i t D'jsnsüsn O menspnlinq.nl JiüjMu Bep Seqboer Hartelijk dank Maaike Wolthaus Tot ons groot verdriet is ons Moedertje van de Biljart vereniging Krijt Uw Topje overleden Lieve Maaike We zullen je nooit vergeten Roos, Martina, Jacqueline, Pauline, Caroline, Diana, llonka. Nel, Daan en Hector Aalbrecht van den Dries - Brecht- Aalbrecht van den Dries Aalbrecht van den Dries hij hield niet van die mooie dure zinnen hij was doodgewoon, maar o zo echt wat hij zei, kwam regelrecht van binnen doe je niet mooier voor daar is alles meegezegd Na een huwelijk van ruim 50 jaar heb ik verdrietig afscheid moeten nemen van mijn lieve man Leo van Denderen echtgenoot van Agnes van Itegem Kruispolder, 26-11-1936 t Terneuzen, 10-10-2013 KloosterzandeAgnes van Denderen-van Itegem Familie van Denderen Familie van Itegem Correspondentieadres: Groenendijk 70 4587 CX Kloosterzande De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 15 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 14 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Jan Frederik van der Vlugt Ties Maria Pieternella Bazen-Minderhoud Miep Rotary Club Goes heeft afscheid moeten nemen van een van haar leden Wij wensen Inejo en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies namens Rotary Club Goes - Dick de Korte Voorzitter 44 'familieberichten zaterdag 12 oktober 2013 Hoera, Gefeliciteerd! Je 4 zoons, 4 schoondochters en 10 kleinkinderen voor Uw belangstelling en vele kaarten en attenties bij ons 60-jarig huwelijk! Het heeft ons goed gedaan J. Maas en M. Maas-Asselman Groenendijk 109 4587 CT Kloosterzande Denk aan mij terug, maarniet in de dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon... Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van in de leeftijd van 78 jaar. C.Wolthaus-Kagchelland Jolanda en Jan Martien (in herinnering) Nellie en Pieter Bianca en John Hanny Wolthaus klein- en achterkleinkinderen Goes, 9 oktober 2013 Correspondentieadres: Vredehoflaan 480, 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 16 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta"De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar om 14.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zal er gelegenheid zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Kom zoals u bent. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. In plaats van kaarten De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't Is op, zo is het goed. Na een arbeidzaam leven is, na een ziekbed van enkele maanden, van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 85 jaar. C.A. van den Dries-Goense Johan van den Dries Iris en Pieter Elly en Wim Rijk-van den Dries Britt en Alex Goes, 9 oktober 2013 West Langeweg 4,4453 TA 's-Heerenhoek De crematiebijeenkomst heeft plaatsgevonden in besloten kring. Enkel schriftelijke condoleance. Verdrietig zijn wij door het verlies van onze oudste broer We zullen hem missen. 's-Heerenhoek: Fam. Van den Dries Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van onze zus en schoonzus Cornelia Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. 's-Heerenhoek: J. Goense-Goense P. Goense Lewedorp: C. Schrieks-Goense C. Schrieks t St. Kruis: A. Goense f P. Goense-Martens C. vanGarsel f Heinkenszand: M. de Winter-Goense M. de Winter t 's-Heerenhoek: B. Goense M.P. Goense-Martens Neven en nichten 's-Heerenhoek, 9 oktober 2013 De Heer is mijn Herder Donderdag aan het begin van de avond is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa 8 december 1935 - 10 oktober 2013 Burgh Haamstede: Dorothé en Matthieu Sonnemans - Van der Vlugt Rolf Romy Amber Middelburg: Albert en Maya van der Vlugt Tim Jona Wij nemen in besloten kring afscheid van hem. Correspondentie-adres: Balans 7, 4331 BL Middelburg Alle zeeën heb je bevaren Nu vaar je op je eigen oceaan Zonder vaargeulen, zonder betonning, Zonder vluchten. Vaar goed, pa, Vaar wel. Albert en Dorothé Sla je vleugels uit en ga Weet dat ik van je hou. Amber Lieve opa, je hebt een speciaal plekje in m'n hart. Geloof, hoop en liefde Romy JT Na een lange periode van afnemende gezondheid is rustig in haar slaap overleden sinds 1980 weduwe van Jan Adriaan Bazen Vlissingen 30 december 1924 Vlissingen 9 oktober 2013 Namens de familie: Leek: Liesbeth Bogchelman-Bazen Den Haag: Robert Warmenhoven Correspondentieadres: Nicolaistraat 25, 2517 SX Den Haag Op woensdag 16 oktober zullen we haar om 11.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er gelegenheid zal zijn om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Hassan Ali

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42