M IDens0nlinq.nl Joke de Gelder-Vermeer 46 Ifamilieberichten zaterdag 12 oktober 2013 Voor alle blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze allerliefste man. papa en opa Adriaan Alfredo de Marco -Adrie- zeggen wij u hartelijk dank. Corrie de Marco-van der Cingel Sabrine, Mario en Finn Goes, oktober 2013 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Johan Ie Clercq willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. T. Ie Clercq - de Swart kinderen en kleinkinderen Sluis, oktober 2013 Wij danken u voor uw aanwezigheid bij de begrafenis en voor uw hartverwarmende woorden, brieven, kaarten en andere berichten, die wij na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Alewijn Don ontvingen. Het deed ons heel erg goed om zoveel warme gevoelens van medeleven te mogen ontvangen. Met alle herinneringen aan wie hij was en wat hij voor u en ons heeft betekend, gaan wij samen verder. Familie Don Oostkapelle, oktober 2013 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn levenspartner, vader, schoonvader, onze opa en ouwe-opa Piet Elve betuigen wij u onze oprechte dank. J.A. van der Hoofd Danny Anne-Marie Elve kinderen en kleinkinderen Hoek, oktober 2013 Daar het voor ons bijna onmogelijk is alle lieve familie, vrienden en bekenden persoonlijk te bereiken, willen wij langs deze weg u allen hartelijk bedanken voor uw deelneming na het overlijden van mijn man. onze pa. opa en overopa Jaap van Marion Het heeft ons veel goed gedaan. Gerda van Marion-Schrier Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oost-Souburg, oktober 2013 Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn, na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Adrie Tramper willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven is ons tot steun geweest. AnjaTramper-v.d. )agt Kinderen en kleinkinderen Oudelande, oktober 2013 Voor uw medeleven en belangstelling betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maria Boone-Paauwe betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. B.Boone Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, oktober 2013 Getroost zijn wij door de grote belangstelling, en het medeleven, na het overlijden van Joseph Baert Het heeft ons goed gedaan zoveel zorgzaamheid en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze zorgzame man, pa en opa te mogen ontvangen. Wij zijn U hiervoor zeer dankbaar. M. Baert van Isterdael kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, oktober 2013 Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. De hartverwarmende belangstelling die wij van u mochten ontvangen, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van onze lieve ma, oma en "ouwe" oma Maria de Jonge-van Eijkeren heeft ons allen goed gedaan. Het is een grote steun voor ons. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kwadendamme, oktober 2013 Een woord, een gebaar of een kaart. Het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele reacties die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, geweldige opa en ouwe opa Abraham Vermaire - Bram - Uw reacties zijn ons tot grote steun en troost geweest. Annie Vermaire-van Hijfte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2013 Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van Petronella Johanna van Oorschot - Nel - hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Namens de familie: mevrouw M.H. Cornelissen oktober 2013 De overstelpende en vele hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het overlijden en bij de uitvaartdienst van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Siebrigje Steinmeier - de Vries ontvingen, hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Uit aller naam; Herman Steinmeier 's-Heer Arendskerke, oktober 2013 Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van de herinnering. Daar het ons onmogeli jk is een ieder persoonli jk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze onvergetelijke dochter, mijn lieve zusje en onze schoonzus Het is een troost te weten dat Joke niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Familie de Gelder Familie Vermeer Middelburg, oktober 2013 Elvira de Ruijsscher - Westdorp Het heeft ons als familie heel goed gedaan zoveel hartelijke blijken van medeleven en deelneming te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zeer geliefde zuster en tante Johanna Marijs-de Visser 4 februari 1937 7 september 2013 In de wijze waarop u, tijdens haar jarenlange ziekte, met uw liefde en gebeden rond Janna mocht staan, hebben wij duidelijk de bijzondere plaats bemerkt die ze mocht innemen in het hart van velen. Wij zeggen u allen hiervoor onze welgemeende dank. Familie De Visser Familie Marijs Aagtekerke, oktober 2013 In plaats van kaarten Overweldigend was de grote belangstelling en uw mede leven gedurende zijn ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet Houmes Tijdens zijn ziek zijn werd hij niet vergeten door familie, vrienden en bekenden. Hij kon genieten van een klein gebaar en een bezoekje. Hij was daar erg dankbaar voor. Dank voor allen die hem omringden gedurende zijn werk zame leven en toen hij ziek werd, de vele bezoekjes in het ziekenhuis en thuis. Ontroerd hebben wij bij het afscheid ervaren dat zo velen hem een warm hart toedroegen en dat met ons wilden delen door hun aanwezigheid. Wij willen u van harte bedanken voor alle steun en mede leven, in welke vorm dan ook. Het doet goed te beseffen hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Hinnie Houmes-Hanning Vera en Gerrie van den Hoek Robin Sophie |im en Esther Houmes Tom Nina Simba Sfs Sjakie Kortgene, oktober 2013 Diep getroffen zijn wij door de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, welke wij hebben ondervonden zowel tijdens het ziek zijn als na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder en oma Hiervoor onze oprechte dank. Hoewel de grote leegte en het gemis blijven doet het goed te weten dat Elvira niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg, huisarts, de Stelle en aan Uitvaartverzorging Quataert. Adri de Ruijsscher, kinderen en kleinkinderen. Breskens, oktober 2013. Hannah

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44