1 -L ZEELAND 25 ii Cenodigdenlijst aangepast Is altijd gevoelig wie wel en wie niet is uitgenodigd m -zm k^z-zm ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2013 vm ^svassr.surtass Wat zijn het toch gouden momenten om zomaar, eenvoudig even met z'n drieën te zijn. Met gouden collega Gert nog wat technische zaken doorgenomen en, zoals het hoort, flink gelachen. Uitsmijter gegeten in 't Hart van Sluis, samen met Paul Bailleul van het ontwerpbureau. Hij verloor enkele weken geleden zijn compag non en heeft nauwelijks tijd dit tot zich te la ten doordringen, want zijn bedrijf moet draaien. Woensdag Afspraak met collega Voorlichting )usta met Omroep Zeeland. Televisie en radio, min of meer tegelijk. Van een half uur film wordt er anderhalve minuut uitgezonden. Laten wë ho pen dat het wat wordt. We maken al pratend en al filmend een rondje door het gebouw. Enige humor valt weer niet te vermijden. Snel terug naar Oostburg, verder met de toe spraak. Telefoontje naar de secretaris, even overleg over de mogelijke aanpassing van de ceremonie protocollair vanwege de stadsdich ter. Wel gaaf dat Van der Laan komt. Ooit toonde ik tijdens een presentatie met een knipoog aan dat Amsterdam al sinds de Gou den Eeuw schatplichtig is aan Sluis. Vervolgens interview met de PZC. Ik moet op de foto. Voor mij hoeft dat niet zo nodig, maar het project moet nu eenmaal een gezicht heb ben. Maar er zijn wel honderd gezichten. Ik be sluit definitief, over een week of wat al de mensen die werk hebben verricht voor het Belfort apart uit te nodigen voor een feestje. Huurman, Cofely, Leenhouts, ZVU, Tack, Bail leul, Rothuizen, Inhouse Cleaning, de VVV, B&P en al die anderen. Misschien dat ik dan pas kan ontspannen. Donderdag Ah. De techniek voor de website is eindelijk in orde. Ik ga meteen aan de slag. Een prachtig systeem, maar ik krijg dit niet meer op tijd in orde. Vrijdag Artikel in de PZC is positief. Ik word top-ambtenaar genoemd. Grapje van de journalist waarschijnlijk. Want dikwijls ben ik een tob-ambtenaar. Even contact met Justa, da's altijd lachen. Ge- nodigdenlijst weer aangepast; is altijd gevoelig wie wel en wie niet is uitgenodigd. Nog een stapeltje correspondentie afgewik keld. 's-Middags de 'generale repetitie' voor de opening aanstaande maandag in de raadzaal met Justa en good old Denise. „I love it when a plan comes together" (Hannibal Smith in The A-Team). gezicht hebben -C" rCzJ"Mr&*-&SSS>-""~r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25