i I m t Ome Lou Djbï Jatten Hlensenlinq.nl Eet smakelijk! w' Willemina Ovaa-van Raaij Willy Ovaa - van Raaij Cornells Marinus Dooge Kees 38 Ifamilieberichten vrijdag 27 september 2013 R.G. den Boer-Menheere ~Reini' 25-05-1936 Zie, Ik sta aan de deur, en Ik klop; Openharing 3 20a Met verdriet delen wij u mee, dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 72 jaar. Met dankbaarheid denken wij terug aan alles wat zij voor ons heeft betekend. Middelburg Middelburg Oostkapelle Middelburg G. Ovaa Rudy en Sabine Nicky Anoek Walter en Karin Milan Jasmijn Johan en Carolien Mirthe Laura 26 september 2013 Zacharias Jansenstraat 45 4332 VD Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 september 2013 van 19.00 tot 19.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 30 september 2013 om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzus Ik wens Ger, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Middelburg, 26 september 2013 Met verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze schoonzus en tante Nellie Meijers - Ovaa Annie Ovaa - de Boer Sjaan en Henk Kruizinga - Ovaa Jo en Christien Ovaa - van Schelven Bram en Bep Ovaa - de Nooijer Betsie en Piet Berteijn - Ovaa Wim Ovaa Tonnie Ovaa - van Liere Neven en Nichten Vlissingen, 26 september 2013 De laatste jaren waren moeilijk, de laatste dagen uiterst kalm. Het was alsof je met berusting afscheid van dit leven nam... In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager, oom, neef en vriend 28 oktober 1945 t 25 september 2013 Oosterland, Corrie en Cees van der Have - Dooge Noordwelle, Rinus en Janny Dooge - Kosten Amieke en Andre Marieke en Joey Jan en Christien Meivin Maiko Mare en Fabienne Nieuwerkerk, Cees Dooge in herinnering Willy Dooge - Quist en kinderen Zierikzee, Petra Fügenschuh Zierikzee, Venkelstraat 28 Correspondentieadres: Groenendaal 15 4307 AM Oosterland Dinsdag 1 oktober gedenken we het leven van Kees tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. We zijn intens verdrietig door het plotselinge overlijden van onze neef Kees Dooge We gaan hem missen. Bruinisse: Tante Pie Brouwershaven: leanet en lan Op 86-jarige leeftijd is overleden onze zus en tante Corrie Sturm Oost Souburg: G. Sturm M. Sturm Neven en Nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Corrie Vos - Sturm Krabbendijke: Oostkapelle: Oost-Souburg: Linschoten: Klundert: Aagtekerke: Anna Vos-de Graaf Tine en Cor de Voogd-Vos laap en Bep Vos-Geertse Kees Vos |ohan en Dora Vos-van Belzen Piet Vos en Riet Willemse Neven en nichten Na een lang en zorgzaam leven overleed onze oudste zus en schoonzus Maria Johanna Jacoba de Visser-Duvekot Wim en Lijntje Riek en Kees Ko en Tiny en kinderen Wij wensen de kinderen en naaste familie veel sterkte toe. Vrouwenpolder, 26 september 2013 Je wilde liever bij ons blijven maar de dood was veel te sterk. Je kon de pijn niet meer verdrijven, ondanks al jouw harde werk. Je hebt geploeterd en gestreden, zoals geen mens ooit strijden kan. Ben niet droef, maar wees tevreden, je bent weer samen met je man. We hebben steeds van jou gehouden, in jóuw leven lag de kracht. Waarop wij steeds óns leven bouwden, lieve mam, rust maar zacht. Na een leven lang liefde te hebben gegeven is, toch nog onverwacht, overleden onze lieve moeder en fijne oma Olst Goes 25-09-2013 Hansweert: Peter en Nettie Jelle, Thijs, Lisa en Tim Hansweert: Anita en Guus Jeroen en Bernadette, Lieke Dennis en Natasja Deborah en Raymond Judy en Rob Correspondentieadres: Maartenbroersweg 70 4417 BL Hansweert. Er is gelegenheid afscheid te nemen van Reini op zaterdag 28 september tussen 14.00 en 15.00 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 1 oktober om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid, tot condoleren in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Willy Ovaa-van Raaij Vlissingen: Gerrit van Raaij (in herinnering) Lenie van Raaij-Maas Wij wensen Gerrit, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38