O (Tlens9nlinq.nl ÜTdf Jadan 30 I familieberichten. dinsdag 1 oktober 2013 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben, ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wiekan voelen wat jij hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat jij hebt geleden. Wat heb jij het als een moedige man doorstaan. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat van ons is heengegaan mijn allerliefste man, onze liefste pa, en trotse opa Pieter Abraham Janse Piet Onze rots in de branding In de leeftijd van 62 jaar Joke Janse - Douw Erika en Ferry Mitchell Quinten 28 september 2013 Nieuwe Bogerdstraat 31 4301 CW Zierikzee We nemen afscheid van Piet op donderdag 3 oktober om 13.00 uur in het Multi Functioneel Centrum te Zierikzee, De Huijbertstraat 35. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd centrum. Soms zijn er tijden in iemands leven dat niets je wordt bespaard. Maar gelukkig worden dierbare herinneringen altijd in je hart bewaard. Dat zijn van die mooie momenten met iemand waar je veel om geeft. Die je in je gedachten dan steeds weer opnieuw beleefd. Ook al is diegene al weg van deze aarde. De herinneringen aan hem zijn van onschatbare waarde. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare zoon, onze lieve broer en zwager Pieter Abraham Piet In de leeftijd van 62 jaar. Wij wensen Joke, Erika Ferry, Mitchell en Quinten veel sterkte toe. Brouwershaven M. Janse (in liefdevolle herinnering) N. Janse- van Ast Brouwershaven Lenie Han Zonnemaire Maris Mieke Brouwershaven Jolanda Marcel ^Zierikzee, 28 september 2013 Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzoon, zwager en oom Piet Janse Zierikzee Kees en Corrie Douw-Koopman Zierikzee Sjaak en Liesbeth Douw-Bil Iris, Frank en Luuk Zierikzee, 28 september 2013 Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt. Zo hebben wij de laatste dagen stap voor stap afscheid moeten nemen van onze dierbare oom. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve oom Pieter Abraham Piet Wij wensen Joke, Erika Ferry, Mitchell en Quinten, Oma Nellie, Lenie H&n. Maris Mieke, Jolanda Marcel veel sterkte toe. Johnny Anneke Joëlle, Ruben, Dylan en Julia Marcel Adriënne Renzo en Kristel Miranda Henk-Jan Jo-Anne, Rochelle en Jonathan Robert-Jan José Arjan Marije Wendy Leonardo Cindy Kenneth Zierikzee, 28 september 2013 Ik ben de opstanding en het leven Johannes 11:25 Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mee dat in de Heere is ontslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janna Bijl-Filius sinds 27 april 2013 weduwe van Dirk Bijl Wissenkerke Middelburg 4 januari 1919 28 september 2013 Gorinchcm: Hans en Hannie Bijl Rotterdam: Kees en Christine Bijl Wellandport Canada: Annelies en Henry Homan Krimpen a/d IJssel: Dick en Martine Bijl Middelburg: Frits en Judith Bijl Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Segeersstraat 38 4331 JP Middelburg De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 3 oktober 2013 om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden om 16.00 uur op de begraafplaats aan de (eroen Boschlaan te Zwijndrecht. Geen bloemen Wij zijn zeer dankbaar voor de liefde en zorg die zij van het team "Molenwater" in het Gasthuis mocht ontvangen. Hij heeft mij bevrijd mijn ziel is tot rust gekomen (Ps. 116) Op 28 september is op de leeftijd van 94 jaar overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Janna Filius weduwe van de heer D. Bijl Bergen op Zoom: Kollum: Grijpskerke: Apeldoorn: Middelburg: Aalsmeer: M.C. Filius J. Filius E.A. Mandemaker-Filius H.G. Mandemaker I. Filius L.P. Filius-Poppe K.L. Feenstra-Filius A. Feenstra C. Filius-de Bree Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van het Gasthuis te Middelburg, afdeling Molenwater, voor de liefderijke verzorging. Cornelia Aaltje Ad riana D'hert-Witte Erg verdrietig en toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Cornelia Schoe-Jobse - weduwe van Pieter Schoe in de leeftijd van 80 jaar. Ina Riemens-Schoe (in herinnering) Adrie Riemens (in herinnering) Corinda en Daryoush Ilona en Jona jason en Danisha Marja van Daatselaar-Schoe Bert van Daatselaar Danielle Dennis Oostkapelle, 28 september 2013 Egelantier 11 Correspondentieadres Begonialaan 6, 4356 JA Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 3 oktober om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er vanaf 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd zijn wij dat is overleden - in haar zo geliefde Oostkapelle - onze zus, schoonzus en tante Corry Schoe-Jobse weduwe van Piet Schoe Helaas volgt zij vele familieleden die ons al ontvallen zijn. Ze zullen voortleven in onze liefdevolle herinnering. We wensen Marja en Bert veel sterkte. Familie Jobse Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was Je wil. Nu heb je rust niet lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Zeer bedroefd., maar dankbaar voor alles wat zij tijdens baar leven voor ons beeft betekend, geven wij u kennis van bet plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, mama en oma Echtgenote van Carlos Arthur Joseph D'hert in de leeftijd van 65 jaar. Carlos D'hert Anne-Marie en Wim Lensen-D'hert Naomi, Calvin, Maaike, Annica Erasmus MC Rotterd am, 28 september 2013 Gerrit van der Veenstraat 54 4333 AV Middelburg De afscheidsdienst zal worden- gehouden op vrijdag 4 oktober om 10.30 uur in bet uitvaartcentrum H. Jobse, Bacbweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke O ude Haven dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief beeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48