O m0nsenlinq.nL Col Of 0 familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn vrijdag 27 september 2013 familieberichten I 39 Al hoorde ik eerder van de weg die elk moet gaan, gisteren had ik niet gedacht dat het vandaag al zou zijn. Dankbaar vgor alles wat hij voor ons betekend heeft, melden wij u het overlijden van Walther Vergauwen weduwnaar van Yvonne Van der Kruisen A Nieuw-Namen, 12 mei 1926 t Clinge, 24 september 2013 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de afscheidsdienst die zal plaats vinden in crematorium Heimolen te Sint-Niklaas op dinsdag 1 oktober 2013 om II uur. Pa'ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op zaterdag 28 september van 17.00 tot 17.45 uur. Blijf met ons aan hem denken. Hij was de vader van: Raoul en Hilde Vergauwen - De Bock Erick en Karina Vergauwen - Tysebaert Hij was de opa van; 4 Evy en Guy Vergauwen - Vereist Vrony en Gino Vergauwen - Bauwens Lenny en Maud Vergauwen - Lammens Randy en Lesley Vergauwen - De Witte Debby en Kristof Vergauwen - Segers Hij was opa duif van: Zoë en Kai Vergauwen Yalissa en Mathiss Bauwens Lou Lammens Hailey, Kady en Lainey Vergauwen Mayra Segers Delen in het verlies: zijn broers, zussen, schoonbroers, schoonzusters, neven en nichten en de families Vergauwen, Van der Kruisen, Vereist en Thomaes. Rouwadressen: Bovalstraat 6,8670 Koksijde Biezeweg 4- B14,9230 Wetteren Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Juul Wannee-Samusamu Kees Houtepen Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedigen rustig heengegaan. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en opa Ronald van der Zwart Black echtgenoot van Maria Albertus Louisa jonkheijm A Rotterdam, t Gent(B), 10 oktober 1959 25 september 2013 Mariëtte Dominique en Rianne, Brandon Dimitri Rutger en Wendy, Daylen Derek en Anne, Mila Brankoen Brenda Tarik en Felicia Gouwestraat 5,4535 CPTerneuzen U kunt afscheid nemen van Ronald in de familiekamer "Passiebloem" van het uitvaartcentrum van crematorium Terneuzen. Bellamystraat 28-c, op maandag 30 september van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 1 oktober om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Van der Hooft Uitvaartzorg Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent q uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu We zijn geschokt door het geheel onverwacht overlijden van onze collega Ronald van der Zwart (Blacky) Ronald was vanaf 1979 in dienst van ons bedrijf en heeft zijn werk in al die jaren met veel plezier en grote be trokkenheid uitgevoerd. Zijn vriendelijkheid en enthousiasme zullen op de werk vloer een groot gemis zijn. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie heel veel sterkte toe. Management en collega's PostNL Terneuzen Rouwcentrum Waem/Boonman. Nieuw-Namen. tel.nr. 0114-345695 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve buurvrouw Wij wensen Arie en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Buren van de Maisakker en Gerstakker Jaap en Ineke Julian en Christianne Jacco en Mariska René en Ineke Frans en Wilma Jack en Willy Roy en Janny Heidi Wim en Jeanette Rob en Jacqueline Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons Erelid Kees is jarenlang vice-voorzitter van MV&AV Middelburg geweest. Tevens heeft hij veel werk verzet voor de toenmalige toto-commissie en is hij actief geweest als voetballer zowel in het 1e als het 2e elftal waarvan hij aanvoerder was. Kees heeft de vereniging ook jarenlang vertegenwoordigd in het dagelijks bestuur van de Stichting Sportbelangen van de gem. Middelburg mede namens de andere veldsport-verenigingen. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe. Bestuur en leden VV Zeelandia Middelburg C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravcnpoldcr T: 0113 311517 K: info@vanderhooftuilvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding info@scu.nu C TSCl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39