ZEELAND 29 it Als ondernemende Woensdag 9 oktober Donderdag 10 oktober Vlissinger heb ik een goed gevoel bij de aanstelling van Letty Demmers. het mooie resultaat van de videoschermen bij daglicht. Het podium is groter dan ooit, ik voel gezonde spanning en draai op flink volu me een van mijn favoriete technoplaten. Het helpt me om in de stemming te komen. Op Facebook plaats ik een foto zodat de bezoekers ook kunnen zien waar we mee bezig zijn. In de middag overleg met de winkeliersvereni ging en de Cultuurwerf over het Winterfesti val Vlissingen, een samenwerking voor ver schillende activiteiten in de maand december in de binnenstad. Hierna terug naar de fabriek voor bespreking van de totale show met Leon, onze vaste lichtman. Aan het eind van de mid dag grote inkoopronde langs diverse winkels. Thssendoor bel ik Jeroen terug van Gastrovan, hij moet morgen vroeg in de buurt zijn dus hij komt onverwacht langs. Ik eet bij mijn ouders. In deze weken is het erg prettig dat ik zelf niet hoef te koken. Rond 22.00 uur ont moet ik 'de kookindiaan' Jeroen. We hebben het tot diep in de nacht over ons tijdelijke res taurant van afgelopen zomer, over Gastrovan pop-up 2 in Delft, over komende tv-opnames, reclame/marketing, feest, muziek, vakantie, nieuwe plannen en de toekomst. 08.00 uur: Wakker worden 1 (Jeroen Gastro van gaat weg) 10.30 uur: Wakker worden 2 11.00 uur: Thuis douchen 11.30 uur: Naar Jessica voor mijn haar en baard. Altijd zeer ontspannend en gezellig 12.30 uur: Warm eten bij tante Beppie (88 jr). Kabeljauw uit de oven 14.00 uur: Controleren opbouw Timmerfa briek met de brandweer 15.00 uur: Doornemen beveilingsplan met be veiligingsbedrijf 16.00 uur: Ophalen veel meer video-kabel (we hadden toch te weinig) 17.00 uur: Techniek Timmerfabriek klussen met Ruben en Leon 18.30 uur: Eten in mijn ouderlijk huis 19.00 uur: Bijwerken e-mail 20.00 uur: Verwerken van diverse grote aanvra gen voor 2014 22.00 uur: Social media: verder aanjagen van berichtgeving van de feesten 22.30 uur: Langs Timmerfabriek: video is bijna in bedrijf. Horeca is ingericht 23.00 uur: Even kort langs de stamkroeg 23.30 uur: Naar huis en naar bed In tegenstelling tot de vorige dagen word ik fit wakker. Dat komt omdat alles goed geregeld is en de kaartverkoop goed verloopt. Toch blijft het bij ieder evenement spannend of de op komst goed is en of alles zonder (technische) problemen verloopt. Om 09.00 uur naar de Timmerfabriek waar het verhuurbedrijf een toiletwagen komt afleveren. Tot 11.00 uur doen we wat kleine werkzaamheden en pleeg ik wat mailtjes en belletjes. Aan het einde van de ochtend een rondje door de bouwmarkt en supermarkt. Ook ga ik nog even langs het au tobedrijf voor een nieuwe auto. M'n huidige wagen is namelijk afgekeurd. In de middag langs leverancier voor meer hout en wat extra steigermateriaal. Het podium moet toch nog wat groter in verhouding tot de videoscher men. Tussendoor maak ik nog een proefrit in een auto. Na het weekend besluit ik over de aanschaf. Terug in de Timmerfabriek maak ik samen met Thomas en Ruben het podium af. Voor het eten nogmaals naar de Gamma voor hopelijk dan echt het laatste materiaal. In de NRC een groot artikel over 25 jaar Dance in Nederland en de recentelijke massale op komst van EDM (dance) in Amerika, met als fundament grotendeels Nederlandse organisa toren en artiesten. Na het eten naar kantoor voor het afmaken van offertes en dit dagboek. Om 21.30 uur weer richting de timmerfabriek. Alle materialen zijn gelukkig nu echt in huis om het vannacht tot in de details af te kunnen werken. Ook komt Sijmen over, een Vlissing- se maat uit Rotterdam, die het gehele week end zal blijven. Hij is de eerste van de grote groep vrienden die komende dagen naar het 10-jarig bestaan komen van ons concept. Groo ve to Chill is een belangrijke factor geweest voor de onderlinge hechte vriendschap in on ze groep. Ik hoop dat dit ook voor de komen de tientallen jaren zo blijft. ZATERDAG 12 OKTOBER 2013 of de opkomst goed is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31