ktgber Cruisemaand bij cruisewinkel.nl cruisewinkel.nl €188- Shoppingcruises België en Duitsland**** 261 SO? a Shoppingcruises**** Cruisen doet u nü! €1.292, €814,- 1.679, Boek op www.cruisewinkel.nl Bel 020 421 11 15 Nu vanaf zaterdag 28 september 2013 Guadeloupe naar Italië Caribbean ms Noordam Panamakanaal ms Westerdam Westelijke Middellandse Zee MSC Fantasia Costa Magica OKTOBER CRUISEMAAND Deze actie geldt voor boekingen gemaakt van 28 september tot 31 oktober. Kijk op onze website vooralle voorwaarden en uiteraard voorde acties van de verschillende rederijen. Onze korting geldt per boeking en is nog niet verwerkt in de genoemde prijzen. Tijdens de Oktober Cruisemaand profiteert u alleen bij cruisewinkel.nl van maar liefst 75,- kassakorting* op uw cruise - en vluchtpakket! Boek nu deze lezersreis in de webwinkel van uw krant Boek nu deze cruise met een éxtra korting «rnham vanaf I 21 dageri vanaf 12 dagen vanaf 14 dagen vanaf o.a. Pointe-a-P it re, Philipsburg, Tortola, Funchal. Malaga. La Valletta, Corfu, Dubrovnik, Venetië Fort Lauderdale, Philipsburg, Castries, Bridgetown, Fort-De-France, Roseau, St, Thomas, Half Moon Cay, Fort Lauderdale Vertrek: 24 nov 5 26 jarv 16feb. 9 maart Incl. vlucht hotObvamacMmg c-n transfers Fort Lauderdale. Cartagena, Balboa, Puerto Caldera. Puerto Chiapas, Huatulco, Puerto Vallarta, Cabo San Lucas, San Diego Venrek 14 april Incl. vlucht, hotelovernachting en transfers Genua, Barcelona, Casablanca, Tenerife, Funchal, Malaga. Civitavecchia, Genua Vertrek: 6 dec, 19 jan. 10 feb, 4 26 maart Incl vlucht en transfers Incl. vlucht en hoteio ven inditing Vertrek: 28 maart 5-daagse cruise per MS Switzerland II 4 Nov. - Duitsland €213. nu met 25 extra korting v.a.€ 188,- 8 Nov. - België €213, nu met 25 extra korting v.a. 188,- Let op: vul bij boeking de speciale kortingscode WEGSHOP in om uw lezersvoordeel te verrekenen Voor een totaaloverzicht zie www.stipreizen.nl/shoppingcruises Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per hut. Deze actie is alléén geldig t/m 4 oktober. Door een annulering van een buitenlandse reisorganisatie hebben we beslag weten te leggen op twee heerlijke shopping rivier- cruises naar de fantastische Duitse winkel steden Düsseldorf, Koblenz en Keulen en naar het Belgische Antwerpen en Brussel. Normaal is de prijs van deze reis 449! Slechts enkele vertrekdata en... VOLVOL! Shoppingcruise Duitsland: Op de eerste dag scheept u zich in Arnhem op het 4-sterren MS Switzerland. Hiervandaan zetten we koers naar het historische Düssel dorf. In Düsseldorf vindt u de langste aanéén- schakeling van bars, en kunt u dus zonder moeite een geschikte bar vinden voor een hapje en een drankje. In Düsseldorf kunt u tevens shoppen in de bekende Koningsallee. Op de derde dag van deze heerlijke shop pingcruise heeft u de hele dagde tijd om het histo- rierijke Koblenz te ontdekken. De ruim 2000 jaar oude geschiedenis van Koblenz heeft zijn sporen achtergelaten. Behalvefraaie kastelen, herenhui zen en andere voormalige verblijven van adel en imposante Romaanse kerken treft u hier char mante, smalle straatjes en gezellige winkeltjes. Op de 4e dag varen we richting Keulen. Het bruisende Keulen staat bekend om de Dom, de grootste kathedraal van Duitsland, die op de Werelderfgoedlijstvan UNESCO staat! Op dag 5 komen we weer aan in Arnhem. U heeft de gelegenheid om aan boord te ontbij ten, voordat de ontscheping plaatsvindt. Shoppingcruise België: Vanuit Rotterdam waar u zich inscheept varen weopdeeerstedagrichtingBrussel.waarwede volgende dag arriveren. Na het ontbijt heeft u uitgebreid de tijd om op pad te gaan in de hoofd stad van Europa. Bekend van onder meer Manneken Pis en het Atomium, biedt Brussel een levendig centrum met vele restaurants en barretjes. Geniet op de Grote Markt van een hapjeeneen drankje en bewonderde gevels van de omringende gildenhuizen. Om lekkerte shop pen bent u in de Nieuwstraat en de Louizastraat aan het juiste adres! Hier vindt u de grote winkelketens en bekende merken. Op de derde en vierde dagstaat Antwerpen cen traal, dé winkelstad van de Benelux! Antwerpen heeft een prachtige binnenstad met vele win kels, restaurants en bars, waarvan de sfeervolle Grote Markt het middelpunt is. De bekendste winkelstraat is de Meir, waar alle grote winkelke tens vertegenwoordigtzijn. In de avond varen we terugnaarRotterdamwaaruvoordeontscheping nog kunt genieten van een heerlijk ontbijt. Uw cruiseschip Switzerland II Het kleinschalige motorschip (MS) telt 53 com fortabele hutten, verdeeld over 2 dekken, die plaats bieden aan 104 passagiers. De volledig ingerichte hutten zijn van alle gemakken voor zien, zoals een badkamer met douche, toilet en föhn, tv, minibar en airco. Genieten van het prachtige, steeds weer wisselende uitzicht tijdens uw heerlijke cruise doet u vanaf het Inclusief Sdaagse cruise per luxe MS Switzerland II met alle maaltijden aan boord brandstoftoeslagen havengelden welkomstdrankje en Afternoon Tea lx Captains Dinner live-entertainment Exclusief Transfer naar en van de haven van Arnhem of Rotterdam, niet genoemde maaltijden en drankjes, facultatieve excursies en en treegelden (ter plaatse te boeken). DütMhorl Ktulen» Aoblen* Bruts»,; Anewfcrwn gezellige barof de panorama salon waar u 's avonds bovendien terecht kunt op de dansvloer! Verder beschikt dit sfeervolle schip over een bibliotheek en een boetiek. Prijzen zijn vanaf, per persoon o.b.v. 2 personen per hut en o.v.v. beschikbaarheid en wijzigingen Incl. alle belastingen en voipension bovendek, vanuit de Meer informatie en boeken Ga naar de webwinkel van uw krant of neem contact op met Stip Reizen via de website www.stipreizen.nl/shoppingcraises of tele fonisch via 020 - 66 22 222 o.v.v. Lezersreis Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70