I II I I I I O fT1ensenltnq.nl 1 42 Ifamilieberichten Eric Baas 24-9-1963 2-6-2013 Addy Hamelink-Overdulve Dankbetuiging De talrijke brieven, kaartjes en telefoontjes die we hebben ontvangen in verband met het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Tannetje Hendrika Hollestelle-Korstanje hebben ons getoond dat zij bij velen geliefd was. Wij willen u allen hartelijk bedanken voor uw medeleven. Familie B.P. Hollestelle Kiek Bril-Bons Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het bezoek, de kaarten en een handdruk na het overlijden van mijn man, vader en opa <r Wim de Bruijn willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Bets de Bruijn - de Visser kinderen en kleinkinderen Vrouwenpolder, september 2013 Door de overweldigende en nog steeds aanhoudende reacties, is het voor ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken na het overlijden van onze CHRIS Het heeft ons enorm goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Namens de gehele familie Linda Dekker-Busser Heinkenszand, 28 september 2013 Dina Suzanna Dieleman-Oppeneer - Dini - Voor de hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Bertha Hoiting-Commee willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, september 2013 Uw blijken van medeleven, de hartelijke reacties en de vele kaarten die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, vaderen (over)grootvader Cornelis van Iwaarden -Kees waren overweldigend. Wegens de grote belangstelling bij de dankdienst voor zijn leven en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Kees niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Familie van Iwaarden-van Es Kapelle, september 2013 Marie de Jonge-Grim Het heeft ons goed gedaan. |an de )onge kinderen en kleinkinderen Pieter Dirk Kaijser Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Wij willen u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven tijdèns de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Margrietha van Keulen - Moens 8 augustus 1930 t 7 juli 2013 Het doet ons goed te beseffen hoe geliefd zij bij velen was. De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, september 2013 Wij danken iedereen voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Sandra Martha Pierre de Koning- van Poecke Nick Nelissen Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingeruna het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Johan Oele Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Peter en Meta Oele-Willemsen Riet Oele-van Persijn Dity Oele-de Jager neven en nichten Axel, september 2013 Huib Rijk Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze zorg zame vader en opa Ab Sinke Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. W.M. Sinke-van Overbeeke Kinderen en kleinkinderen Yerseke, september 2013 Zoveel kaarten, zoveel warme woorden en zoveel troost. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstel ling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Hélène de Wolf-Boddaert Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen en Kleinkinderen Hulst, 28 september 2013 Dank aan allen voor de vele lieve reacties bij het plotselinge verlies van mijn lieve zoon, broer, zwager en óom zaterdag 28 september 2013 Op veertien augustus j.l. hebben we afscheid genomen van Dank jullie wel, voor de warme berichten in de vorm van een hand, omhelzing, kaart, brief. Het deed erg goed allemaal en het geeft een goed gevoel dat ma bij zovelen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, september 2013 Koos Baas - Wisse Sjaak en Jacqueline Kim Mike Oost-Souburg Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze ma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Bril Oostburg, september 2013 Langs deze weg willen wij u bedanken voor het meeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder en geweldige oma. Axel, september 2013 Bas Dieleman kinderen en kleinkinderen B. Hoiting Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de grote belangstelling tijdens zijn ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man, onze vader en opa Mevr. S. Kaijser-Dieleman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, september 2013 Door de overweldigende hoeveelheid reacties die wij mochten ontvangen in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, mama, schoondochter, zus, schoonzus en tante is het voor ons onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken. Uw troost en medeleven was en is voor ons een grote steun, waarvoor onze oprechte dank. Bas en Floris Familie de Koning Familie van Poecke Sluis, september 2013 In ons verdriet on^ het heengaan van mijn lieve man en onze vader Mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. H.A.L. Nelissen - Bosland Mariëtte en Niek Goes, september 2013 Dank u, Voor alle troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Een speciaal woord van dank aan allen die hem verzorgd hebben en aan Uitvaartverzorging Quataert. Marie Rijk - Poissonnier, kinderen en kleinkinderen. Oostburg, september 2013 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42