- Dagje uit voor 10,=! PZC Golden Tulip Noordwijk Beach Golden Tulip ft Ook in de herfstvakantie! vrijdag 27 september 2013 ABONNEE VOORDEEL Aviodrome Nefmeai€10,50, €10.50 of €14,50 fluiodrome pzc.nl/webwinkel/tickets Bobbejaanland Archeon t.W Safaripark Beekse Bergen zomer (t/m 03.11.2013) wmm Lezersprijs vanaf €99,-* p.p. Herfstarrangement v.a. 99,- S echts Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Als lezer van de krant kunt u dit najaar wel erg voordelig een dagje uit met uw (klein) kinderen. Profiteer nu van deze spectaculaire actie en koop een entreeticket van een populair attractiepark of dierentuin voor slechts 10,=*. Er is slechts een beperkt aantal kaarten tegen dit actietarief beschikbaar. Wees er dus snel bij, want op op! Daarnaast kunt u ook extra tickets kopen met een speciale lezerskorting. Bestel snel via de webwinkel van uw dagblad, categorie tickets. Bij Aviodrome Lelystad Airport stijgt je plezier en beleving gegarandeerd naar grote hoogte. In deze leukste vliegbestemming van Nederland beleef je honderd luchtvaartjaren van begin tot eind. Je vindt er een schat aan unieke, originele vliegtuigen en je mag natuurlijk ook een vliegtuig induiken en het gehele toestel van top tot teen bekijken, www.aviodrome.nl Prijs actie tickets Lezersprijs 10,= Prijs extra tickets Volwassenen (v.a. 12 jaar) Luchtvaart Themapark Lefystaa Airport Lezersprijs 13,20 Kinderen (3-11 jaai) Senior (60+) Lezersprijs 12,40 Lezersprijs 11,60 Kinderen tot 3 jaar gratis. Geldigheid: t/m 28 februari 2014 Griezelen tijdens Halloween! In The Labyrinth of Evil of in House of Phobia worden al je grootste angsten werkelijkheid (beide 16+). Voor de kids is er in de Trick or Treat op en top griezelplezier. En vergeet niet de illusions show nightmares en onze tot Halloween omgetoverde cowboystad. Op 26/10 sluiten we om 22.00 uur af met een overdonderend vuurwerk. Op zondag 27 oktober is het park gesloten. www.bobbejaanland.be Prijs actie tickets Lezersprijs 10,= Prijs extra tickets Lezersprijs 20,= Kinderen tot 1 meter gratis. Geldigheid: t/m 3 november 2013 Zwerf lekker lang door de prehistorie, kom héél dichtbij de Romeinen, duik diep door de Middeleeu wen en ontdek hoe Romeins jij bent in het Romeins museum. Doe mee met exerceren en neem een kijkje bij het werk van de mandenmaker en de bakker. De dag wordt spectaculair afgesloten met een spannend gladiatorengevecht in de Arena. www.archeon.nl v Prijs actie tickets Lezersprijs 10,= Prijs extra tickets Volwassenen (v.a. 10 jaar) Kinderen (4-10 jaar) Lezersprijs 17,30 Kinderen tot 4 jaar gratis. Geldigheid: t/m 27 oktober 2013 Lezersprijs 15,50 In het grootste wildlife park van de Benelux ontmoet je 1.250 dieren in hun natuurlijke omgeving. Spot de vijf meest legendarische dieren van Afrika of breng een bezoek aan de grootste olifant van Europa, Calimero. Als je schrikt van rondvliegend wild, dan ben je in de roofvogelshow beland. Afrika, gevaarlijk dichtbij! www.safaripark.nl Prijs actie tickets (zomer- en winterseizoen) "frtlU' di<hlbiJ! Lezersprijs 10,= Prijs extra tickets Lezersprijs 17,20 Kinderen tot 3 jaar gratis. Geldigheid: t/m 28 februari 2014 winter (v.a. 04.11.2013) Lezersprijs 13,20 •Actievoanraorden: De actietickets voof 10 zijn beperkt beschikbaar, op op! Maximaal 2 actietickets voor 10,= per bestelling Deze tickets 2i|n geldig voor een volwassene ot een kind In dezelfde bestelling kunt u ook extra tickets met korting kopen Per ticket betaalt u 0.60 administratie- en bestelkosten. De geldigheid van de tickets is per park verschillend! Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 3,10 p.p.p.n. Toeslag 1-persoons kamer 40,- per nacht. Toeslag kamer met zeezicht 20,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Dit arrangement is geldig t/m 1 maart 2014 o.b.v. beschikbaarheid. Met uitzondering van Kerst. De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Van lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen tot een cultureel bezoek aan Leiden of Delft. Wilt u liever genieten van een heerlijke Thee Complet of gaat u erop uit en ontdekt u het oer-Hollandse museum Royal Delft? Of u nu voor een sportief of juist een ontspanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Het Golden Tulip Noordwijk Beach hotel is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan land en zeezijde, een vernieuwde brasserie met een over dekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Herfstarrangement: 2x overnachting in een comfortabele kamer aan de landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx drie gangen diner Thee complet koffie/thee met diverse zoetigheden) of gratis entree Royal Delft Gratis gebruik van ontspanningsruimte en zwembad Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071- 36192 05 ofvia email: reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl o.v.v. actiecode GTNB101 NOOROWIJK BEACH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40