Filevrij skiën? uw matrassen en boxspring factory tot wel KORTINgh KRAS.NL DROOM WEG tijdens onzeSLAAPMAAND U ontvangt deze maand kortingen tot maar liefst 60% Kijk snel op www.tripleabed.nl BB! Travel .3=s; m ALL INCLUSIVE naar het Teutoburgerwald sleep wellness concept center Ook open op zaterdag en zondag Beleef echte wintersport in Noorwegen! J Boek nu deze lezersreis Openingstijden T: 0165 - 510630 www.tripleabed.nl zaterdag 5 oktober 2013 Wintersport in Noorwegen pzc.nl/webwinkel reizen winter Showroom tussen Oud-Gastel en Roosendaal aan de snelweg (A17), industrieterrein Borchwerf II nü vanaf 3 dagen 'J personen WEG40002 3-/4-/5-daagse autovakantie Duitsland inclusief verblijf, ontbijt, lunch, diner en diverse drankjes! Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naar www.kras.nl/LR17671 Boek t/m 17/10 met actiecode WEG40002 Of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR17671 en actiecode WEG40002 Ga er even heerlijk 'All Inclusive' tussenuit naar het bijzondere Bielefeld in het Teutoburgerwald. De bezienswaardigheden, winkels en cafés in het centrum van deze historische én moderne stad zullen u blij verrassen. Maak ook een prachtige wandeling in de natuurrijke omgeving met uitgestrekte parken en talloze bossen. Uw ontbijt, lunchpakket, diner en diverse dranken zijn al bij de prijs inbegrepen en u ontvangt 10 korting per persoon! Mercure Hotel Bielefeld City"* Dit 4-sterren hotel ligt direct in het sfeervolle oude stadscentrum van Bielefeld en ligt ideaal in de buurt van het winkelgebied en historische monumenten. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift. restaurant, lounge, bar, terras en V draadloos internet (tegen betaling). Op uw comfortabele kamer heeft u een bad of douche, toilet, telefoon, haardroger, televisie en minibar tot uw beschikking. Tegen betaling kunt u uw auto parkeren bij het hotel. Aankomstdata en prijzen Aankomst van 21 oktober 2013 t/m 29 maart 2014. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen _yanef€-89 nü vanaf 79 4 dagen vaoa^€-129 nü vanaf 119 5 dagen vaneT€-185 nü vanaf 175 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: Inclusief: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in Mercure Bielefeld City o.b.v. All Inclusive met ontbijt, lunchpakket, 3-gangendiner of buffet en wijn, bier en softdrinks (alleen tijdens het diner en uitsluitend in de eetzaal tussen 18:00 en 21:00) en toeristenbelasting. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, borg ca. C 50 (verplicht, ter plaatse te betalen), reserverings- kosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds C 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR17671 waarom zou je meer betalen iSÜ ma 11.00 -17.00 u Triple A Bed Argon 21a 4751XC Oud Gastel za 10.00 -17.00 u zo 12.00 -17.00 u 24/7 op afspraak Bij 6 personen p.p. vanaf €418,- Bij 5 personen p.p. vanaf €431,- Bij 4 personen p.p. vanaf €449,- Bij 3 personen p.p. vanaf €480,- Wat dacht u van een skivakantie zonder dat u onderweg uren in de file moet staan, om uiteindelijk aan te komen in een groen dal waar u de 'wintersport' gaat doorbrengen en ze u met een bus op hoogte moeten bren gen voor sneeuw, zodat u vervolgens in de lange rij voor de skilift kunt aansluiten? Een wintersport vakantie naar Noorwegen boeken is het vooruitzicht hebben van een wintervakantie met sneeuw, goede pistes, geen rijen voorde skiliften een accommoda tie op of aan de piste, veelal met sauna en/ of open haard! Doen toch? Winterresorts Geilo, Hemsedal en Beitostelen; elk een eigen karakter. Hemsedal staat wereldwijd bekend om de meest perfecte sneeuw en heeft daarnaast een aantrekkelijk aanbod aan activiteiten, accommodaties en après-ski. Geilo is meer het mondaine winterresort, aan de voet van het Hardangervidda Bergplateau. Het levendige plaatsje met diverse luxe hotels heeft een rijk aanbod aan goede restaurants en gezellige barretjes. Hier kunt u ook 'ski-in/ skiout' in gemoedelijke chalets of apparte menten verblijven. Zijn er liefhebbers van de langlaufsport in het gezin, dan is Beitostplen de perfecte winterbestemming Net onder het Jotunheimen bergmassief liggen zo'n 320 km aan loipes op hoogvlaktes en in de dalen. Reissommen 8-Daagse vliegreis incl. transfer en accommodatie Vlieg non-stop met ArkeFly Vanaf 22 december 2013 vliegen wij wekelijks vanaf Schiphol met ArkeFly naar Fagernes. Hiervandaan is de bustransfer kort (Beitostplen 40km, Hemsedal 75km en Geilo 100km). Aan boord heeft u mogelijkheid om drankjes en maaltij den te kopen en u kunt naarkeuze reizen in Eco nomy Class of Comfort Class (toeslag), indien meer beenruimte is gewenst. Beste periode? Volgens velen is maart de mooiste periode voor een skivakantie in Noorwegen, lekker lang licht (langer dan in Nederland) en nog steeds uitstekende sneeuwcondities. Het knappende haard, een opgetuigde kerst boom, de veelal verlichte pistes en de Noorse gezelligheid rondom kersten oud nieuw, zijn favoriet bij anderen... De voorjaars- of krokus- Gemeen hebben deze bestemmingen o.a. dat gezinnen met elkaar de pistes op kunnen, er zijn pistenetwerken met variatie qua moeilijk heidsgraad zodat iedereen aan zijn trekken komt. Ook worden in alle drie resorts leuke ac tiviteiten met en zonder ski's aangeboden; wat te denken van een spannende huskysafari... vakantie is altijd gezellig druk in deze winterresorts, waar u dan de pistes deelt met ZwedenOenen en de Noren zelf. Gezellig om te zien hoe Scandinavische families hun hotdogworstjes bereiden tussen de pistes op zelfgemaakte grillplaatsen en tegelijk liggen te zonnen...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 50