes uur in de ochtend meld in de ontbijtzaal, verzamel ik moed. Ik heb er al een paar keer aan ge dacht, maar nu ga ik het ook echt doen. Precies op het moment dat een lullig deuntje is geëindigd, grijp ik de stekker van de elektri- Na twee dagen ben ik die piano zo kotsbeu, dat -ik het personeel er eens op ga aanspreken sche aandrijving. Nog voor de vol gende onzinmelodie kan losbar sten, is de stroom van het mecha niek verdwenen. Het is stil. Nie mand merkt het Iedereen eet rus tig door en gunt de zojuist uitge vallen elektrische piano geen blik waardig. Het aanwezige ho telpersoneel weet niet hoe te rea geren. Moet er worden ingegre pen omdat een vervelende gast de stekker er uit heeft getrokken? Of is er sprake van opluchting om dezelfde reden? Milton lacht, niemand protesteert, iedereen ge niet van de rust. Alles in orde. Tot een uur later de manager ver schijnt. Het personeel knipmest bij haar binnenkomst en wan neer ze als door een adder gebe ten merkt dat de geliefde piano niet aanstaat, buigt Milton diep om de stekker er weer in te stop pen. De ragtime barst los en de rode vlekken keren terug op de gezichten van de armen die het moeten aanhoren. Ik verheug me alweer op mor gen. Want dit wordt mijn nieu we opdracht. Elke ochtend bij het ontbijt trek ik tijdens een stil le passage de stekker er uit. Niet dat het zin heeft. Het is zelfs een beetje kinderachtig. Maar toch geeft het precies genoeg voldoe ning om het weer een dagje uit te houden. Bestel nu! WAAR EN WAT Ambalavao GEPRESENTEERD DOOR FOX 'Alleen vanaf 15 uur verkrijgbaar aan de kassa van Movie Park Germany. Niet in de voorver koop, of op 26 en 31 oktober verkrijgbaar. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. ZATERDAG 12 OKTOBER 2013 Tickets voor 26 en 31 okt alleen in de voorverkoop op www.moviepark.nl Voor groepen vanaf 10 personen check www.moviepark.nl/groepen Madagaskar Indische Oceaan Straat Mozam bique Het op drie na grootste eiland te wereld Madagaskar ligt in de Indi sche Oceaan ten oosten van Afri ka. Vanuit Nederland zijn geen rechtstreekse vluchten naar Mada gaskar. KLM/Air France vliegt via Parijs. Air Madagascar verzorgt binnenlandse vluchten. Houd reke ning met schemawijzigingen en vertragingen. In het laagseizoen (november tot april) huur je een auto met chauf feur vanaf 25 euro per dag. Auto huur is exclusief brandstof, maar inclusief overnachtingen en eten en drinken van de chauffeur. Over nachten in een tweepersoonska mer met eigen badkamer kan op veel plaatsen vanaf 10 euro. In na tionale parken zijn overnachtin gen duurder. Meer weten over het Franstalige eiland Madagaskar? Ga dan naar www.madagascar-tourisme.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 77