Wine dine in the sky! Vakantie deluxe in de Eifel! Met het hele gezin heerlijk er op uit 2 dagen woensdag 2 oktober 2013 Een culinair verblijf op grote hoogte, inclusief overnachting pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs 139,- p.p. LEZERSPRIJS vanaf C 99,- p.p.* Korting oplopend tot wel 40%! Culinair verblijf op grote hoogte €105,-p.p. €74,-p.p. WestCord Zoover Laat u compleet verwennen tijdens een weekend in het bruisende Leeuwarden. U overnacht in WestCord WTC Hotel Leeu warden en dineert in de nieuwe aanwinst van de stad: restaurant élevé. Dit nieuwe restaurant is gelegen op de 11' etage van het hotel. Restaurant élevé Het restaurant heeft een keuken met regio nale, nationale en internationale invloeden en staat onder leiding van chef de cuisine Gilbert van der Heide. Met veel ambitie en enthousi asme wordt er in de keuken gewerkt aan pure gerechten, bereid uit (h)eerlijke ingrediënten. Gastheer en sommelier Thorn van der Heide (voormalig eigenaar van Frouckje State, bekroond met een Michelinster) selecteert bovendien voor u de heerlijkste wijnen. Het wellness centrum met 2 verschillende sauna's, Turks stoombad, solarium en de fitnessruimte maken uw verblijf pas echt compleet. Leeuwarden De prachtige Friese hoofdstad Leeuwarden zal u verrassen. Deze historische hofstad heeft sfeervolle smalle straatjes, vele gezel lige terrassen en divérse winkelpromena des. Ontdek de vele monumenten zoals de stadswallen, kerken en het prachtige stads park'De Prinsentuin'. Een heerlijke praamtocht door de grachten van Leeuwarden laat de stad weer van een hele andere kant zien. Huur één van de fluis terboten! Heerlijk in alle stilte genieten van de omgevingen uw gezelschap. rZw Dit arrangement is geldig aankomst dagelijks tot 31 maart 2014 met uitzondering van feestdagen en op basis van beschikbaar heid en eigen vervoer. Gratis parkeren! HOTELSINDUITSLAND.COM Hotels in Duitsland.com is een onderdeel van Future Travel Adviesprijs Lezersprijs Verblijf mogelijk tot en met 1 maart 2014, m.u.v. feestdagen. Arrangement is boekbaar op basis van beschikbaarheid. Prijs op basis van 2 personen per kamer. De gerechten, de sfeervolle entourage en het panoramische uitzicht over de gehele stad zorgen voor een culinair verblijf op een unieke locatie. WestCord WTC Hotel Leeuwarden U verblijft in het luxe viersterren WTC Hotel Leeuwarden. Een heerlijk hotel, uniek gelegen op loopafstand van het historisch centrum. Uw ruime hotelkamer is modern ingericht en voor zien van bad en/of douche, gratis wireless internet en extra lange en brede bedden. Inclusief lx hotelovernachting lx uitgebreid ontbijtbuffet Welkomstaperitief op de lle etage 3-gangen diner in restaurant élevé Gratis parkeren bij het hotel Ook tijdens de schoolvakanties. Keuze uit hotelarrangement of volledige ingerichte vakantiewoning! Het viersterren Sporthotel Resort Grafenwald/Daun in de Vulkaaneifel (voorheen Dorint) is een ruim opgezet 4 sterren resort bestaande uit een hotel en een vakantiepark. Het vakantie park beschikt o.a. over een binnenzwembad met apart peuterbad, tennisbanen, beautyafdeling, fitness center, sauna afdeling, smaak vol ingerichte restaurants en zeer gezellige hotelbar. Hotel arrangement: 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen welkomstdiner (menu/buffet) gratis gebruik zwembad/sauna/fitness Prijs 99,00 p.p. in een 2-pk (normale prijs 139,00) Prijs 119,00 p.p. in een junior suite (normale prijs 159,00) Vakantiewoning type Kastanje (max 5 personen/75 m2) Royale woonkamer metslaapbankvoorlpersoon, keuken meto.a. vaatwasser, 2x slaapkamer voor 2 personen, badkamer, privé tuin/terras. 3 nachten in vakantiewoningtype Kastanje gratis gebruik zwembad/sauna/fitness handdoeken en bedlinnen (bedden zijn opgemaakt bij aankomst) 4e nacht gratis! Prijs 299,00 per vakantiewoning voor 4 nachten. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/wegener of tel: 058 - 2334900, onder vermelding "Wegener Culinair Leeuwarden". Vakantiewoning type Esdoorn (max 6 personen/95 m2) Royale woonkamerkeuken met o.a. vaatwasser, 3x slaapkamer voor 2 personen, 2x badkamer, privé tuin/terras. 3 nachten in vakantiewoningtype Esdoorn gratis gebruik zwembad/sauna/fitness handdoeken en bedlinnen (bedden zijn opgemaakt bij aankomst) 4e nacht gratis! Prijs 389,00 per vakantiewoning voor 4 nachten. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel Hotels in Duitsland.com, 040 - 232 6117 of email naar info@hotelsinduitsland.com o.v.v. Wegener aankomstdag en adresgegevens. Wij berekenen géén reserve- ringskosten, betaling ter plaatse! van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 18