us bestaat 10 jaar! Fascinerende geheimen van onze aarde Keramische pannenset van Excellent Houseware pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel Ook geschikt voor inductie! En dat vieren we m de herfstvakantie! f Geniet samen van een heerlijk 3-gangen keuzemenu bij Ristorante Don Giovanni aan de boulevard in Vlissingen! Dat is dineren met een fenomenaal uitzicht. Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Lezersprijs 39,95 WEBWINKEL Koken zonder olie of boter! Verkrijgbaar in de Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) donderdag 10 oktober 2013 Wissekerkseweg 6 's-Heer Arendskerke T 0113-561306 Vu' een ''oenendoos voor een vriendje ver weg J edukans schoenmaatjes Ca naar edukans.nl/schoenmaatjes en doe mee! Bon mon38juh Fascinerende geheimen van onze aarde Hierbij bestel ik EU x Fascinerende geheimen van onze aarde a 39,95' 'Exclusief €3,95 verzendkosten WEBWINKEL Een prachtig natuurpakket met het boek 'De fascinerende geheimen van onze aarde' (maar liefst 320 pagina's!) en de volgende DVD's: -The Great Barrier Reef -The Grand Canyon - Our Amazing Planet (2 DVD) - Alaska -AmazingEarth (2 DVD) -Amazing Plants. Voornaam: Achternaam Straat: Plaats: Telefoon Postcode: Fascinerende geheimen van de aarde biedt u een kans de natuur te ervaren zoals zij is: een kostbare schat! Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Speelduur ca. 505 minuten, Nederlands ondertiteld Zie onze webwinkel voor extra informatie. Handtekening: Bon qep70vam Keramische pannenset van Excellent Houseware Hierbij bestel ik D x Keramische pannenset a 29,95 "Exclusief 5,95 verzendkosten Voornaam: Vetvrij en tegelijkertijd smakelijk koken? Dat is voor deze Ceramic Pro pannen van Excellent Houseware geen probleem: de tweevoudige keramische af- dichtingzorgt ervoor dat niets kanaanbranden. De pannen zijn krasbestendig en gemakkelijk te reinigen. U bestelt drie pannen in de diameters 20,24 en 28cm. Voordelen van keramische pannen: - Kan zonder problemen tot 450 graden worden verhit. - De pan is voorzien van een bodem met honingraat voor snelle opwarmingen hogere temperaturen. - De pan is heel makkelijk schoon te maken. - Geschikt voor alle warmtebronnen zoals gas, inductie en elektrisch. -Vaatwasmachine bestendig Achternaam Straat: Postcode: Telefoon Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde i—iiiiiiii bedrag te incasseren van: UUUUL Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Handtekening:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 50