Dauwendaele houdt race aan kop vol Lebo steelt punt tegen Vlissingen SPORT 37 mee geen aanleiding te geven om de goal af te keuren. Marco Groe- neveld: „Ik denk dat het een zuive re goal was. René zei dat hij hon derd procent zeker achter Dennis stond. En in plaats van 2-0 werd daarna gelijk. Ik vond de 1-1 cru ciaal." Op slag van rust viel die gelijkma ker. Vincenzo Lorello plaatste zich achter een vrije trap. SSV-doelman Hilco Goeree zag er niet goed uit en dook schlemielig over de bal heen. Na rust bleef de licht geblesseerde Danny Hui- bregtse achter in de kleedkamer en de negentienjarige Robin Da- vidse maakte zijn rentree. Zeven minuten later troefde de snelle aanvaller Michel de Groote af en schoot via Goeree de 1-2 binnen. SSV'65 kreeg daarna via Weijers, Van Dongen en invaller Flamur Maloku kansen op de 2-2. In de 83e minuut wurmde Delano Lan- gezaal zich door de defensie van SSV'65 en tekende de 1-3 aan. In de 88e minuut behield Davidse, na goed stoorwerk van Maarten Brasser, goed het overzicht. Hij omzeilde de buitenspelval en maakte zijn tweede goal. „Ik ben een jaar geblesseerd geweest en ben twee keer geopereerd. Bij de eerste goal was ik best wel emotio neel. Ik heb een paar wedstrijdjes in het tweede gespeeld, en dan dit. Maar het was nodig ook dat we een keer wonnen." SSV'65 moet na drie overwinnin gen op rij een stapje terug doen. „Wij lieten De Meeuwen drie keer kinderlijk eenvoudig scoren. Met alle respect voor De Meeu wen, maar deze wedstrijd moes ten wij hier thuis gewoon win nen", baalde SSV-trainer Marco Groeneveld. Bruse Boys - Zwaluwe 3-1: Bruse Boys kreeg via Domenique van den Berge in de openingsfase kan sen, maar Zwaluwe kwam na een misser van Johan Vroegindeweij via Maurice Sprangers op 0-1. In de 33e minuut zorgde Mats Wil- lemse voor 1-1 en na een inzet van Marco Ketting was Willemse at tent in de rebound: 2-1. In de tweede helft golfde het spel op en neer, zonder dat Zwaluwe grote kansen kreeg. Op aangeven van Rowdy van der Vlist besliste Do menique van den Berge het duel. Dauwendaele-De Fendert 4-1: Na vijf minuten kwam De Fen dert via Mitchell Schilperoort op 0-1. Vlak voor rust werd Khalid Kaldoon onderuit gehaald en kreeg Dauwendaele een straf schop. Maarten van Vooren zorg de voor 1-1. Uit een vrije trap tekende Timme Kwast na rust voor 2-1 en via Khal- doon liep Dauwendaele uit naar 3-1. Vlak voor tijd - de thuisploeg had de nodige kansen onbenut ge laten - maakte Peter van Gorsel er 4-1 van. Serooskerke-Terneuzense Boys 0-1: In een aantrekkelijke eerste helft kwam Terneuzense Boys in de 43e minuut aan de leiding. Na ongelukkig uitverdedigen bij Serooskerke viel de bal voor de voeten van Kees Duitemeijer, die de doelman het nakijken gaf. Na rust kwam Serooskerke niet meer in de buurt van het vijandelijke doel en liet Terneuzense Boys het na om verder afstand te nemen. Dinteloord-GPC Vlissingen 3-1: Via Jord Vermeer kreeg GPC in de twaalfde minuut een grote kans op de 0-1, maar in de 35e mi nuut opende Maurice Nagtzaam de score voor Dinteloord. GPC bleef georganiseerd voetballen en kwam in de 56e minuut na een uitval via Robin de Pagter op gelij ke hoogte. De Pagters goal bete kende de eerste tegentreffer van het seizoen voor Dinteloord. De Brabantse ploeg had daarna het betere van het spel en kwam via Jacco de Gast in de 82e minuut op 2-1. Het verzet van de bezoekers was gebroken en via Mamadi Sidi- be werd het in de 89e minuut 3-1. Tholense Boys-Duiveland 2-1: De eerste vijf minuten waren voor Duiveland, maar daarna kwam Tholense Boys via Laurens Bovenberg op voorsprong. Een paar Thoolse kansen bleven daar na onbenut en in de 24e minuut zorgde Marcel Zwager voor de Oosterlandse gelijkmaker. Vier minuten later zette Matthijs van Stee de Thoolse ploeg opnieuw op voorsprong. In de tweede helft kregen beide ploegen wat kansen, maar gescoord werd er niet