28 ZEELAND DAGBOEK Vandaag viert dance-concept Groove to Chill zijn tienjarig bestaan in de Timmerfabriek in Vlissingen. Organisator Louk Peperkamp hield voorafgaand aan deze jubileumeditie een dagboek bij. ii Het podium is groter dan ooit, ik voel gezonde spanning en draai op flink volume een van mijn favoriete technoplaten. ÏÏSPiÏÏ»- Vrijdag 4 oktober Zaterdag 5 oktober Zondag 6 oktober Maandag 7 oktober Dinsdag 8 oktober Samen met Thomas word ik wakker in onze caravan in de Timmerfabriek, gewekt door de mannen van het geluidsbedrijfdie voor de deur staan. Vanavond hebben we een groot schoolfeest voor de bovenbouw van Mondia Scholengroep. We helpen met het uitladen en met het verspreiden van de speakerkasten voor het podium. We bespreken de opstelling en voortgang van de opbouw en ik krijg van Thomas een banaan als ontbijt. Van Thomas in de ochtend word je vrolijk en ik ben erg blij dat hij deel uit maakt van ons kleine, hech te en gezellige team. Rond 11.00 uur ga ik richting mijn ouderlijk huis en Thomas naar de HZ voor zijn studie. In de krant een groot artikel over de nieuwe burgemeester. Als ondernemende Vlissinger heb ik een goed gevoel bij de aanstelling van Letty Demmers. Ik hoop dat het haar lukt om voor de komende jaren een stabiel en toegan kelijk bestuur te vormen waarin vertrouwen en progressie centraal staan. Huiskat Rover (kortweg Ro) stoort me door op de krant te gaan liggen. Hij wil een plakje kaas. Een mooi moment om inpandig naar mijn kantoor te gaan, waar ik heel de middag bezig ben met kwartaaladministratie, planningen, afspraken, bestellingen, betalingen, social media, ticke ting, aanvragen, acquisitie, e-mails en telefo nisch overleg met Boris over de logistiek. De komende weken staat er namelijk nog een aan tal evenementen op de planning, waaronder een grootse viering van het io-jarig bestaan van ons dance-concept Groove to Chill. Boris is vorige maand naar Rotterdam verhuisd in verband met zijn studie in Delft. De afgelopen twee jaar hebben we vrijwel elke dag zij aan zij gewerkt aan de inrichting van de Timmer fabriek en de organisatie/productie van meer dan 40 evenementen. Het is dus even wennen dat hij er nog maar enkel in het weekend is. Aan het einde van de middag terug naar de Timmerfabriek waar-we met de feestcommis sie van de school pizza eten om vervolgens rond 20 uur de deur open te doen. Hoogte punt van de avond is het optreden van de Par- tysquad. De sfeer is goed. Na schoonmaak en wat biertjes voor de gehele crew evalueren we de avond waardoor meteen mooie nieuwe plannen ontstaan. Rond 04.00 uur doen we het licht uit om tevreden te gaan slapen. Ik word tweemaal wakker van het trillen van Thomas' telefoon op het tafelblad en dien dan ook een dubbele klacht bij hem in. Thomas moet lachen en maakt koffie met pizza van de vorige dag. Samen constateren we dat de fa briek mooi schoon is. Feestfotograaf Leonard is inmiddels ook aangekomen om Thomas op te halen voor het doen van inkopen voor het komende foto-decor voor de twee grote fees ten deze week: op vrijdag SOTH en op zater dag Groove to Chill. De mannen zetten mij eerst thuis af. Wer kend achter mij laptop, zet ik de live-set van producer Stimming op: techno met passages van klassieke muziek en jazz. Ondertussen kijk ik wat naar buiten over de boulevard. De brutale bruine meeuw die ook in de buurt woont, pikt friet uit het bakje van een voorbij ganger. Om 15.00 uur terug naar de Timmerfa briek voor de mensen van het museumpje in de voormalige verbandkamer van De Schelde. Zij geven regelmatig een rondleiding in de fa briek met verhalen uit het KSG-verleden. Maar eerst ga ik nog langs het autobedrijf die ons al jaren promotieauto's ter beschikking stelt. Een mooie felgroene auto met Groove to Chill-bedrukking staat klaar. Geheel in onze huisstijl. 's Avonds ga ik met twee vrienden naar Rot terdam voor een verjaardag van een vriendin. Het is leuk om iedereen weer te zien en te spreken. Door mijn verhuizing terug naar Vlis singen zie ik de meeste van mijn beste vrien den helaas een stuk minder. Rond 01.00 uur stuur ik de auto terug naar huis. Tot de middag slaap ik uit en daarna rijd ik mijn auto, die morgen APK krijgt, alvast naar de garage. Het is een bijzonder mooie warme dag en op Ricardo - mijn scooter - ga ik naar een vriend van me. Op het dakterras van zijn woning zitten/liggen we de gehele middag in de zon. Binnen staat de TV aan: Feyenoord boekt een mooie overwinning op Vitesse met spannende laatste minuten waarin Vitesse ge vaarlijk de binnenkant van de paal raakt. Ge lukkig net geen gelijkmaker. We bestellen wat te eten. In de avond werk ik thuis dit dagboek en e-mails bij en ga op tijd slapen vanwege de drukke week die komen gaat. Vanuit bed check ik het laatste nieuws en de status van de ticketverkoop. We lopen mooi op koers van de voorgaande edities. Ik tref een treurige koelkast aan, dus drink enkel snel een bakje koffie. Om 09.00 uur heb ik mijn eerste afspraak van de dag. Daarna direct naar de Timmerfabriek waar ik samen met Thomas en Nathan de werkzaamheden van de dag doorneem. Het is erg mooi weer dus ik besluit even een rondje te doen over de boulevard. De telefoon gaat tussendoor een keer of zes, veel leveranciers voor deze week. Later die middag sleutel ik met Ruben aan het nieuwe videosysteem: 7 projectieschermen met in to taal bijna ioom2 video. Vanwege de omvang hebben we wat technische problemen, waar door het traag gaat. Met de rest van het team ruimen we het gehele pand op. Hierdoor wer ken we de volgende dagen weer in een nette omgeving. De werkdagen worden steeds lan ger, we besluiten rond middernacht te stop pen en te gaan slapen. Omdat ik wat gespan nen ben, kom ik niet zo goed in slaap. Vanuit de caravan werk ik alle e-mail en social media bij. Daarna stap ik de feestzaal in en zie Elke keer weer spannend afkamt woonplaats- VUssinge" burgertje nstaand staat Aue evene- n zelfstandig beheerder bero6P mentenorgan.sator, o Timmerfabriek gu.|t eten. muziek Louk Peperkamp foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 114