(Tlensenlinq.nl familieberichten I 41 Maria Apolonia van Uxem-Kloeg Ronald van der Zwart Kamla Doobay Mathilda Goossen Julius Bernard Willem Juul Vogel Juul Vogel Juul Vogel Dag lieve ome Juul selaniat djalang Sylvia Flip (in herinnering) Lydia Bert Reggie Nicolette Edward(in herinnering) Mieke Marleen Jan Kees Martin Wilma Ricky Elisabeth Petra Gerrit Jos& Patricia Joan Jaco Anne-Marie Ron Frans-Albert Petra Maringe Petra Hans Suzanne Marianne Edwin Achternichtjes en -neefjes zaterdag 28 september 2013 Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm als de mensheid zoals jij was was de wereld niet arm... Bedroefd, maar dankbaar voor wie zij was en wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma sinds 1986 weduwe van H.C. van Uxem 7 augustus 1930 Vlissingen 25 september 2013 Marianne Godart-van Uxem Henk Godart Désirée en Thom Ciska (in herinnering) Correspondentieadres: Westerzicht 440 4385 BP Vlissingen De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 1 oktober om 12:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer aldaar. Wij zouden het fijn vinden als u een witte of pastelkleurige roos voor haar meeneemt. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid, vrijwilliger en "stadionspeaker" Ronald van der Zwart Black Wij wensen Mariette, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze zware tijd. Bestuur, leden en vrijwilligers vv Terneuzen Het van Westen mannenmode team uit Zaamslag is erg hecht en leeft met elkaar mee. De partner van onze collega Mariette is afgelopen week' overleden en we willen graag allemaal de uitvaart bezoeken, om Mariette te ondersteunen. Dat betekent dat van Westen mannenmode een paar uur is gesloten op dinsdag oktober van 10.00 tot 14.00 uur. We leven mee met Mariette en haar familie. van Westen mannenmode team, Zaamslag ^7^ Geheel onverwacht, hebben we afscheid moeten nemen van We herinneren haar als een betrokken, sociale en lieve vrouw. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. We wensen haar familie en iedereen die haar dierbaar was heel veel sterkte met dit grote verlies. Cliënten en medewerkers AC de Onderneming Gors Je plukte rozen en viooltjes, Boterbloemen en een margriet. Je plukte dille en kamille, gele. brem, vergeet mij niet. Zonnebloemen en ranonkels. Alle soorten die je zag, Anemonen, duizendschonen. Maar jij plukte ook de dag. Zelfstandig en onafhankelijk tot het eind, nog steeds wilskrachtig en zeer betrokken, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma, schoonma en onze big oma sinds 2002 weduwe van («erard de Mul in de leeftijd van 87 jaar. Philippine: Annelies de Mul Eddo Lokken in herinnering Fleggburgh (G.B.): LydiadeMul Arnold Westveer Hugo, Chloe Yasmin Nadine Isabella 25 september 2013 Waterfront 314 4531 HZ Terneuzen Onze ma en oma ligt opgebaard in het uitvaartcentrum naast het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar u nog afscheid van haar kunt nemen op dinsdag 1 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 3 oktober om 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 15.30 tot 15.50 uur de naaste familie persoonlijk condoleren in de ontvangst hal van het crematorium. Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, doordat je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer "jouw levenis, dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen, wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van Bep Vogel-de Leeuw Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we: dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Hij overleed op 25 september 2013 in de leeftijd van 73 jaar.c. Bep Patrick en Debby Céline Dominique Remco Noordsingel 116 B, 4333 AC Middelburg U kunt afscheid nemen van |uul in het Rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 1 oktober van 19.00 tot 20.00 uur en woensdag 2 oktober van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 2^ oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Juul hield van witte bloemen. Speciale dank gaat uit naar dr. Albers en het team Buurtzorg Middelburg voor de goede en liefdevolle steun en verzorging die zij hebben gegeven. Verdrietig ontvingen wij bericht van het overlijden van onze dierbare broer en zwager Amersfoort: G.E. Vogel t Amersfoort: J.M. Diets-Vogel t N. Diets t Pasadena U.S.A.: R.C. Vogel W. Vogel-Dornsted Middelburg: J.M.G. Vogel A. Vogel-Anderiesse Middelburg: F. Vogel A. Vogel-de Bruijne Middelburg: A. Vogel t A. Vogel-Moens t Uithoorn: M.E. Venekamp R. Venekamp Wij zijn erg bedroefd om het verlies van onze zwager en oom We zullen hem missen en wensen Bep en kinderen heel veel sterkte toe. Middelburg: Jan en Dorothy Middelburg: Tony en Silvia neven en nichten T'l

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41