Pieter van Gemerden Piet Anna Maria Elisabeth Taillie-Slaats Adrie van Gelderen-Koole O fDensenlinq.nl familieberichten I 49 Kust JJet ii gedaan Kuit maar zacht Shanna Bedroefd geven wij u kennis, dat in zijn vertrouwde omgeving in alle rust is ingeslapen, mijn onvergetelijke man, onze lieve vader Jasper, opa en overgrootvader Ridderkerk, 12 juni 1930 t Goes, 5 oktober 2013 Goes: Lijntje van Gemerden - Kruithof Zuid-Afrika: Leonie van Gemerden Kimberley, Mario Kruiningen: Nelie en Richard Wilcox - van Gemerden Papendrecht: Ariene en Peter Willemstein - van Gemerden Manon, Lonneke Papendrecht: Thea en Herman de Jong - van Gemerden Shanna en Maarten Sam Chris en Aline Correspondentieadres: Polderweg 10 4416 RE Kruiningen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis "Ter Weel" voor de liefdevolle verzorging. We zijn dankbaar dat hij nu rust gevonden heeft, onze beminde broer, schoonbroer en oom Johannes Gaston Josephina Maria Weemaes Jo St. lansteen, 13-1-1935 t Hulst, 9-10-2013 Middelburg: Alfred fen Annie Weemaes-Ham, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind IJzendijke: Alphons en Tiny Weemaes-de Schepper, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst: Omèr en Nelly Weemaes-de Schepper, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Namen: Marie-Louise en (ohan Meijs-Weemaes, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst: Annie en Camiel Meijs-Weemaes, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Schuttershof 14,4561 CM Hulst De uitvaartdienst is op dinsdag 15 oktober 2013 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof te St. (ansteen. U kunt van (o afscheid nemen op maandag van 18.00- 18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar doktoren, medewerkers en vrijwilligers van groepswoning Blaauwe Hofke 134 te Hulst voor de liefdevolle verzorging van fo. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. gïiËF )e gaat niet voor je tijd heeft u altijd gezegd. Dat heeft u lang volgehouden, haast 100 jaar en nu naar de eeuwigheid. Moge het u daar goed gaan. Leonard J.B.A. Provoost- Engeler Middelburg, 2 oktober 2013 correspondentieadres: Nieuw Vlissingseweg 22,4335 |B Middelburg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. De kerkenraad van de Hervormde Gemeente Sint Kruis heeft met droefenis kennis genomen van het overlijden van Hendrik Johannes de Muijnk oud-kerkenraadslid op woensdag 9 oktober. De kerkenraad is hem dankbaar voor zijn bijdrage aan en inzet voor onze Gemeente over een lange periode in het ambt van ouderling en als scriba. Na zijn terugtreding bleef Henk betrokken en wist hij met zijn kennis over de historie van onze Gemeente vele bezoekers en toeristen te boeien. De kerkenraad bidt God om kracht en nabijheid voor Angela, zijn echtgenote, hun kinderen en schoonkinderen en de kleinkinderen in deze dagen van rouw. Namens de kerkenraad dhr. A.G. van Hal, ouderling-voorzitter dhr. G.K. van Hal, diaken ds. H.J. Bijman, predikant Sint Kruis, 11 oktober 2013 In Uw hoede ben ik weI geborgen Verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en aandacht, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma echtgenote van M.J. Taillie t 1974 9 oktober 2013 12 oktober 1918 Rotterdam Middelburg Nuenen Inez de Jong-Taillie, in herinnering Ariën de Jong Anne Offermans Aalke Lida en Hasan Elisabeth en Boris Jacomien- Annelies Bruynzeel-Taillie Toin Bruynzeel Anne Marie en Mark, Niels, Sem Pieter Jan en Tineke, Laurien Toin Hanna en Laurens, Benjamin Marianne Swinkels-Taillie Joseph Swinkels Erik en Ilse Tom en Hannah Cecile Touwbaan 57 4331 VB Middelburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 14 oktober om 12.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Voorganger is ds. C. Bakker. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is daar gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jacques Romsom Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans van Doorn medewerker groenvoorziening Orionis Walcheren Onze gedachten gaan uit naar Marjan en naasten. We wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het Dagelijks Bestuur, Management en alle collega's van Orionis Walcheren Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de uitvaart van onze moeder en oma Irma Meeuse-de Clerck alsmede voor de vele condoleances en de goede verzorging van de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Hermine en de klein- en achterkleinkinderen Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve tante Sara Pieternella de Meijer - Molegraaf heeft ons goed gedaan. Onze oprechte dank hiervoor. Elly en Hans de Waele Biervliet, oktober 2013 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, briefbloemen en bezoekjes in de winkel, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om door te gaan. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man en onze papa.... Ronny Koreman hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Janneke Sophie en Mirsad Yannick en Manon Terneuzen, 12 oktober 2013 zaterdag 12 oktober 2013 ^JJet is voorbij 2)e cirhe! ii rotul Ueminnaar van ii niet meer AIf te toe bo men Je tijJ gaat voorbi zonder /ou niet en nooit meer iamen /^e bent er we! ddn locb weer niet Sn om hoofd Jn ons hart Sn de ogen blauwer dan bfauv van mijn zoon -* Ma Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-secretaris van de Algemene Nederlandse Vlassersbond Jacques zal in onze herinnering blijven voortleven als een man met een grote betrokkenheid voor de vlassersbranche. Hiermede wensen wij Yoland, Sven en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van De Algemene Nederlanse Vlassersbond T*f Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en onvergetelijke oma zeggen wij u hartelijk dank. Jeanette en Jan van de Sande-van Gelderen Jan en Riet van Gelderen-Scheele Martijn en Soraya - Alex John en Anniek Terneuzen, oktober 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43