Dagbladbezorger PZC Bekendmaking besluiten naar een bijbaan? 28 SERVICE Colour Your Day Dweilbands kleurt Temeuzen in Hansweert Proeven van 500 ABC-Singles soorten whisky samen op stap JVOZ D1 op jacht naar tweede zege OPZOEK Aardenburg, Oostburg, Hulst en Axel Dit weekeinde is er weer van alles te doen, proeven en luisteren in Zeeland. Hieronder een selectie. weGONeR Media E [Temeuzen staat et vandaag, zaterdag, gekleurd op. Om U '11.00 uur klinkt op de Markt het startsein voor de eerste colour run in Zeeuws- Vlaanderen: Colour Your Day. De naar verwachting tweeduizend deelnemers beginnen in een wit t-shirt en eindigen na vijf kilome ter in alle kleuren van de regen boog. Elke kilometer worden ze met kleurpoeder bespoten. De op brengst is voor de stichting Hulp hond Nederland. Rotary Temeu zen is de organisator. In Hansweert wordt mor gen (zondag) vooc de der tiende keer het dweilband festival gehouden. Er is te vens een braderie, die de verschil lende podia met elkaar verbindt. Op zeven plekken in het dorp vin den optredens plaats. De vijftien deelnemende dweilbands sluiten om 17.30 uur gezamenlijk af. De optredens beginnen om 11.00 uur. Om alle aandacht op het festival te kunnen richten, heeft de mu ziekvereniging de organisatie van de braderie dit jaar uitbesteed. Liefst vijfhonderd soorten whisky zijn zaterdag te proeven tijdens de zevende Whisky by the Sea in het Arsenaaltheater te Vlissingen. Er is een middag- en een avond sessie, van 13.30 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 22.30 uur. De proeve- rij heeft dit jaar een Zeeuws tint je. De eerste Zeeuwse whisky, 'Ey- land Legend' van distelleerderij Kampen wordt er gepresenteerd. jDe Zeeuwse afdeling van /A L Vriendenclub ABC-singles Lp Ihoudt zondag een kennis makingsdag op Schou- wen-Duiveland. De bijeenkomst begint om 13.00 uur in de Heer enkeet bij Kerkwerve. Na een toe lichting op de doelstellingen van ABC-Singles kunnen belangstel lenden meedoen met een wande ling door het natuurgebied langs de kust van Schouwen. De mid dag wordt afgesloten met een ge zamenlijke maaltijd. Nadere infor matie: 06-54203616. De Di van fVOZ ontvangt vandaag op eigen veld de leeftijdsgeno ten van Willem II/RKC. De door Jan Poortvliet getrainde jeugd- ploeg pakte vorige week in Dordrecht tegen Oranje Wit de eerste overwinning van dit seizoen (0-8). Eerder waren PSV Di (2-0) en het combinatieteam van VW en Helmond Sport (0-4) te sterk voor de Zeeuwse talenten. Aan Willem II/RKC lijkt JVOZ Di ook een zware dobber te krijgen, want de Brabant se formatie is na drie duels nog ongeslagen. De aftrap van het duel in Vlissingen is vandaag om 10.30 uur. AGENDA Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Omgrondingenwet/Wpterwet De minister van Infrastructuur en Milieu maakt bekend dat besluiten zijn verleend aan het Vlaams Gewest, Afdeling Maritieme Toegang, Tavemier- kaai 3 te 2000 Antwerpen (België) voor: - het op grond van de Ontgrondingenwet gedurende 7 jaar ontgronden van jaarlijks gemiddeld 11,7 miljoen m' in situ bodemmateriaal in het kader van onderhoud van de hoofdvaargeul in de Westerschelde; - het op grond van de Waterwet gedurende 7 jaar storten door middel van het verspreiden van jaarlijks gemiddeld 11,7 miljoen m3 in situ bodemmate riaal afkomstig van onderhoud van de hoofdvaargeul in de Westerschelde. De besluiten zijn niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpbesluiten. Terinzagelegging De besluiten met bijbehorende stukken liggen vanaf 30 september 2013 voor een periode van zes weken ter inzage bij: - Rijkswaterstaat Zee en Delta,- Poelendaelesinge! 18 te Middelburg - Rijkswaterstaat, District Zee en Delta Zuid, Buitenhaven 2 te Temeuzen - Gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen - Gemeente Kapelle, Kerkplein 1 te Kapelle - Gemeente Sluis, Nieuwstraat 22 te Oostburg - Gemeente Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand - Gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen - Gemeente Temeuzen, Stadhuisplein 1 te Temeuzen - Gemeente Hulst, Grote Markt 21 te Hulst Beroep Tegen het besluit op grond van de Ontgrondingenwet kan tot en met 10 november 2013 beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Tevens kan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend en dat kan worden gezonden naar het hierboven vermelde adres. Tegen het besluit op grond van de Waterwet kan tot en met 10 november 2013 beroep worden ingesteld bij de bij de rechtbank, sector bestuursrecht, binnen het rechtsgebied waarvan de indiener zijn woonplaats in Nederland heeft. Tevens kan bij de Voorzieningenrechter van voornoemde rechtbank een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Middelburg, 23 september 2013. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het afdelingshoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta, mevrouw ir. M. Harte De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. Wat staat er tegenover? Een prima maandelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele extra's. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 Meer bereiken. Met Wegener Whisky, kleuren Meer informatie over kaarten en pro gramma: www.whiskybythesea.nl »',v P, Meer agendanieuws vindt u op onze website. OP PAD ZATERDAG 28 SEPTEMBER Vlissingen Whisky by the Sea. proeverij met ongeveer 500 whisky's.Dit jaar wordt de eerste Zeeuwse Whisky "Eyland Legend" van distilleerderij Kam pen uit Bruinisse gepresenteerd. Er zijn 2 sessies van 13.30 tot 17.00 en van 19.00 tot 22.30 uur. Entree 32,50 via internet en 37,50 aan de deur. Info: www.whiskybythesea.nl Arsenaaltheater. Openstelling kazematten, 13.30 en 15.30 uur. ZONDAG 29 SEPTEMBER Vlissingen Openstelling kazematten, 13.30 en 15.30 uur. PODIUM ZATERDAG 28 SEPTEMBER Goes Theatershow 'Seaside, made in Hol land, Popkoor Seaside Rendez-Vous, Theater De Mythe, 20.00 uur. Groede Festival van Zeeuwch-Vlaanderen: Oxa- lys Ensemble. Grote Kerk, 20.00 uur Oostburg Woodstock Tribute Band, The Lane Terneuzen Koor San'g'doel, Ter Reede, 14.30 uur An afternoon collection of fine music met dj Error, De Pit, 15.00-19.00 uur Popkoor en band Eigenwijs met voor stelling 'De Herberg' (uitverkocht), Scheldëtheater, 20.00 uur Eerste editie Grondslag!: het nieuwe Dubstep, Drum 'n Bass Electro feest in Zeeuws-Vlaanderen, De Pit, 22.00-03.00 uur Terhole Musicalconcert ter afsluiting jubileum jaar 110-jarige Fanfare Excelsior, Smidse van Piet Kindt, Hulsterweg 114, Terhole, 14.30 en 20.00 uur Zaamslag Orgelconcert Aarnoud de Groen, Podium van Zaamslag, 20.00 uur ZONDAG 29 SEPTEMBER Terneuzen Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen: Spark The Classical Band, Porgy en Bess, 15.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 126