üvarJüd=!fJ f09nseniinq.nl Mario Pieper Francina van den Heuvel Henny Blanken - de Kam Wilhelmina Moojen-van Bemmel lohannes Michaël Johanna Jan van Aerts echtgenoot van Annie van Aerts-Lohman Aaldert Bosman C.M.Dooge Hendrika Ike Hamelink - Roukema Henny Edie Franciscus Maria Maas 40 Ifamilieberichten zaterdag 28 september 2013 Wij zijn getrouwd! 27-09-2013 Nazareth 7, 4431 AR 's-Gravenpolder Hartelijk dank voor de vele kaarten en attenties bij ons 50 jarig-huwelijk! Het heeft ons goed gedaan. Fam. A. Weststrate - de Zwarte Er ruist langs de wolken een lieflijke naam... Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, moeten wij u mededelen dat onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma van ons is heengegaan weduwe van Henk Blanken in de leeftijd van 87 jaar MariAnne en Jaap Luitwieler-Blanken Paul en HelenaSam, Vera Ingrid en Gerard Feij-Blanken Danny en Irene, Laura, f Carola en Richard, Robin, Levi Vlissingen, 20 september 2013 Correspondentieadres: Breedmede 15, 4337 AT Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze hartelijke dank gaat uit naar iedereen die haar liefdevol verzorgd heeft. Mede namens de familie, deel ik u mede, dat na een langdurige periode van ziekte, toch nog onverwacht is overleden Wikky Amsterdam, 5 oktober 1938 Vlissingen, 26 september 2013 echtgenote van Han Moojen t uit aller naam: Fred de Lange Koudekerke, Braamhof 26 Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 2 oktober om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. - correspondentieadres: Couburgstraat 5,4371 GK Koudekerke - Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hij overleed op 26 september 2013 in de leeftijd van 86 jaar. Axel: Annie Utrecht: Theo Terneuzen: Marga en Martin Bram (in dierbare herinnering) Terneuzen: Gisèl en Richard Jordi. Lorenzo Bankertstraat 14,4571 BT Axel U kunt afscheid nemen van [an in het Mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel, op woensdag 2 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 3 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. waarna we aansluitend |an gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel te Axel. Samenkomst in de kerk. waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Cultureel Centrum De Halle, Rooseveltlaan la te Axel. "Wentel uw weg op den Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken" Psalm 37:5 Door de Here thuisgehaald, mijn lieve Aike, onze belangstellende vader en knutselende opa Hoogeveen, 22 oktober 1930 Harderwijk, 25 september 2013 Harderwijk Klaske Hinke Bosman Tholen Herman en Marianne Anna - Aike - Elise Harderwijk Geertje en Hans Rick - Franka - Ralph Haarlem Jan-Hendrik en Paul Almere Martin en Phileke Theo - Bart Middelburg Andre en Pauline Emma - Niek - F lore Amersfoort Aike en Annika Thomas Harderwijk Bert Stadsdennenweg 17 3841 GD Harderwijk t Aike is overgebracht naar het Uitvaarthuis op de Elzenhof, Walstein 99 te Harderwijk. Bezoek in overleg met de familie. De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op dinsdag 1 oktober om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats De Elzenhof, Walstein 99 te Harderwijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de naastgelegen begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het Uitvaarthuis gelegen op de begraafplaats. Wij vernamen tot onze spijt dat op 67-jarige leeftijd is overleden onze gepensioneerde medewerker, de heer De heer Dooge is gedurende 40 jaar voor ons bedrijf werkzaam geweest. Aan deze langdurige periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn familie de kracht toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep B.V. Zierikzec, 27 september 2013 Hij voert mij aan rustige wateren, Hij verkwikt mijn ziel. Psalm 23 Bedroefd maar dankbaar wat zij voor ons en vele anderen heeft mogen betekenen is in geloof en vertrouwen van ons heen gegaan Apeldoorn, 7 juli 1946 Goes, 26 september 2013 Simon Hamelink Marleen Hamelink en Oscar de Smit Andrea en Martin Koning Hanna, Eva en Nathan Van Hogendorplaan 10 4463 VR GOES Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op Deo Volente dinsdag 1 oktober van 10.15 tot 11.15 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Bergweg 43a te Goes. Aansluitend zal de dienst van woord en gebed gehouden worden in voornoemde kerk. Om 13.00 uur zal de begrafenis volgen op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. We bedanken een ieder die aan haar verzorging heeft bijgedragen. Diegene die geen rouwkaart heeft ontvangen, mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een geliefd man laat hier veel sporen na. Door die te vinden en te koesteren brengen wij hem telkens weer tot leven. ~Ed~ levenspartner van Magda Joostens weduwe van Marien Wijgergangs Goes: Kees Maas en Marja Oosterbaan 's-Hertogenbosch: Peter Maas en Laura Hoek Arnhem: Matty Maas en Marijn Wildeboer Westervoort: Hans Maas en Jacqueline Mouton Aalter: Melanie Wijgergangs en Hans Verbeken Berghem: Jan-Piet Wijgergangs en Femke de Theije Correspondentieadres: Stuvesande 152 4532 MJ Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Ed in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c in Temeuzen, op dinsdag 1 oktober van 14.00 tot 14.20 uur in familiekamer Camelia. Aansluitend is een herdenkingsbijeenkomst waarin we het leven van Ed willen herdenken. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Ed, je was een lieve, vrolijke en gezellige opa voor ons. Judith, Johan, Marina, Jerom, Wessel, Loek, Ivo, Sanne, Jasper, Laurence, Janne, Aukje, Leon Rens, Alexander, Des'ree, Charlotte, Anthony, Ciara. Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Rust zacht lieve Marga Dick en Annet Verboom wat blijft is de herinnering Verdrietig zijn wij om het overlijden van Marga Familie Kopmels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40