Hampshire Shopping Cultuur in Aken Puur genieten in het Vechtdal! Slechts Hampshire Paping Hotel Spa Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3-daagse luxe vakantie bij Mercure Aken Europaplatz Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 10 oktober 2013 Adviesprijs 99,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 69,- p.p.* Adviesprijs vanaf 139 p.p. Lezersprijs vanaf 72,50 p.p. Hampshire Paping Hotel Spa ligt aan de rand van het eeuwenoude Laerbos. In de prachtige omgeving kunt u heerlijk wandelen, fietsen en varen of kom tot rust in het zeer uitgebreide sauna- en beautycentrum in het hotel. In het mooie Ommen ligt het Hampshire Paping Hotel Spa, waar u heerlijk kunt ge nieten en ontspannen. Ommen, gelegen in het schitterende gebied van het Vechtdal Overijssel heeft erg veel te bieden; er is natuur, cultuur, een gezellige binnenstad waar u heerlijk kunt winkelen en ook is Om men perfect voor een winterse wandeling of een fietstocht. Verken overdag de omgeving van Ommen, om vervolgens helemaal tot rust te komen in het hotel en te genieten van een lekker diner en af te sluiten met een bezoek aan het zeer uitgebreide saunaland schap. Het hotel Hampshire Paping Hotel Spa is gelegen aan de rand van het eeuwenoude Laerbos, een perfecte uitvalsbasis om de natuur rijke omgeving te verkennen. Het hotel beschikt over 37 comfortabele kamers, welke van alle gemakken zijn voorzien. U kunt heerlijk lunchen en uitgebreid dineren in het Grand Café en het restaurant. Of kom helemaal tot rust in het uitgebreide sauna landschap. Tijd om uzelf in de watten te laten leggen! Inhoud arrangement 2 x overnachting in een comfort kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 2-gangen verrassingsdiner op de dag van aankomst Onbeperkt toegang tot ons uitgebreide sauna- en wellnesslandschap 20% korting op de behandelingen in onze Thalgo- en Payot beautysalons Gratis WiFi er>gratis parkeren Informatiepakket over de omgeving Meer informatie en/of reserveren Ga naar onze webwinkel of reserveer recht streeks bij Hampshire Paping Hotel Spa o.v.v. Wegener via Tel.: 0529 - 451945 of info@hotelpaping.nl. HOTELS Hotels in Duitsland.com is een onderdeel van Future Travel 'Kinderkorting: 1 kind tot 12 jaar gratis op de kamer van ouders. Het arrangement is op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer! Geldig aankomst dagelijks tot 31 maart 2013. (1-persoonskamer op aanvraag) Prijs is op basis van twee personen per kamer. Exclusief ge meentelijke heffing. Eenpersoonstoeslag 20 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2014 m.u.v. feestdagen, op basis van beschikbaarheid. Liefhebbers van shoppen komen hier niets te kort! U kunt heerlijk ontspannen in de wellness oase 'Carolus Thermen' vlakbij het hotel. Bezoek ook de bekende kerst markt van 22.11-23.12.13 Het driesterren Mercure Aken Europaplatz Superior is modern ingericht met smaakvol le kleuren en materialen en ligt rustig aan de rand van de stad Aken. Het hotel beschikt over comfortabele kamers met o.a. badka mer douche/bad, tv, minibar en gratis wifi. Verder bent u van harte welkom in de gezel lige hotelbar en restaurant 'La Protfence'. Speciaal voor u als lezer van dit dagblad heb ben wij in samenwerking met het smaakvol ingerichte Mercure Aken Europaplatz een speciale aanbieding samengesteld. Lezersaanbieding: 2 overnachtingen in een moderne hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet met diverse lekkernijen welkomstdrankje aan de bar gratis parkeren gratis wifi informatiepakket over de stad Aken Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel Hotels in Duitsland.com, 040 - 232 6117 of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com o.v.v. Wegener aankomstdag en adresgege vens. Wij berekenen géén reserverings- kosten, betaling ter plaatse! HOTELSIN DU ITSLAND.COM Prachtige bouwwerken zoals de Dom, de Elisenbrunnen, het stadhuis en casino maar zeker ook gezellige pittoreske straatjes en pleinen met exclusieve winkels en gezellige cafés bezorgen de stad internationale flair.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 13