O niens9nlinq.nl zaterdag 5 oktober 2013 familieberichten I 49 Op 9 oktober 2013 is het 60 jaar geleden dat Sjaan Davidse - de Kam Leunis Davidse in Oostkapelle in het huwelijk traden. Wij feliciteren onze ouders met hun diamanten bruiloft en vieren dit met hen in huiselijke kring. De kinderen, Vlissingen: Leni Chris Schettens: Willemien Pedro Lewedorp: Carla Chris en hun kinderen en kleinkinderen. Familie L. Davidse - de Kam Paul Krugenstraat 2 fl. 26 4381 WB Vlissingen Hartelijk dank voor de vele kaarten,gelukwensen en attenties t.g.v.ons 50 jarig huwelijks jubileum. Het zijn voor ons onvergetelijke dagen geworden. Krijn en Ria Dieleman de Smet Kinderen en kleinkinderen. Als een wedstrijd is gespeeld, vraagt men niet of je gewonnen of verloren hebt, maar hoe hij is gespeeld. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze vader, broer en oom Willem de Bas in de leeftijd van 74 jaar. Kinderen Broer en schoonzus Neven en nichten 4 oktober 2013 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 8 oktober om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in dorpshuis Kaj Munk gelegenheid tot samenzijn. Willem hield van bloemen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan; je zegt; "ik ben wat moe" Maar op 'n dag dan ben je aan je laatste beetje toe. Vredig is mijn moeder ingeslapen. Magdalena Sinac - de Pundert Lenie sinds 2005 weduwe van Machiel Sinac in de leeftijd van 82 jaar. Goes: Joke Sinac Chip 30 september 2013 Heinkenszandseweg 23,4453 VE 's-Heerenhoek De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De strijd heb je nimmer opgegeven Zelfs niet toen het einde werd verwacht Je bleef geloven in het leven Vol liefde, zorg en levenskracht Verdrietig, maar vol bewondering, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze fantastische moeder, oma en dochter Anna de Visser - de Vos 's-Heer Arendskerke, 28 december 1949 t Wemeldinge, 3 oktober 2013 Wemeldinge: Jan de Visser Yerseke: Erwin en Olga de Visser Anne, Eva Kapelle: Christel en Stefan Mesu Owen Krabbendijke: Jan de Vos en t Mina de Vos - Kleinepier Goes: Kees den Dekker en t Adrie den Dekker - van Herwijnen Noordelijke Achterweg 7 4424 EC Wemeldinge De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. U bent van harte uitgenodigd om de familie te condoleren op dinsdag 8 oktober vanaf 13.30 uur in Klein-Stelle, Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. Geen bezoek aan huis. Veel te vroeg is van ons weggegaan onze dochter, zus, schoonzus en tante Anna de Visser - de Vos echtgenote van Jan de Visser 's-Heer Arendskerke, 28 december 1949 Krabbendijke: Kortgene: Lewedorp: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Arendskerke: Wilhelminadorp: Lewedorp: Lewedorp: Nieuw- en St. Joosland: t Wemeldinge, 3 oktober 2013 Jan de Vos Mina de Vos - Kleinepier (in herinnering) Adrie en Willie de Vos - Wolse Sien en Wim de Kok - de Vos Suus en Adrie Tramper - de Vos Kees en Heieen de Vos - Vogelaar Leni Arrebout - de Vos Ko Arrebout (in herinnering) Nico en Anneke de Vos - van Heese John en Alie de Vos - Tegelaar Carrien en Rinus Meulenberg- de Vos André de Vos neven en nichten "Wij zullen je nooit vergeten" Na een ernstige ziekte, maar altijd positief, is overleden onze allerliefste vriendin en bure Anna Anna de Visser - de Vos Wemeldinge: Ko en Catrien Zuijddijk Ronnie en Tjarda, Shemsi René en Miranda Voor altijd in ons hart! Wat een kracht Wat een optimisme Wat een doorzetter Wat een groot verlies... Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anna de Visser Wij wensen Jan, Erwin, Olga, Anne, Eva, Christel, Stefan en Owen veel sterkte toe. We leven met jullie mee. Jan en Marijke, Danny en Ingrid, Michel en Cindy, Lisa, Robin en Evi. "Tel niet de jaren van het leven maar de dagen van geluk Verdrietig zijn we, omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Anna de Visser maar vol bewondering voor haar positieve en sterke persoonlijkheid. We zullen haar erg missen. Heieen en Jan Minnaar Mijn tranen vallen op je koude handen wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen nooit meer.binnen handbereik. Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en opa Marinus Izeboud - Rinus - in de leeftijd van 81 jaar. Leny Izeboud-Pierens Wilna en Gertie de Jonge-Izeboud Tristan en Hanna Sybren en Michelle Redmar en Esra Ingrid en Ronald van den Bosch-Izeboud Yoshji Maxim Linda en Amos Herz-Izeboud Cherish en Jeffrey Yverna 3 oktober 2013 Westerzicht 69 4385 AB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 8 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en bijzondere Else Else Alida Elizabeth van Yperen - Bosma Rotterdam, 1 april 1942 Vrouwenpolder, 3 oktober 2013 Ruud van Yperen Hester van Yperen Marije van Yperen Frank Slagter Hannah, Judith, Jonathan Frits Bosma Carrie Bosma - Alink Koningin Emmaweg 10 4354 KC Vrouwenpolder De afscheidsplechtigheid begint om 11.45 uur in de kerk van Vrouwenpolder op woensdag 9 oktober. De crematie zelf zal in besloten familiekring plaatsvinden. Bloemenadres: Uitvaartverzorging H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47