Ovaria!Jan coioton O (11ensenlinq.nl amilieberichten 38 Ifamilieberichten donderdag 10 oktober 2013 Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd. uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man. onze lieve papa, mijn geliefde zoon. onze geliefde schoonzoon, broer, zwager en oom André Timmerman - Adriaan - in de leeftijd van 47 jaar. Yerseke: Marian Timmerman-Minnaard Sander Sabine Vlissingen: Chantal Yerseke: D.J. Timmerman-Lindenberg Yerseke: J. Minnaard W.A. Minnaard-Harthoorn en verdere familie 8 oktober 2013 Kreeft 27 4401 NZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 14 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. André Timmerman 6 november 1965 - 8 oktober 2013 Zo plotseling weggenomen, weg uit mijn leven maar nooit uit mijn hart. Lieve Pa, wat zal ik je missen. Chantal Timmerman De Heere kent degene die de Zijnen zijn. 2 Tim. 2: 19 Met groot verdriet en verslagenheid geven wij u kennis dat door de Heere op het alleronverwachts, door een tragisch ongeval, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze lieve broer en oom André Timmerman in de leeftijd van 47 jaar. Dat de Heere Marian met haar kinderen en Chantal, met Zijn trouwe zorg zou willen omringen, in dit groot verdriet. Yerseke: D.). Timmerman-Lindenberg Capellea/d IJssel: Sannie en Pieter Oostdijk: [ohan en Mieneke josen Mariska,Joah, Britt, Noortje Dianne en Bennie, Rosaly, Auke, lelie Adriana en Corina, Serfi Annemarie en Jan Yerseke, 8 oktober 2013 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve neef André Timmerman echtgenoot van Marjan Minnaard Sterke de Heere de familie met dit grote verlies. H. Oostdijk A. Oostdijk-Lindenberg J. lindenberg M. Linden berg-van Velzen Neven en nichten Woorden schieten tekort, rust zacht André Collin Eleanor Collin Ronnie Willem Claudia Diana, Daan Renate Ferry Natasja Geschokt vernamen wij dat onze buurman Aridré Timmerman is overleden. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Kees, Chantal t, Bryan, Chancl-Joëlle, Joey Verwijs André Timmerman Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. We zijn geschrokken toen we hoorden dat de papa van Abiël en Adriano plotseling is overleden. We wensen hen en hun moeder heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en bij het verwerken van het verlies. Namens alle kinderen, leerkrachten en ouders van de Louise de Colignyschool Iwan Hartoog Droefheid is enkel een muur tussen twee tuinen. Kahlil Gibran Wij hebben kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerkster financiële administratie van het St. Willibrordcollege Annie Kösters-de Jonge Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Wij wensen hun Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van de Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zeeland, drs. Jos A. Brand rector Ostrea Lyceum Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze schoonzus en tante Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Rotterdam: Mien van Westen-Schout Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout In herinnering: Hoogeveen: Kees en Maps Francke-van Westen Axel: Rinus en Susan van Westen- Van Den Bossche Rotterdam: Jan van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Appelscha: Vincent en Riny Kramers-van Westen Roel Sneyder Goes: Jaap van Westen Nisse, 8 oktober 2013 Adrie van Westen Na een korte periode van ziek zijn is overleden Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Zij was zeer actief als vrijwilligster in de locatie Poelwijck. Adrie was een bijzondere vrouw. Door haar vrolijke verschijning was zij een zeer geliefd persoon in Poelwijck. We zullen Adrie dan ook enorm missen. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Jacqueline van de Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Gabriëlle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ Vol ongeloof en met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het overlijden van André we zullen je samenwerking missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en personeel Riool Groep Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de zoon van onze collega Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe met het gemis van hun zoon en broer. Collega's en directie Ooms Installaties Bruinisse Na een kort maar ernstig ziekbed, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven is overleden onze vriendin en buurvrouw Jannie Boone Koos Meeuwsen Jan en Dicky Krijger Gerard en Mieke Boone Leo Boope Pieter en Angelique Moerdijk Mart en Franny Witte en kinderen Borssele, 8 oktober 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mall pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon t 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38