Landgoed Kogelhof genomineerd voor prijs Intratuin komt met tweede editie BLAD WONEN 3 Zwinstraat 34, Zoutelande Trendy woonstijl en onverwachte meubelen ontdekf je in Grijpskerke SchwMötsteaf 8 - w, m.m r&isslr l Landgoed Kogelhof bij Kamper land - een ontwerp van de Am sterdamse architect Paul de Rui ter - is één van de vier genomi- - neerden voor de ARC13 Architect Award. Op 26 november wordt het winnende project bekendge maakt in de Kuip. Kogelhof bestaat uit twee haaks op elkaar gestapelde delen: het ene grotendeels onder de grond, het andere zwevend boven het maaiveld. Uitgangspunt voor het ontwerp waren zelfvoorziening en een combinatie van eenvoud en abstractie tot een bijzondere verschijningsvorm. Het uitzicht vanuit de villa over Noord-Btve- land is in het ontwerp zoveel mo gelijk benut. In de glazen doos - ondersteund door een V-frame - bevinden zich de voornaamste woonfuncties. De ARC13 Archi tect Award is voor projecten waar in gebruik en techniek op innova tieve wijze op elkaar zijn afge stemd. Andere genomineerden zijn: restauratie en uitbreiding van een klooster in West-Vlaande ren, renovatie winkelgebouw Ter Meulen in Rotterdam en zwem bad Nekker in Mechelen. ten, zoals banken en stoelen. Maak een moodboard, kies een kleur in je eigen stijl en kleedt vervolgens je huis aan. Als dat achter de rug is, is het tijd voor details met frutsels en sfeerver lichting. De laatste tip is in stijl van Intratuin: voeg groen toe. BLAD verschijnt twee maal per jaar en is gratis verkrijgbaar in al le vestigingen van Intratuin. Le zers van het magazine ontvan gen daarnaast een extra voordeel bij het tuincentrum met de kor tingsbonnen die achter in het blad staan. Intratuin heeft de tweede editie gepresenteerd van het magazine BLAD. Het magazine is bedoeld voor de klanten van het tuincen trum en staat nu in het teken van de herfst. In BLAD is te zien hoe met woonspullen en kamer planten de woning gezellig ge maakt kan worden. In het magazine staan tips voor interieuradvies, zelfmaakideeën en shoppingpagina's. In BLAD staan zes tips om de woonkamer opnieuw in te rich ten. Begin eens met het schui ven van alle losse, grote objec- VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2013 Wil Passchier en haar man zijn aan het wachten tot hun woning verkocht is, zodat ze naar een verzorgingstehuis in de Randstad kunnen verhuizen. Het huis aan de Zwinstraat in Zoutelande is goed onderhouden en staat strak in de lak. foto's Ruben Oreel Landgoed Kogelhof. foto Marcelle Davidse Vanuit Zwitserland verhuisde het echtpaar Passchier zeventien jaar geleden naar Zoutelande. Object: Tussenwoning met schuur Vraagprijs: 174.000 euro kosten koper Bouwjaar: 1979 Woonoppervlakte: 120 m2 Perceeloppervlakte: 132 m2 Inhoud: 375 m3 Aantal slaapkamers: vier Makelaar: Hoogedeure Makelaars Domburg, 0118-853838 www.hoogedeuremakelaars.nl Voordelen: Het huis staat op 700 meter van het strand; het is keurig netjes onder houden; in een rustige wijk met veel ruimte voor kinderen om te spelen. Nadelen: Geen vaatwasser

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43