Ovsr Jsdan O (T1ensenljnq.nl Neeltje Margrietha Vleugel - den Toonder Nelly 42. Ifamilieberichten woensdag 2 oktober 2013 Er is een God die hoort. Verdrietig, maar met een blijde herinnering aan de goede jaren die wij met elkaar gehad hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma "dijk" weduwe van Nicolaas Vleugel in de leeftijd van 82 jaar. Noordwijkerhout: Lenny en Herman Joost en Nikita Stijn en Laure Oud-Sabbinge: Matty en Hans Corné Hansweert: Jacco en Lizzy, Yïco Wolphaartsdijk: Maarten en Malou 30 september 2013 Van der Baanstraat 16,4471 BR Wolphaartsdijk. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 5 oktober om 11.00 uur in de 'Nicolauskerk'. Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. ■Jot onze droefheid overleed, nog onverwacht, onze geliefde schoonzuster en tante Neeltje Margrietha Vleugel-den Toonder weduwe van Nicolaas Vleugel in de leeftijd van 82 jaar. G. van Loo K. Meulblok-Vleugel W. Bosschaart-Vleugel Neven en nichten Wolphaartsdijk, 30 september 2013 Een streep Ik trok een streep; tot hier, nooit ga ik verder dan hier. Toen ik verderging trok ik een nieuwe streep, en nog een streep. De zon scheen en overal zag ik mensen, en iedereen trok een streep iedereen ging verder. De laatste jaren was je als een vlinder gevangen in prikkeldraad. Lieve Jan, nu ben je bevrijd en laten wij jou in liefde gaan. Bijzonder mens. bedankt voor alles! |an Vierenhalm Amsterdam. 29 oktober 1952 - Goes, 1 oktober 2013 Echtgenoot van Alie Reversma Papa van Alieke, Eva, Floor en Joris Schoonvader van Sjako, René en Evelien Opa van Fleur en Roos Golda Meirstraat 5 4463 DC Goes De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 4 oktober om 10.30 uur in 'De Hoogte', Populierenstraat 29, 4462 BD te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtig heid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium Zoom en Zegestede te Bergen op Zoom. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance in 'De Hoogte'. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, opa en schoonzoon Kees (jan) Goedhart echtgenoot van Willy Poldervaart ■sV Deventer, 22 februari 1943 t Middelburg. 29 september 2013 Vlissingen: Willy Almere: üdoen Inez Zajeera, Björn Hoogerheide: Serge en Barbara Luca, Feline Bussum: W. Poldervaart Correspondentieadres: Goeman Borgesiusstraat 14,4384 JP Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 5 oktober om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Na afloop bent u welkom voor een informeel samenzijn in de aula van het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Suzanna Dina Meulmeester-Francke -Suus- Jacques Scheele Hoek, 11-12-1951 Hoek, 30-9-2013 De vele fijne herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Na de vele mooie jaren die we samen mochten beleven, is vandaag rustig van ons heengegaan onze lieve ma, schoon- ma en oma Maria Leonia Virginia de Cock-Buijsse weduwe van Maurice Irma Jozef de Cock A Koewacht, 26 september 1928 t Terneuzen, 30 september 2013 Zuiddorpe: Sjef en Chantal de Cock-d'Hooghe Valerie en Joey Boortmeerbeek (B): Caroline en Tom Struye-de Cock Gert-Jan Tineke Correspondentieadres: Kaaike 4,4574 RS Zuiddorpe U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 3 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 5 oktober om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de uitvaartdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tanneke de Bel Geheel onverwachts is in haar slaap overleden mijn lieve vrouw, moeder, onze oma en zus Middelburg Ritthem 22 januari 1944 29 september 2013 Rinus Meulmeester Richard en Lianne Meulmeester Michelle Amy Dineke en Roel Verdam-Francke Correspondentieadres: Noorderbaan 4 4386 CA Vlissingen Graag nodigen wij u uit om samen met ons afscheid te nemen van Suus op zaterdag 5 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "We are such stuff As dreams are made on And our little life Is surrounded with a sleep." Shakespeare Met respect voor de beslissing die hij zelf heeft genomen, geven wij diep geschokt kennis van het overlijden van weduwnaar van Karin Liplijn Axel Annelies en Krijn de Bree-Scheele Elias en Tineke Terneuzen Wim en Flory Liplijn-Scheffer correspondentieadres: Nieuwendijk 9 4571 LG Axel Vrijdag 4 oktober is er van 13.15 -13.50 uur gelegeheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. De HEER houdt de wacht over je gaan en je komen. Psalm 121:8 o, noem mij bij mijn diepste naam. voor wie ik liefheb, wil ik heten. Neeltje Maria Min In vrede naar Huis gegaan onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder sinds 21 april 2005 weduwe van Adriaan de Blaeij Hoek 3 februari 1918 Terneuzen 30 september 2013 Piet en Anneke de Blaeij-Lantsheer Arianne en David, Anouk, Pieter Machteld en Abe, Max, Zoë, Tijl Rachel en Alfred, Simon, Robert, Dinand Tanneke en Leendert, Juna Jan de Blaeij Ard-Jan en Conny, Trinette, Lennard Leonoor en Mobien Bastian en Janneke, Tijn, Lise Annemieke en Gerben, Ruben, Wouter, Fleur Anneke en Marinus Dees-de Blaeij Tamara en Frank, Lukas Joëlla en Peter, Mees, Ize Rutger en Sophie Correspondentieadres: Mevr. A.G. Dees-de Blaeij Prins Hendrikstraat 37 4571 HD Axel De afscheidsdienst van Woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 4 oktober om 13.30 uur in de gereformeerde kerk, Kerkdreef21 te Axel. Aansluitende zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het verzorgende personeel en de vrijwilligers van Ter Schorre A29 voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42