Tjoba nu nog wel leuk Doelpuntenmachine Rillandia laat op gang score Souburg behoudt maximale SPORT 41 aan voor de Goese tweedeklasser Togo. Dat scoren ook nu weer een probleem was, werd voor even vergeten na de late winnen de treffer van Sharona van Bel- zen. Ondo-Weidevogels 9-14: De vorm waarin derdeklasser Ondo de laatste weken stak, was zater dag ver te zoeken. Het team uit Sint Laurens kon niet tippen aan het schotpercentage van Weide vogels en delfde ook fysiek het onderspit. De conclusie van coach Hans de Meij liet zich ra den: „Een collectieve offday." Scores Ondo: Ronald Wisse 4, Tho mas Mesu 2, Dennis Witte, Kristy Kol- mus en Corinne Geschiere 1. Seolto-ADO 12-12: Seolto com penseerde het gemis van drie ge blesseerden ruimschoots met spelvreugde. Coach Sjaak Joziasse sprak zelfs van „de beste wed strijd van het seizoen". Slagvaar dig kwamen de Vlissingers na rust (5-7) op voorsprong, die door ongedurigheid niet vastgehouden kon worden. Olympia-Atlas 15-9: Ook in Spij- kenisse kwam Atlas niet van de nul af. Daarvoor begon Olympia te goed (4-0) en bleek het Rit- thems achttal te kwetsbaar juist op het moment dat het bij 9-7 dacht terug te komen in de wed strijd. Melmac-KVK 9-14: Een geduldig KVK tankte vertrouwen door 'Angstgegner' Melmac eenvoudig aan de kant te zetten. Tien minu- ten na rust (4-9) voerde de Kapel- se lijstaanvoerder het verschil op naar zes punten. De toevalstref fers van de Tilburgse studenten konden daarna steeds gepareerd worden met eentje van Beveland- se makelij. Scores KVK: Lennard Volkers 5, Sander Slabbekoorn, Koen Volkers en Bart Niewenhuijse 2, Tonia de Visser, Saskia Ruissen en Nicole Bostelaar 1. Blauw Wit-Stormvogels 6-11: De bezoekers kregen na rust (3-3) let terlijk en figuurlijk de wind mee. Dankzij een sterke rebound kon Stormvogels halverwege de twee de helft in zeven minuten tijd een gat slaan. Vanaf de 6-10 kwa men de Kloetingers er niet meer aan te pas. Rillandia-Chrislandia 7-2: Na tien minuten opende Arjan Koop- mans de score voor Rillandia. Een foutje betekende 1-1 en de hekken sluiter kwam zelfs met 1-2 voor. In de '65e minuut zorgde Koop- mans voor 2-2 en toen ging het lo pen bij Rillandia. Robin van Bavel maakte de 3-2 en 4-2 en Edwin Clement schoot van afstand de 5-2 binnen. Koopmans produceer de met zijn derde van de middag de 6-2 en John Weststrate bepaal de de eindstand op 7-2. Smerdiek-Unitas'30 2-1: Doel man Alex Stoutjesdijk hield de thuisploeg op de been. Sander van 't Hof legde aan de andere kant twee ballen knap in het net: 2-0. Unitas'30 was vooral gevaar lijk op de counter. Rik Breugel- mans maakte in blessuretijd 2-1 vanaf elf meter. SPS-Barca 2-3: Toen Barca met 0-3 voorstond kreeg SPS het voor elkaar om iets terug te doen. De bezoekers uit Breda kwamen op 0-1 door Dimitri Sabajo en 0-2 via Fiorenzo Chatrer. Vijf minuten voor tijd maakte Badr Bougairdai- ne er 0-3 van. In de 94e minuut maakte Martin Quist 1-3 en een minuut later Jorn Elenbaas 2-3. Stavenisse-Beek Vooruit 0-5: De geroutineerde Brabantse ploeg was een maatje te groot voor Sta- venisse. Een halve kans voor de bezoekers resulteerde in een doel punt. Na twintig minuten kwam Beek Vooruit op stoom en liep het gemakkelijk naar 0-5 uit door onder meer drie treffers van Pier re van Hooijdonk. Black Eagles BC Vlissingen 56-53: In Rosmalen liet BC Vlis singen veel kansen liggen, waar door de thuisploeg het eerste kwart afsloot met een 19-16-voor- sprong. In het tweede kwart stel de BC Vlissingen orde op zaken en nam de leiding over: 21-26. Maar daarna werd het initiatief weer aan Black Eagles gegeven, dat ging rusten met een 30-27-voorsprong. In de tweede helft bleven de teams tot 48-48 in evenwicht, maar in de slotfase trok Black Eag les met 56-53 aan het langste eind. Scores: Sheri Bos 23, Yolanda joosse 13, Melanie Dolfing 9, Romana de Rid der 4, Lisa Kuiper 2 en Anouk van Pelt 2. BV Souburg-Waldric 2 59*43: BV Souburg begon geconcentreerd aan de wedstrijd tegen het erva ren Waldric 2 en nam in het eer ste kwart een 16-9-voorsprong. In het tweede kwart bleef dit ver schil gehandhaafd, waardoor de ruststand 28-22 werd. Een uitstekend derde kwart zorg de ervoor dat de Souburgse voor sprong opliep naar 47*30- In het laatste kwart consolideerde het team van coach Hans van der Lin de de voorsprong, waardoor de tweede zege een feit was: 59*43- Scores: Ilse Rijnberg 14, Melanie Lin- denberg 12, Immie Pattikawa 8, Linda de Meij 8, Annegret Scheers 5, Jessica Verhage 4, Nathalie Franke 4, Jacqueli ne Franke 2 en Gitta Zijlma 2. MAANDAG 30 SEPTEMBER 2013 Scores Togo: Niek Meerman en Jan-Willem van Nieuwenhuijze 3, Marcel Joziasse en Sharona van Belzen 1 Scores Seolto: Mayella Kuizinga 6, Wouter Harthoorn 2, Mariëlle Fran- cke, Daisy Verkerk, Ralf Dourlein en Timme Provoost 1 Scores Atlas: Tim Dibala 4, Michel Wezemer 3, Tommy van der Kuijl en Evi Ovaa 1 Scores Blauw Wit Marty de Vilder 3, Ivo Flipse 2, Edwin Bommeljé 1. Scores Stormvogels: Arjen Schoe, Jo nathan Koets, Angela Matthijsse en Francky Koole 2, Sander Verrijzer, Kris Gabrielse en Loura Kleinepier 1. MIDDELBURG - Rillandia won in de vierde klasse B van het zaterdag voetbal met 7-2 van hekkensluiter Chrislandia. door Lisa Kuiper en Melanie Dolfing VLISSINGEN - De basketbalsters van BC Vlissingen lieten de kans op de koppositie in de hoofdklasse liggen door een 56-53-nederlaag tegen Black Eagles. In de overgangsklasse wonnen de vrouwen van basket balvereniging Souburg ook hun tweede wedstrijd van de competi tie. Zij versloegen op eigen veld Waldric 2 met overtuigende cijfers: 59-43. BC Vlissingen-speler Abdul Zombra (wit shirt) is in een fel duel om de bal verwikkeld, foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41