MMÏÏ! ÜvsrJederi O fllensenlinq.nl Jacobus Antonius Jozef van Alphen 38 I familieberichten vrijdag 11 oktober 2013 BEDANKT Cor en Gré Scheunhage Hendrik Johannes de Muijnk Henk Angela Marcella Maria Vandevelde Gabriëlla Irene Stoel-Kooman Gabriëlla Irene Stoel-Kooman Gaby Jacques Martha Emiliana van de Kreeke-van Kerkhove Janna Pieternella Blok Janna Pieternella de Pagter-Blok Het was hartverwarmend. De vele kaarten, de grote belangstelling op de afscheidsreceptie, en alle mooie woorden gesproken op de afscheidsreceptie op 28 september. Hartelijk dank voor de vele cadeau's en speciaal voor het geschenk van de inwoners van Philippine, het bronzen beeld van Jean Kamps. Het was een onvergetelijke dag. Jan en Anastasia Neeteson 50 jaar getrouwd Hartelijk Gefeliciteerd! Michiel, Josefien, Jeffrey en Patrick Molenweg 23.4356 AA Oostkapel le Hoera, vandaag zijn onze opa en oma' De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't Is op, zo is het goed. Na een moedige strijd vol wilskracht, is mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa, lieve schoonvader en trotse opa, waardig heengegaan echtgenoot van 25 januari 1934 Sint Kruis 9 oktober 2013 Sint Kruis: Angela de Muijnk-Vandevelde Waterlandkerkje: Frangois de Muijnk Miranda de Muijnk-Rammeloo Jordy Aardenburg: Marlies Ekkebus-de Muijnk Peter Ekkebus Whitney t Tiffany en Nick Wilhelminaweg 21 4528 ES Sint Kruis Henk is opgebaard in het Antonius ziekenhuis in Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 14 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 15 oktober om 14.30 uur in de NH kerk te Sint Kruis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo ineens moesten wij voor altijd afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus Wij wensen Martin, Irma, Hans en Jeroen voor nu en later veel sterkte toe. Uit ons aller naam: L.H.Kooman. Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven. Het blijft altijd een deel van jou en een stukje van je leven. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jaap Stoel 28 november 1944 t 9 oktober 2013 Hazerswoude-Rijndijk: Martin Pattenier Oost-Souburg: Irma Wirtz-Pattenier Hans Wirtz Jeroen Correspondentieadres: Ravelijn 15 4388 WE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zondag 13 oktober van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 14 oktober om 13.00 uur in Open Hof, Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Tevens is daar voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.50 uur. De begrafenis zal'omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de-begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zoveel gedaan, zoveel gegeven, zoveel gekregen, een bijzondere man.... Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, mijn zorgzame vader en onze gezellige opa *21 maart 1931 t 9 oktober 2013 Joke van Alphen-Schellekens Jeroen van Alphen Nikki Bart J.J. Boeijesweg 5-5 4328 GX Burgh-Haamstede De herdenkingssamenkomst zal dinsdag 15 oktober om 13.30 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof'. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Jacques hield van bloemen in pasteltinten Graag bedanken wij dr. Baas en team Buurtzorg voor hun toewijding en goede zorgen. - - Ze zijn ons maar geleend de vele aardse dingen, ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Na een moeizame periode geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Willem van de Kreeke t 29-10-2004 Wachtebeke 's-Gravenpolder 12 - 3 - 1924 9 - 10 - 2013 Gerrie en Truus van de Kreeke Ineke en Rinus Hoogstrate Wim en Maria van de Kreeke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: van Dusseldorpstraat 41 4461 LT Goes We willen iedereen bedanken die aan haar verzorging heeft bijgedragen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 oktober om 13.15 uur in verenigingsgebouw 'de Brug' Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren 'in de Brug'. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante weduwe van Abraham |acobus de Pagter op de leeftijd van 85 jaar. Krabbendijke: C.F. van den Berg-Blok J. van den Berg Fijnaart: J.J. Blok N.C. Blok-Huijzers Krabbendijke: J.F. Blok C.D. Blok-Zoeteweij Leiderdorp: F. Allaart-Blok A.A. Allaart USA: C. Blok C.N. Blok-Moerdijk Kruiningen: C.C. Kole-Blok M.J. Kole Kruiningen: P.J. van Houte-Blok J.B.P. van Houte Amstelveen: M.J. Broodman-Blok J.G. Broodman Kruiningen: P. Blok A.E. Blok-van Reeuwijk Oudelande: B.M. Blok C. Blok-Kik Neven en nichten in herinnering 8 oktober 2013 Zorgzaam en sterk wees je ons de weg In ons leef jij voort Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve, moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Abraham Jacobus de Pagter A 02-07-1928 t 08-10-2013 Dreumel: Rian en Maurice Zeist: Cora en Heddy Sam, Fin Prins Hendriklaan 14B 3701 CP Zeist De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen alle medewerkers van hospice de Mirtehof in Zeist hartelijk bedanken voor hun liefdevolle zorg voor onze moeder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38