IK&a PZC Het Gooische leven voor even... A ft i/agjc uit vuui x* jlvjj—i Met kans op een speciaal VIP-arrangement! DUTCH &MORE Jr 441 zaterdag 28 september 2013 ABONNEE VOORDEEL pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel Dierenrijk Maak uw dagje uit nóg onvergetelijker met een VIP-arrangement! Hellendoorn Inclusief (overdekte) boottocht over de Vecht Adviesprijs 149,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 89,- p.p.* A Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Als lezer van de krant kunt u dit najaar wel erg voordelig een dagje uit met uw (klein) kinderen. Profiteer nu van deze spectaculaire actie en koop een entreeticket van Dierenrijk of Avonturenpark Hellendoorn voor slechts 10,=*. Er is slechts een beperkt aantal kaarten tegen dit actietarief beschikbaar. Wees er dus snel bij, want op op! Daarnaast kunt u ook extra tickets kopen met een speciale lezerskorting. Bestel snel via de webwinkel van uw dagblad, categorie abonneevoordeel. In Dierenrijk sta je neus aan neus met Siberische tijgers, enorme olifanten en ronddobberende zeehonden en loop je door de grootste volière van Europa. In deze volière - van één hectare groot - leven meer dan 100 vogels, waaronder goliath reigers, Europese zeearen den en pelikanen. Daarnaast kunnen kids op hun route door het park ook lekker spelen tussen de dieren op en rondom de verschillende speeltoestellen. Met elke dag unieke en leerzame shows. www.dierenrijk.nl Prijs actie tickets Prijs extra tickets Normaal1G.G0 Normaal1G.50 Lezersprijs €10,= Lezersprijs €14,= Kinderen tot 3 jaar gratis. Geldigheid: t/m 31 december 2013 'tctievoorwaarden: De actietickets voor 10,= zijn beperkt beschikbaar, op ep! Maximaal 2 actietickets voor 10 per bestelling. Deze tickets zijn geldig «oor een volwassene of een kind. In dezelfde bestelling kunt u ook extra tickets met korting kopen. Per ticket betaalt u C 0,60 administratie- en bestelkosten De geldigheid van de tickets is per park verschillend! Abonnees hebben dltijd een streepje voor. Naast de voordelige entreeprijs maakt u ook kans op een speciaal arrangement tijdens uw dagje uit bij Dierenrijk of Avonturenpark Hellendoorn. Wilt u weten wat dit VIP-arrangement inhoudt? Ga voor meer informatie en het bestellen van uw entree tickets naar pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel en klik op een van deze twee parken. Na bestelling van uw entreetickets ontvangt u een bevestigingsmail. Via de link in deze e-mail kunt u meedingen naar het speciale arrangement. Het VIP-arrangement geldt voor maximaal 4 personen. Kans maken kan tot en met 9 oktober. Op 10 oktober ontvangen de winnaars per e-mail bericht. Ruim 30 bekende topattracties verscholen in de bossen. Zet de wereld op z'n kop in één van de achtbanen, beleef spetterende waterpret in de wildwaterbanen, of ga de strijd aan tijdens de spannende lasergame! De allerkleinsten beleven grootse avonturen in Dreumesland. Van 12 t/m 27 oktober 2013 is het Heksendoorn: hét Halloweenfeest voor de hele familie. Het pretpark wordt dan omgetoverd tot het domein van Opperheks Odelia, compleet met Griezelavonden en spookhuizen, www.avonturenpark.nl Prijs actie tickets Prijs extra tickets Kind/volwassene/senior Kind/volwassene 3 tot en met 54 jaar) Lezersprijs €10,= Lezersprijs €17,50 Kinderen tot 3 gratis jaar. Extra tickets voor senioren (55*) kunnen Geldigheid: t/m 27 oktober 2013 voor€16,50 meebesteld worden. •EHAUtAN? Hilversum, levendig middelpunt van het Gooi. Stad van radio, televisie en media. Maar ook van architectuur, cultuur en natuur die altijd en overal aanwezig is. Kom nu Gooisch Genieten! Prijs is per persoon en gebaseerd op 2 personen per tweeper soonskamer en op basis van beschikbaarheid. Prijs is inclusief alle belastingen en excl. 9,95 reserveringskosten. Het arrangement is geldig t/m 28 februari 2014. Eenpersoonstoeslag 40,- Extra bij te boeken: - verlengingsnacht 24,50 p.p.p.n. - 2-gangen diner 22,50 p.p. - upgrade naar Superior kamer 7,50 p.p.p.n. Uw thuishaven de komende drie dagen is Am rath Hotel Lapershoek, omringd door het Gooische bos- en heidegebied, dat zich uit stekend leent voor wandelingen en fietstoch ten. Een rondvaart op de Vecht en de Loos- drechtse plassen isals varen in een schilderij. Stap aan boord voor uw (overdekte) rond vaart en geniet van de schilderachtige omge ving van prachtige buitenplaatsen, romanti sche theehuizen, historische molens en authentieke ophaalbruggen. Een bezoek aan de bekende Gooische Dorpen zoals Bussum, Laren, Blaricum en Naarden mag niet ontbre ken! Flaneer door bijzondere winkelstraatjes met een exclusief aanbod. Een heerlijk tijd verdrijf op een prachtige middag! Uw hotel: Amrath Hotel Lapershoek Het 4-sterren Amrath Hotel Lapershoek is gelegen in een monumentale Gooische villa in het hart van Nederland, omgeven door schitterende bossen en natuurpar ken waar u heerlijk kunt fietsen en wande len. Het hotel biedt 80 smaakvol ingerich te kamers, voorzien van alle gemakken. U kunt in stijl dineren in het Restaurant Vi valdi, een drankje nuttigen in de sfeervolle serre of lekker buiten zitten op het terras in het najaarszonnetje; wat een heerlijk vooruitzicht! Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174725 202 (ma-vrij van 09.00u-17.00u) of per mail reserveringen@dmha.nl Het Gooische leven voor even... 2 x overnachting in een Comfort kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx2-gangendiner (excl. dranken) Boottocht over de Vecht, onder het genot van een kop huisgemaakte erwtensoep Gratis parkeren Gratis WiFi Gratis informatiepakket PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88