meer. WC'68-MZVC 5-1: Alle goals vie len na rust. Joery Malinka opende de score en Noël van Kaam zette MZVC op een 2-0-achterstand. Door goals van opnieuw Malinka, Dennis Luijks en Martijn Lind- hout liep de thuisploeg daarna uit naar 5-0. Pas uit een strafschop kon MZVC in de persoon van Pa trick Joossens nog wat terugdoen. Lewedorpse Boys-Vlissingen 1-1: De bezoekers waren veel beter en kregen legio kansen. Als de paal of de lat niet in de weg stond, rea geerde doelman Jasper de Baar at tent. Mohammed Ben Kaddour slaagde er wel in om het net te vinden. Direct daarna snelde Ol- de Raas ervandoor en zorgde voor 1-1. Trainer Rohan de Geus van Le wedorpse Boys kon niets anders concluderen dan dat het een gesto len punt was. WIK'57-Bevelanders 1-6: De thuisploeg begon redelijk, maar Pieter Moll opende de score voor Bevelanders. Ian van der Wekken maakte gelijk en Moll prikte de 1-2 en 1-3 in het doel. Na de 1-4 van John Riemens was het verzet van WIK gebroken en kon Justin Remeijnse na de pauze nog twee maal scoren. Wolfaartsdijk-SVD 3-2: SVD nam brutaal een 2-o-voorsprong door twee treffers van Ewout de Graaf. De thuisploeg kreeg veel kansen en Tom Kloet trok de stand weer in evenwicht. Diep in de blessuretijd gaf Kloet een voor zet die door Henrik Borsselaar in eigen doel gewerkt werd. Een moeizame, maar verdiende over winning voor de equipe van trai ner Marcel de Nijs. Colijnsplaatse Boys-'s Heer Arendskerke 1-2: Colijn had meer balbezit, maar Arendskerke kwam op 0-1 dankzij Michel Ha- rinck. Joeri Goulooze zorgde voor de verdiende gelijkmaker. Ricardo Kriekaard maakte er meteen 1-2 van. Hierna kwam Colijn met ne gen man te staan. Sven Hoogerhei- de kreeg direct rood en Youri Vis ser zijn tweede gele kaart. Met ne gen man was de thuisploeg nog beter, maar het bleef bij 1-2. SKNWK-Apollo'69 4-2: Apollo liet in de eerste helft zien dat het kan voetballen en Ardjan Bolink opende de score. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid en leefde SKNWK zich uit. Ro bert Padmos zorgde voor 1-1 en Martijn Backx voor 2-1. Kevin Savonije produceerde de 2-2 en meteen daarna maakte Backx 3-2. In blessuretijd klaarde Padmos de klus door voor 4-2 te zorgen. ZSC'62-Waarde 0-2: ZSC'62 speel de zwak en inspiratieloos. De Scharendijkse ploeg kwam op ach terstand door een doelpunt van Ja- wad Samiky. Via een counter werd het 0-2, Miro Monteiro gaf het laatste tikje. In het tweede be drijf probeerde de thuisploeg van alles, maar Waarde hield met ge mak stand. Hoedekenskerke-Borssele 1-0: Een zwakke wedstrijd die maar niet tot leven kwam. Beide ploe gen acteerden futloos. De enige goal van de wedstrijd werd in de tweede helft gemaakt door Jermo Stoel. Door de moeizame zege is Hoedekenskerke wel de nieuwe koploper in de vierde klasse A. MAANDAG 30 SEPTEMBER 2013 door Robin Hamelink Ramon Koets (tweede van links) en David Visscher (gestrekt been) kunnen niet voorkomen dat SSV'er Alex van Dongen doeltreffend uithaalt. Vincenzo Lo- rello ziet het op de achtergrond met lede ogen aan. foto Johan van der Heijden door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Dauwendaele boek te de vierde overwinning op rij en is met Dinteloord als enige nog zonder puntenverlies in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. Bruse Boys (3-1 tegen Zwaluwe) en Tholense Boys (2-1 tegen Duive- land) boekten allebei de eerste ze ge van het seizoen. Historische start Dauwendaele. Lees erover op het weblog RudeStats via www.pzc.nl/rudestats MIDDELBURG - Hoedekenskerke is door een moeizame 1-O-zege op Borssele alleen koploper in de vier de klasse A van het zaterdagvoet bal. SKNWK (4-2-zege op Apol- lo'69), Bevelanders (6-1 tegen WIK'57) en 's-Heer Arendskerke (2-1 bij Colijnaplaatse Boys) volgen op één punt. Lewedorpse Boys en Colijnsplaatse Boys lieten een gaat je vallen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37